Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hayatımda ilk ve son olarak kavun yediğimde ilkokula gitmiyodum ve 1 lokma yemiştim..marketlerde manavlarda kavun koktugu zaman ordan hemen uzaklasırım..hiçbi buzdolabıma kavun girmemiştir daha...

kız gecenin bu saatinde yedinmi yoksa keskeki..:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

bu kadar mı pataklıyosun az olmuş daha fazla gerekli bana halaa yemek istiyorum o şey doygunluk vermiyo kesinlikle canan hanıma yazmalıyım yasaklılar listesinde olmalı

benim de call de 4. günüm 2 akşam yapamadım şimdiyapıcam ramazan da zor oluyor
ben de türkçesini indiremedim teyzelerin yaptığı hareketleri iyice seyredip öğle yapıyorum :KK4:
izlenimlerimizi paylaşalım
:13::13:

canımtürkçesini indirmeye çalış kesinlikle farklı olucak .....bi de burda callentics sayfasını ziyaret et canım orda uzun süredir yapan nnnyyy nin izlenimleri seni daha çok etkiliyecektir canım ben daha çömezim ...galiba bu gece ben de yapamıyacağım tembelliğim saolsun

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(sahur): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıftar) guvec ,2kasık bulgur pılavı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:1.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

ve bi demlik cay ve müzik eşliğinde sizleri okuyacam..
bugunun hasılatı bu kadar..:KK53::KK53::KK53::KK53:[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]

ya ne şekersin canım sen,paylaşımların çok hoş

selam kızlar bilgisayar bozuldu giremedim kaç gündür..diyetler umarım yolundadır.ben sabah tam bir karatay kahvaltısı yapıyorum öğlen 14 de öğle yemeği yiyorum ve büyük olasılıkla sebze ya da tavuk veya kırmızı et genellikle ızgara.akşamda sadece salata yiyorum semizotu ya da tavuklu salata 18 de.akşam aç olmuyorum o yüzden yemek yemeyi istemiyorum sakıncası varmıdır sizce?

kızlar 40 yılın başı kaçamak yaptım yazdım özürler diledim sizden iyimi yazdıgım silinmiş :KK1::KK1::KK1:yedikerlimi yazsam gene silinirmiki ya :KK9::KK9:neyse kendimi teylikeye atmıyım ben en iyisi yazmıyım :KK53::KK53:neme lazım gene gider:KK1::KK1:ama bugün berbat bir gün geçirdim onu söylüyüm :KK14::KK14:yarın yazarım artık yedikelrimi bugün allah nasip ederse sahur yapıcem ve oruç olucam yarın yaşasın :KK76::KK76::KK76:artık sahur yemegini iftarımı yazarım tabe zamanı gelincebu arada karatayda haşlanmış mısır varmı kızlar aldımda eger yoksa eşime haşlıyım o yesin:KK43::KK43:

İyi akşamlar hanımlar iftar menümü yazayım hemen

Mercimek çorbası tavuk sote yoğurt salata 2 tanede hurma

Sahurada kahvaltı yapmayı düşünüyorum hepinizi öpüyorummmmm

Butun yazdiklarimiz silinmis ya ben de telefon bozuldu sandim

Iftarim

Etlikuru fasulye
Salata
Yogurt
Pide tatlisi yedim ama pisman oldum,beni bayagi rahatsiz etti

Selam kızlar...
İftarda;
Yoğurt çorbası
Fırında tavuk (yanında domates ve biber vardı)
Birazcık da kuru kayısı-ceviz yedim.

Sahurda da kahvaltı yaparım diye düşünüyorum.. İyi geceler :KK3:

bi an herşeyi ben kurgulamışım gibi geldi :KK9::KK9::KK53::KK53::KK35::KK35:bi uyanıyorum herşey yalanmış

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
kızlar 40 yılın başı kaçamak yaptım yazdım özürler diledim sizden iyimi yazdıgım silinmiş :KK1::KK1::KK1:yedikerlimi yazsam gene silinirmiki ya :KK9::KK9:neyse kendimi teylikeye atmıyım ben en iyisi yazmıyım :KK53::KK53:neme lazım gene gider:KK1::KK1:ama bugün berbat bir gün geçirdim onu söylüyüm :KK14::KK14:yarın yazarım artık yedikelrimi bugün allah nasip ederse sahur yapıcem ve oruç olucam yarın yaşasın :KK76::KK76::KK76:artık sahur yemegini iftarımı yazarım tabe zamanı gelincebu arada karatayda haşlanmış mısır varmı kızlar aldımda eger yoksa eşime haşlıyım o yesin:KK43::KK43:

haşlanmış mısır malesef yasak canım:KK34::KK34:

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(sahur): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıftar) lahmacun,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:1.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Canim haslama misir yemiyoruz,glisemik indeksi cok yuksek

Malzemeler:

• İstediğiniz miktarda muz (1 porsiyon için 1 adet iri muz yeterli).
Hazırlanışı:

1. Muzları dilimleyip dondurucuya kaldırın ve 1 gece bekletin,
  2. Ertesi gün rondo veya robottan geçirip servis yapın.
  3. Ustune sevdiginiz bir kuru yemisi serpistirin .. ( tatli istegini bastirmak icin ideal)
Afiyet olsun…

Güzel tarif kanelcim, teşekkürler.:KK16:

Merhaba çıtırlar:KK16::KK16::KK16:

iFTARIM:KK56::KK56::KK56::KK56:

Çorba sevmem yaptığım tarhana çorbasını eşim ve kızım yidi..
Yarım pide + yarım lahmacun + bi bardak ayran BUDUR:KK9::KK9:::KK9:
1 litre suyumu çoktaaann içtim.. Omega 3 lerimi de aldım:112:
Üzerine sade kahvemi de içtiiiiimmmm ohhhh dünya varmış:KK53:
Pro Allah orucunu kabul etsin canımcım:KK54:

Fzgunum hastalıklarından kurtulur ilaç içmek zorunda kalmazsın inş. tatlım:KK54:

Canım inşallah, Allah razı olsun. İyi ki varsınız.:KK54::KK54::KK54:

hımm demek ondanmış:KK31::KK31::KK31:

Ben de bugün girememiştim, bir an da sayfalar bitti.:)

bi an herşeyi ben kurgulamışım gibi geldi :KK9::KK9::KK53::KK53::KK35::KK35:bi uyanıyorum herşey yalanmış

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

iyi akşamlar kızlar

iftarda yediklerimi yazayım

etli türlü
salata ayran

şimdi 2 kayısı yarım armut 4 erik yedim kızlar şimdi dikkat ettim
iftardan sonra siz meyve yemiyosunuz ben allah ne verdiyse götürüyom
bu alışkanlığımda vazgeçmem lazım
hemen call a başlıyorum bugün 5. günüm

X