Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1 lt suyum bittii:KK19::KK19::KK19:
sular içilsiiiiiinnnnnnnn:KK66::KK66::KK66:

kızlar 1,5 bardak kuruyemişle duruyorummm maş:nazar:
dün yemeği yediğim saat 17.00 idi halbukii,tokda yatmadım ama..
demekki bu kuruyemişş mişşş bizi tok tutann..
süt içecektimm ama canım istemedi henüzzzz:KK61:

maşallah maşallahhh :KK66::KK66::KK66:

aynen ben de aynı durumda kalıyorum, emzirdiğim için mutlaka yemem gerekiyormuş gördüğüm şeyi :KK50: yiye yiye bu hale geldim zaten, yok sütün çekilir, yok göğsün şişer, ayyy içime fenalık getirdiler, tırnak kadar bi kurabiye yedim bende geçen gün sussunlar diye :KK52::KK52::KK52:

aynen bende öleyim cnm.bende emziriyorum ve aynı muhabbetler benim başımda da var.sütün çeker sütün azalır aynı yani...sussunlar diye yeniyor mecburen.süt olsun diye yedire yedire böle olduk ya?:63:

Merhaba arkadaşlar.Bende Canan Hanım'ı tv de izledim geçen hafta. Söyledikleri çok mantıklı geldi bana. Diyete başlamaya karar verdim.
Sabah
1 bardak su,1 rafadan yumurta,yarım domates,yarım biber,10 tane zeytin,1 parça beyaz peynir,1 avuç kadar badem fındık yedim.
Öğlen tavuk ve salata yemeği düşünüyorum.Birazda kuruyemiş.
Akşam yeşil mercimek çorbası en geç 6.30 da yemeği bitirmeyi düşünüyorum.
Gün içinde su ve yeşilçay içicem.
Kitabı okuyamadım internetten okuduğum kadarıyla diyeti yapmaya çalışıcam. Sizce menüm nasıl?

aynen bende öleyim cnm.bende emziriyorum ve aynı muhabbetler benim başımda da var.sütün çeker sütün azalır aynı yani...sussunlar diye yeniyor mecburen.süt olsun diye yedire yedire böle olduk ya?:63:

haklısın canım. geçen gün doğum yapmış bir arkadaşımı gördümm kız hamileyken bu kadar kilo almamıştıı şok oldum görünce:KK53::KK53:
işte emziriyosun süt olsun diye habire yedirmişlerrr.

aslında sütü en fazla sıvı tüketimi yaparmışş öyle duymuştumm doğru muu kızlarr ?

haklısın canım. geçen gün doğum yapmış bir arkadaşımı gördümm kız hamileyken bu kadar kilo almamıştıı şok oldum görünce:KK53::KK53:
işte emziriyosun süt olsun diye habire yedirmişlerrr.

aslında sütü en fazla sıvı tüketimi yaparmışş öyle duymuştumm doğru muu kızlarr ?

aynen bende öle hamilelikte ikiz gebelik polmasına rağmen 12 kg almıştım ve dğumdan sonra hepsine vermiştim nerdeyse ama emzirme döemimin başlarında ikiz aman sütün yetsin onu ye bunu ye gene verdiğim kgları geri aldım.evet cnm sütü en çok su ve ısırgan rezene çayların yapıyor...kızlar ben pilatesimi yapıp geleyim benim oğlanlar uyumuşken sonra görüşürüz.iyi muhabbetler.:79:

Merhaba arkadaşlar.Bende Canan Hanım'ı tv de izledim geçen hafta. Söyledikleri çok mantıklı geldi bana. Diyete başlamaya karar verdim.
Sabah
1 bardak su,1 rafadan yumurta,yarım domates,yarım biber,10 tane zeytin,1 parça beyaz peynir,1 avuç kadar badem fındık yedim.
Öğlen tavuk ve salata yemeği düşünüyorum.Birazda kuruyemiş.
Akşam yeşil mercimek çorbası en geç 6.30 da yemeği bitirmeyi düşünüyorum.
Gün içinde su ve yeşilçay içicem.
Kitabı okuyamadım internetten okuduğum kadarıyla diyeti yapmaya çalışıcam. Sizce menüm nasıl?

hoşgeldinn yağmurr. :KK71: yumurtayı 2 ye çıkarmalısınn canan hoca ısrarla 2 yumurta diyorr. yoğurt ve ayran da serbest cnm onlardan da tüketebilirsin öğünlerinde. gitsin kilolarrrrr:KK66::KK66::KK66:

aynen ben de aynı durumda kalıyorum, emzirdiğim için mutlaka yemem gerekiyormuş gördüğüm şeyi :KK50: yiye yiye bu hale geldim zaten, yok sütün çekilir, yok göğsün şişer, ayyy içime fenalık getirdiler, tırnak kadar bi kurabiye yedim bende geçen gün sussunlar diye :KK52::KK52::KK52:

ben de emziriorum. aaa yemen lazım filan diolar. kıskançlar:KK1::KK1: zayıfladığım fark edilio artık en azındann
ben de hiçç istemiyorummm birisi davet etsinn hatrım içinn bir lokma yee falannn baya abartıyolarrr:KK52::KK52:
maalaeseff. ama pes etmek yok
azıcık motivasyon olsun diye sabah akşam tartıdayım :KK36::KK36::KK36:

biliyorum aslında hergün tartılmamalıyım, en iyisi tartıyı gözümün önünden kaldırayım ben, 3 gün sonra bir haftam dolacak inşallah biraz fark görürüm:KK59::KK59:

cnm fark görceksin kendine bi gün belirle. mesela cuma günü kk ya bildirim günü o günlerde tartıl sadece

aynen bende öle hamilelikte ikiz gebelik polmasına rağmen 12 kg almıştım ve dğumdan sonra hepsine vermiştim nerdeyse ama emzirme döemimin başlarında ikiz aman sütün yetsin onu ye bunu ye gene verdiğim kgları geri aldım.evet cnm sütü en çok su ve ısırgan rezene çayların yapıyor...kızlar ben pilatesimi yapıp geleyim benim oğlanlar uyumuşken sonra görüşürüz.iyi muhabbetler.:79:

sağol cnm sana da iyi sporlarrr :KK66::KK66::KK66:. ben de başlamak istiyodum pilatese bugünn hastalandımm hiçç halim yokk :KK50::KK50:sizden böyle duyunca hevesleniyorum ben de :KK34::KK34:

süt yapsın die abur cubur hamur işi yemek yerine sağlıklı şeylerden bolca yemek yetio aslında. mesela bulgur pilavı baya süt arttırdı benim. canan hoca çok yemeyin dior ama emzirirken benim kilo vermemi durdurmadı aslında. aksine sütüm arttı biras. öle abartılı götürmüyorum ama iki kaşık da değil:)) emzirenlere duyurulur.

aynenn canım.yorgun geliyorum zaten akşam ben de sabahh okula gitmeden önce yapmaya çalışıyorum. öğlen de okulaa. o zaman iyi oluyorrr:KK66::KK66:

ama gece yapsan hakketen çok fark eder gibi gelio bana. çünkü zaten acıkmış oluyorsun. gece de leptin hormonu muydu yağ yakan hormon salgılanırsa sabah ebru şallı gibi uyanman içten değil:p

geçen gün arkadaşlardan biri bildiriminde spor kısmına lesslie ile yürüyorum yazmıştıı
biraz araştırdımm indirdim videoyu hemen :KK52::KK52: evin içinde yürüyüş yapma imkanıı sağlıyorrr:KK66::KK66::KK66::KK66:
2 mil yürüdüm bayaa ter attırdıı tavsiye ederimmm herkese:KK9::KK9::KK9:

ama gece yapsan hakketen çok fark eder gibi gelio bana. çünkü zaten acıkmış oluyorsun. gece de leptin hormonu muydu yağ yakan hormon salgılanırsa sabah ebru şallı gibi uyanman içten değil:p[/QU
Oo nasıl bir kadındırr yaa lastik mübarekkkk:KK53::KK53:

ama haklısın mantıklı cnm akşamları da yapsak süper olur sabah akşam yaniiii:KK66::KK66:

kızlar bu diyeti biraz banaanlatsanız bende bugun sabahtan berı dıyetteyım bakalım bısmıllah dıyıp basladım aksamları kosu bandım var ona bınıyorum sabah da nestle sute karısan yıceklerınden yedım oglende yogurt salata ve cıger yedım sızce ben neler yapmalıyım :KK59:

süt yapsın die abur cubur hamur işi yemek yerine sağlıklı şeylerden bolca yemek yetio aslında. mesela bulgur pilavı baya süt arttırdı benim. canan hoca çok yemeyin dior ama emzirirken benim kilo vermemi durdurmadı aslında. aksine sütüm arttı biras. öle abartılı götürmüyorum ama iki kaşık da değil:)) emzirenlere duyurulur.

selam kızlar ben de emziriyorum..doğum sonrası bebeğim 3 aylık oluncaya kadar sür olsun diye yediklerim yüzünden epy kilo aldım ben de..bu dieti 1 haftadır yapıyorum hiç sütüm kesilicek mi die endişem olmadı ve kesilmedi de çok şükür..et serbest oldugu için ki et çok süt yapıyor..sütiçmek de çok süt yapıyor...ve bol bol su..ılık ılık şekersiz bitki çaylarıı

merhaba kızçeler,sayfalar hızlı ilerlemiş okumaktan anca şimdi yazabiliyorum:)

bugün 14.günüm diyette ve çok şükür toplam 2 kg.vermiş durumdayım.

sabahki menüm
2 yumurta tereyağlı
1 domates
1 közlenmiş kırmızı biber
avuçiçi ka peynir..
7-8 zeytin
tuzsuz fıstık-çiğbadem-3 tane gün kurusu kayısı
şekersiz siyah çay
şekersiz bitki çayı

öğlen yemeğim şuanda geldi yiyeceğim, tavuk şiş yanında havuç ve marul salatası ile

akşama da kapuska yapmayı planlıyorum.

ve de cmtsi spora yazıldım,b-f...t diye bir yere
akşama da inş.oraya gideceğim.

sağlıkla zayıflamak gibisi yok diyorum sporsuz kalmayın :KK66:

X