Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ne marankısı yaaa helal hocam sana karpuz kırazla 3 kg verılıyomus 3 gunde marankıye gore eee 4. gun hepsı gerı gelıyo

ben onun 2 yıl önce kiraz detoksunu denemiştimm..
aman allahım berbat bir tecrübeydi.
kirazdan nefret etmiştim...
verdiğim kiloyuda geri aldım zaten:KK19:

ben onun 2 yıl önce kiraz detoksunu denemiştimm..
aman allahım berbat bir tecrübeydi.
kirazdan nefret etmiştim...
verdiğim kiloyuda geri aldım zaten:KK19:

Kızlar bende marankisin sebze detoksu ve sonuda zeytin yağı limon içilen arınması yap tım ığğğğğğ :KK14: hatırlamak bile istemiyom
ve lağmanda cabası 1 hafta boyunca her gün amannnn neydi o öyle

yaşasın En Büyük KK yaşasın karatay

hocamızzz..
kar demeyin,yağmur yağdı demeyizn,zelzele oldu kızım doğum yaptı demeyin hergün en az 10 dk yürüyün diyor kızlar:KK9:
demek ki hakikaten çok önemli..
bende yürüyüşlere başladım ancak öyle verebildim son kalan kilolarımı..
öğle arası 1,5 saat dolanayım bari sokakalarda:KK66::KK66::KK66::KK66:

kızlar sabahları taze kayısı yiyorum artık bilemiyorum 3-4 taneyi buluyor. hani gün kurusu değilde tazesi olsun diye onunda şeker oranı yüksekmi acaba

:KK43::KK43::KK43::KK43:

yaaa sarmam yarım kaldı sinir bastı beniiiii:84::84::84::84::84:

Benimki babasındaydı durmamış geldi.. Az onla sardık.. içini o koydu yaprağa..
sonra banyo yapcam diye zırladıııı zırladıııı canan hocanın katıldığı programı izleyemedim.. banyoda da zırladı her şeye:84:

şimdi uyursa devam ederim sarmama.. Yapamadıkça geldiler soldan soldan bana:KK43:
goncagülcüm çok yaramazlık yapıyorlar ya.. sabah meyve suyunu yenice ütülediğim alt açmasına yorganına ve halıya döktü:3

sonra banyo yapcam diye zırladıııı zırladıııı canan hocanın katıldığı programı izleyemedim.. banyoda da zırladı her şeye:84:

şimdi uyursa devam ederim sarmama.. Yapamadıkça geldiler soldan soldan bana:KK43:
goncagülcüm çok yaramazlık yapıyorlar ya.. sabah meyve suyunu yenice ütülediğim alt açmasına yorganına ve halıya döktü:3

aman şeker ya üzüme kendini böyle şeylerle yaaa cocuklar böyle büyüyecek .... sonra bu günlere güleceksin inan sen kendini üzdüğünle kalacaksın
suyla sabunla giden şeylere sıkma canını üzme rahat ol ... çocuklar kontrollü olmamızı engelliyor ama ne yapalım geçecek sabırrrr.... :))

nazar mı değdi kızzzzzzzzzzzzzzz:KK53::KK53:
maşallaahhh diyelim o zamn sana da tatlışş bebişine dee..uslu uslu dursun annesini üzmesin inşallahhh:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

selam leylakım.kahvaltı onemlı bebısım bak hocada ustune basa basa anlatıyo o da ıkı ogun yapıyomus bızım gıbı:))

doğru diyosun bebişim.sıcak diye yiyesim gelmiyo bişey ama zorla da olsa yedim.hocamızı dinleyince korktum yedim hemen:KK1::KK1: 2 öğün en güzeli ya,midem o kadar rahat oluyoki, hele akşamları....

