Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1.öğün:peynir,2 tane domates,salatalık,8 tane zaytin,1çaybardağı ceviz
arada:6 tane fındık,3 tane badem
2.öğün:1 tabak türlü,3 kaşık yoğurt
nasıl kızlar menüm
spor:nivea body,2 mil leslie

Guleysa leslie yaptığını gördüm de ben de yapıyorum diyeyim dedim.. Çok güzel bir egzersiz. Sen hiç kilo verdin mi? leslie'yi hergün mü yapıyorsun canım?

aynen bende öleyim cnm.bende emziriyorum ve aynı muhabbetler benim başımda da var.sütün çeker sütün azalır aynı yani...sussunlar diye yeniyor mecburen.süt olsun diye yedire yedire böle olduk ya?:63:

aynı muhabbet bende de var bende emziriyrm aldığım kilolar emzirme dönemine ait hamilelikte aşırı kilo almamıştım.o yüzden daha sinir oluyrm emzirme dönemi kilolarına

Guleysa leslie yaptığını gördüm de ben de yapıyorum diyeyim dedim.. Çok güzel bir egzersiz. Sen hiç kilo verdin mi? leslie'yi hergün mü yapıyorsun canım?

hegün yapmaya çalışıyrm canım çok güzel bencede egzersiz.ben nivea body yapıyrm 40 dk sonra leslie.leslie yaparken yoruluyrm.diğer sporun üstüne yapıyrm diye sanırım.

Merhaba. Diyette var mı bilmiyorum da birinin listesinde yazdığını gördüm. geçmiş sayfalarda da bu kürü yapalım demişler ama kürü bulamadım.. Diyette yoksa bile maydanozun su attığını biliyorum.İşe yarar bence. Benim vücudum çok su topluyor.. Özellikle karnım mide kısmı çok şiş. başedemiyorum.. on kilo da versem şiş yaa:KK43:( Ne yapmalıyım bilmiyorum.

İbrahim Saraçoğlunun maydonoz kürü.Zelişce arkadaşımız yapıyordu 30 ila 50. sayfa aralığında yazmıştı sanırım tarifni.Şu anda da bildirimlerde okuduğum kadarıyla Saphira yapıyor.Şu atmak için değil de sanırım daha çok safra kesesini temizlemek için yapıyordu zelişce bunu.Safa kesesi temizlenmezse kilolar verilemezmiş sanırım.

aynı muhabbet bende de var bende emziriyrm aldığım kilolar emzirme dönemine ait hamilelikte aşırı kilo almamıştım.o yüzden daha sinir oluyrm emzirme dönemi kilolarına

aynen bende cnm benim.ben hep zayıftım hamilelikte de fazla kilo almadım aldıklarımda doğumdan sonra gitti.ama malesef sem emziriyosun 2 bebek yetmez falandı fistandı işte sütün çeker gibi laflarla yedim yedim ve verdiklerimi geri aldım ama allaha şükür kilolardan allahın izniyle kurtuldum 2kg kaldı ?allah sağlık verirse....

kızlar faranjit için boğazıma ne yapabilirim..???????????

İbrahim Saraçoğlunun maydonoz kürü.Zelişce arkadaşımız yapıyordu 30 ila 50. sayfa aralığında yazmıştı sanırım tarifni.Şu anda da bildirimlerde okuduğum kadarıyla Saphira yapıyor.Şu atmak için değil de sanırım daha çok safra kesesini temizlemek için yapıyordu zelişce bunu.Safa kesesi temizlenmezse kilolar verilemezmiş sanırım.

Teşekkür ederim canım buldum kür şöyle 15-16 sap maydanoz 1limonun suyu 1bardak klorsuz su blenderdan geçirilip kahvaltıdan 10-15 dk önce içiliyormuş...

Teşekkür ederim canım buldum kür şöyle 15-16 sap maydanoz 1limonun suyu 1bardak klorsuz su blenderdan geçirilip kahvaltıdan 10-15 dk önce içiliyormuş...
Evet aynen oyleydi canım,faydasını sen de gorursen paylas bizlerle.Zelisce arkadasımız cildindeki faydalarını soylemisti mesela sen de ne gibi faydalar olacak paylas lutfen...

Ben normal yürüyüş yapıyorum ama havalar soğuyunca arada bunu da yapmayı planlıyorum.Bunu yapıpta faydalarını gören var mı aranızda?

Canım ben 121 kilo idim:KK43:( şimdi 105im.. Neredeyse bu kiloların hepsini leslie ile verdim. birgün yürüyüş 1gün leslie diye ayarladım.. Bazen kaçıyor tabii öğrenci olduğumdan:KK43:( 16kiloyu 3ayda verdim. Bundan sonrası daha önemli tabii.. Leslieyi biraz daha arttırmayı planlıyorum.. hergün yapsam daha iyi olacak sanırım..

Evet aynen oyleydi canım,faydasını sen de gorursen paylas bizlerle.Zelisce arkadasımız cildindeki faydalarını soylemisti mesela sen de ne gibi faydalar olacak paylas lutfen...

Tamam paylaşırım.. yarın başlayacağım.. Saraçoğlu yağ yakımını hızlandırıyor, karaciger yağlanmasına iyi geliyor filan diyor.. Cilt de güzelleşiyormuş..Bakalım...

aynen bende cnm benim.ben hep zayıftım hamilelikte de fazla kilo almadım aldıklarımda doğumdan sonra gitti.ama malesef sem emziriyosun 2 bebek yetmez falandı fistandı işte sütün çeker gibi laflarla yedim yedim ve verdiklerimi geri aldım ama allaha şükür kilolardan allahın izniyle kurtuldum 2kg kaldı ?allah sağlık verirse....

FARANJİT İÇİN ADAÇAYI KÜRÜ GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 su bardağı su,
* 1,5–2 yemek kaşığı dolusu adaçayı
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Kaynamakta olan suyun içine, adaçayını atın. 10 dak kaynatın. Ilıdıktan sonra, süzün. günde 3 defa, özellikle sabahları dişerinizi fırçaladıktan sonra ve akşam yatmadan 2 defa uygulayın. 3–4 gün içinde faranjitinizi ve bademcik iltihabınız geçecektir.

* 1 su bardağı su,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Kaynamakta olan suyun içine, adaçayını atın. 10 dak kaynatın. Ilıdıktan sonra, süzün. günde 3 defa, özellikle sabahları dişerinizi fırçaladıktan sonra ve akşam yatmadan 2 defa uygulayın. 3–4 gün içinde faranjitinizi ve bademcik iltihabınız geçecektir.

teşekkürler cnm benim deniycem....

* 1 su bardağı su,

cnm bişiy daha bunu gargara mı yapıcam yoksa içicem mi?:44:

BİLDİRİM:
2yumurta
domates
salatalık
biber
ceviz
ÖĞLE YEMEĞİ:
karnıyarık (kabaktan)
cacık
AKŞAM YEMEĞİ:
yumurtalı fasülye kavurması
salata
hadi bakalım kızlar yakında civciv çıkarıcaaaz:63::63::63::63::63:

nasıl verdin canım
nasıl verdin canım?ılık ballı süt iç içine biraz tarçın
ben de biraz yoruluyorum.. Ama 4 mil olanı yapmaya çalışıyorum 2günde bir..
bence hergün yap.2 mil veya 3 mil yap
Ben normal yürüyüş yapıyorum ama havalar soğuyunca arada bunu da yapmayı planlıyorum.Bunu yapıpta faydalarını gören var mı aranızda?

bence faydası görülür yapan çok kişi var

nasıl verdin canım

nasıl verdin canım

X