Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Gune 5:30'da basladim.

50 dakika yuruyus + 10 dakika agirlik calismasi

Kahvalti: 9:00
- 2 yumurtali, pazili, soganli ve domatesli omlet
- Yesil salata
- Beyaz peynir
- 6 zeytin
- Beyaz cay

60 dakika yuruyus

Ogle : 13:45
- Yesil salata + coban salata
- Tavuk gogsu
- Zeytinyagli kabak yemegi
- Sarmisakli yogurt
- 1 adet findik
- Beyaz cay

40 dakika market alisverisi (yuruyerek gittim-geldim)

Aksam : 18:00
- 1 kucuk kase kirmizi mercimek yemegi
- Coban salata
- Zeytinyagli karnabahar yemegi
- Ayran
- Bir adet ceviz

50 dakika yuruyus

canım bence sen yürüyüş işini fazla abartmışsın fazla sporda iyi değildir kendini çabuk yorarsın ben diyete ilk başladığım da senin gibiydim çok fazla hareket etmeye çalışıyordum günde 20.000 adım atıyordum ama baktım tartıya yansımadı sonuçlar kaslar arttı kiloda gitmedi ve kendimi hep yordun hissettim bende günde 1 saat yürüryüş yeterli zayıflamak için bu 1 saati 2 keredede tatamlanabilir bir seferdede olabilir ayrıca ben araştırdım yürüyüş ve spor yapmak için en uygun saat akşam 16-19 arasıymış bilginize kızlar

Canım umarım bir şeyi yoktur. Bak propycil ile bende küçükken hep zayıfmışız, sonra ikimizde bir anda kilo aldık. Belki oda bizim gibidir.:26:

Günaydınlar , sizce karatay mutfağı kitabını almalımıyım. sizler yemeklerinizi nasıl yapıyorsunuz. bu kitap sizlerde var mı

Irmak ne yaptın sen yahu?? Ne güzel bir programdır böyle. Süper... Süper... Süper... Maşallah..Maşallah.

Günaydınlar , sizce karatay mutfağı kitabını almalımıyım. sizler yemeklerinizi nasıl yapıyorsunuz. bu kitap sizlerde var mı
Günaydın ben aldım kitabı. İlk bilgiler diğer kitaptakilerle aynı ama içinde yemek tarifleri de olması kitabı farklı kılmış.Tariflerin bir kısmı zaten bildiğin yemekler, bir kısmı farklı. En iyisi sen kitaba bir kitapçıda bak öyle karar ver

Günaydın hanımlar 400 gr daha gitmiş biraz toparlandım mutluyum paylaşmak istedim sizle ve anladımki bu kaçamaklar hakkaten oyunu bozuyormuşşşş.

Geçmiş olsun nazfiliz. Umarım bişeyi çıkmaz.

Emelcim dikkatini çekiyorum arayı kapattım sayılır yakalıyorum seni D:

mutlu günlerrr
kahvaltı:
aç karına 2 taze kayısı ve bir bardak su
8-10 zeytin
bi avuç kadar otlu ve kaşar peynir
4 ceviz biraz fındık ve 1 yumurta
bir bardak ta süt
omega-3 lerimi yanıma almayı unuttum.akşama yerim artık:44:

gunaydın kızlar

kahvaltım

1 kasarlı yumurta
1 kırmızı bıber
1 salatalık
2 cevız
2 hurma
1 seftalı
2 omega3
2 zeytın
1 dılım helva
3 kandıl sımıdı

Canım umarım bir şeyi yoktur. Bak propycil ile bende küçükken hep zayıfmışız, sonra ikimizde bir anda kilo aldık. Belki oda bizim gibidir.:26:

Ben de çok zayıftım kızlar yerdim terdim kilo almazdım ne güzel günler miş hey gidi hey

Nazfiliz oğlunu boyu çok uzun ondan ööledir ama sen ihmal etmiyoosun yine de güzel için rahat olur..

Günaydın karataycılar

2 kk yumurta
1 kk peynir
8 zeytin
1 çay bardağı ceviz
1 lokma tereyağlı ballı ekmek(kızımın ekmeğinden kopardım)
şekersiz çay
500 ml su

Günaydın papişim saphiram asyam

bu sabah kalkar kalkmaz 4 kayısı su sonra bahçe ürünlerimden koparmaya tabiiikiii bahçeme

domates biber vee asmadan yapraklar topladım..
Gelince
menemen
2 biber
ş.siz çay
fındık
kızarttığım hellim
3 omega 3

üzerine kahvemi içtim

Oğluş banyo yapmak istedi.. Küvetine bi güzel çişini de yaptı.. Çocuk oraya yapıyor hala lazımlık dediğimde dinlemiyor kandırmaya çalışıyorum ben de:26: ablası da:26:
Sonra bahçeye indim bahçemi suladım az çapaladım.. Hareket oldu..
Yalnız ben normalde pek terlemem.. Bugün çok sıcak sabah olmasına rağmen çok terledim kaçtım bahçeden..
Ev çoookkk sıcak

Günaydın canım afiyet olsun atom karıncama
senin oğluş banyoyu pek seviyor herhalde, yaz günü temiz temiz geziyor ufaklık ne güzel
yine ne güzel hareket etmişsin öyle dikkat et canım hava çok sıcak, tansiyonun felan düşer çalışırken Allah korusun, en iyisi sabah veya akşam üzeri yapmak bahçe işini tabii sen bilirsin yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…