merhaba kızlar,
2-3 gündür giremedim. hem vaktim olmadı hem de garip bir şekilde içime kapandım.kardeşimin öldürüldüğü ay olduğu için belki de.biliyorum saçma ama bazen duygular ağır basıyor.bu moral bozukluğuyla kaçamaklar da yaptım. kimseye kötü örnek olmak istemedim. karatay kahvaltımı yaptım şimdi izliyorum.birde luzumsuz yere sık sık hocanın lafını kesmeseler.gamzelim paint iğneoyası sizler ne yaptınız.geriyi okuyamadım.buğün okumak için çok fırsatım olmayacak.yarın kilo bildiriminde çok büyük şokla karşılaşmam inş.
iyiniyetlim eminim bahçe de daha çok kalori harcıyorsundur.
arkadaşlar hepinizin geçmiş berat kandili mubarek olsun.elektrikler gitti herhalde hemen gönderemem.:KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar bende bu diyeti araştırıyorum sizdde baya bilgilenmişsiniz gördüğüm kadarıyla gerçekten işe yaradımı emzirdiğim için bu tarz beselenme bana cok mantıklı geldi acaba emzirip uygulayan varmı nedir püf noktaları... yardım lütfennn...

kızlar merhaba,

menümü yazıyorum.

klasik karatay kahvaltısı

öğlen
1 kase kısır

bitki çayımı içiyorum şimdi.

çalıştığım için akşam 9:30 yürüyüşe çıkıyorum. 40 dk ile 1 saat arasında yürüyorum.

dün tekrar sıktığım rejimim etkisini gösterdi ve bugün 200 gr daha zayıf geldim. yarından dahada umutluyum :KK8:

öğlen yemeğim
1 kase ezogelin çorba
1 tane karnıyarık (yağda kızarmış ama ben hepsini yemedim kıymalı ve iç kısımlarından biraz yedim)
1 tabak salata üzerine yoğurtlu semizotu salatası döktüm
1 bardak cacık

Sabah kahvaltim

1,5 haslanmis yumurta,kozlenmis kirmizi biber.peynir,zeytin,domates,salatalik,findik,ceviz

kızlar bende bu diyeti araştırıyorum sizdde baya bilgilenmişsiniz gördüğüm kadarıyla gerçekten işe yaradımı emzirdiğim için bu tarz beselenme bana cok mantıklı geldi acaba emzirip uygulayan varmı nedir püf noktaları... yardım lütfennn...

canım ben de emziriyorum kızım 4 aylık.. diyete başlayalı 5 gün oldu... sütümde azalma falan olmadı. gayet iyi gidiyor. açlık hissi de hiç kalmadı şükür. iki öğünle doyuyorum...

herkese selamlar

bugün sabah işyerinde saat 08,40 gibi yaptım kahvaltıyı
2 haşlanmış yumurda
bir iki dilim domates,
bir iki dilim salatalık
4 zeytin
bir parça peynir

sanki daha yeni yemiş gibiyim, çok şiş hissediyorum kendimi

öğlen yemedim bu nedenle

herkese

canım ben de emziriyorum kızım 4 aylık.. diyete başlayalı 5 gün oldu... sütümde azalma falan olmadı. gayet iyi gidiyor. açlık hissi de hiç kalmadı şükür. iki öğünle doyuyorum...

maşallah allah nazarlardan korusun analı babalı büyütsin benimde 4. ayına girdi daha yeni ama zaten az sütüm doğduğundan beri o yüzden hepten gidecek diye korkuyorum suana biile bir mama bir emz,rme seklindeyiz doymdığından...

ben kitabı sipariş ettim detyaları incelicem ama tecrübelerden faydalanmak gerekli tabikide bu 5 günde değişiklik oldumu tartılıyormusun yoksa belirli günlerdemi tartıya çıkıyorsun nekadar kilo aldın doğumda ne kadar kaldı:))) ayyy biraz fazla soruverdim galiba

hocamızı dinledimm,öğle vaktimde 1,5 saat sokaklarda dolandım..
bir ara kotona girdimm çok güzel bir elbise vardı bedeni 36ydı,için egirebildim çok da hoş oldu...
eee benim 38 beden koton elbisem nidennn bana inat yapıyo o zaman anlamış değilim:26:

az önce 200 ml süt içtimm..
şimdide fındık,10-15 adet kuru üzüm,2 hurma yicimm 2. öğün niyetine:KK56:

X