Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

proteınlerın glısemık ındexı sıfır,bır de zeytının sıfır bolca tuketebılırsınız ayrıca canım, hocamızın yasakladığı kötü glisemik endeksli yiyeceklerdir. Bunlar; tahıllar (arpa, buğday, yulaf vs.), mısır, patates, pirinç ve şekerdir. Iyi glisemik endeksli yiyecekler ise aynı zamanda bitkisel protein açısından da çok zengin olan baklagillerdir. Nohut, kuru fasulye, barbunya, mercimek gibi.

kızlar aksam sekızden sonra lahana dahı yemek yok,meyve asla bu saatten sonra yok.ayran ıcebılırsınız ,tatlı krızınız tutarsa sut ıcebıllırsınız.

teşekkür ederim sağolun

ikinizin menüsü de harika:KK9::KK9::KK9::KK9:bayılıyorum bu dıyete ya,herkes sağlıklı şeyler yiyor ne güzel:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

eskimasal pollannacılık bana da gectı galiba:KK60:baska insanların menülerini gördükçe mutlu oluyorum ya,bende bir tuhaflık yok dimi:KK52:

Teşekkürler.Elbette yok tuhaflık sanırım birbirimize sandığımızdan daha fazla güç veriyoruz.Karşıma çıkan bütün karbonhidrat tuzaklarından sizin sayenizde kurtuluyorum.Bizim şirkette her toplantıda pasta börek vardır ve her gün toplantı:KK43:Şimdi akşam yediklerimi yazacağım kesinlikle börek falan yazmak istemiyorum diye düşünüp yeme teşebüssünde bulunmuyordum ilk zamanlar,şimdi de canım hiç istemiyor zaten..

BU DİYETİ Çözmeye başladım..aklıma da yattı kitabı sipariş etmiştim zaten.yavaş yavaş başlıycam kitap gelince de burdan tam gaz devam edicem

regl döneminde metabolizma hızımız 2 katına çıkarmış.bu dönemi iyi değerlendirip,diyeti ve sporu sıkı sıkı yapmak,fazladan kilo atmaya yardımcı olurmuş.tabi regl dönemi bitip,ödemin gittikten sonra tartılmakta fayda var.

bu arada tartılmak değince ben cumadan cumaya tartılıyorum artık sadece.geçen haftalarda çok demoralize oldum bu yüzden.çok merak etsem de cumadan beri tatılmadım

Kızlar bu arada çok kilo verildiğinde vücutta çatlaklar oluşabilirmiş.
Bilmiyorum sporla verince de olur mu ama heralde vücut incelince deri onu tam sarmak için şekil oluşturuyor.
Bunun içinde bebe yağı kullanabilirmişiz.

eski alışkanlıkları değiştirmek kolay olmuyor.akşam kuruyemıs doyurdu,1 kase yogurdu kendımı zorlayarak bıtırdım.ama bu saatler olunca göz açlıgı olusuyor bende,yılların alışkanlıgı tabıı hep bu saatlerde aburcubur yemısım.insan bır alıskanlıgı kazanmak ıcın 40 gun yapması lazımmıs,ben tam olarak dıyete uymaya bayramın 1. gunu basladım.3 hafta olmus daha,3 hafta daha gecerse göz açlıgım da kaybolur umarım:97::97:

regl döneminde metabolizma hızımız 2 katına çıkarmış.bu dönemi iyi değerlendirip,diyeti ve sporu sıkı sıkı yapmak,fazladan kilo atmaya yardımcı olurmuş.tabi regl dönemi bitip,ödemin gittikten sonra tartılmakta fayda var.

bu arada tartılmak değince ben cumadan cumaya tartılıyorum artık sadece.geçen haftalarda çok demoralize oldum bu yüzden.çok merak etsem de cumadan beri tatılmadım

Evet evet regl dönemi bu açıdan çok önemli.
Ben pek spor yapamıyorum bu önemde, genelde ağrılı geçiriyorum ne yazık ki.
Biraz da bitkinlik ama tatlı falan yemiyorum.
Peki bu regl şişkinliği ne zaman iniyor bilen var mı tam olarak ?

evet bu nedenle tatlı krizine giriyoruz zaten

eski alışkanlıkları değiştirmek kolay olmuyor.akşam kuruyemıs doyurdu,1 kase yogurdu kendımı zorlayarak bıtırdım.ama bu saatler olunca göz açlıgı olusuyor bende,yılların alışkanlıgı tabıı hep bu saatlerde aburcubur yemısım.insan bır alıskanlıgı kazanmak ıcın 40 gun yapması lazımmıs,ben tam olarak dıyete uymaya bayramın 1. gunu basladım.3 hafta olmus daha,3 hafta daha gecerse göz açlıgım da kaybolur umarım:97::97:

Dediğin gibi alışkanlıklardan birden vazgeçilmiyor.
Ama aklında bitirmeye çalışınca, aklından atmak için uğraşınca sanki daha kolay oluyor.
Ben 21 gün de tadı unutulurmuş çikolatanın diye duymuştum ama net bir şey diyemiyorum.

omega3 ne kullanıyorsunuz ?yazar mısınız?

Ben omega 3 kullanmıyorum.
Karatay hoca efayı önermiş.
Burada da başka marka kullanan arkadaşlarımız var.
Onlar daha güzel aydınlatacaktır.

Ama aklında bitirmeye çalışınca, aklından atmak için uğraşınca sanki daha kolay oluyor.
Ben 21 gün de tadı unutulurmuş çikolatanın diye duymuştum ama net bir şey diyemiyorum.

anladım teşekkür ederim cevabınız için

omega3 ne kullanıyorsunuz ?yazar mısınız?

Bende soracaktım bunu arkadaşlara. Ben on gün önce carlson aldım ama pahalı 30 liraydı.Arkadaşlar 19 liradan falan bahsediyorlar hangisi ki o?Ayrıca sanıyorum gerçekten etkili ben başlayalı 10-12 gün oldu;hem kendimi daha enerjik hissediyorum,hem de saçlarımın,cildimin canlandığını düşünüyorum.

selam kızlar, yorucu ve uzun bigün oldu, malum okul açıldı.
menüm biraz karışık bu yüzden.

1.öğün 7:30
2 yumurta
1 kk peynir
3 zeytin
3 zeviz
domates salatalık

2.öğün 12:00
3 bardak süt
5 ceviz
1 avuç badem

ara 19:00
8-10 badem
5-6 kayısı kurusu

3.öğün 20:00
1 yumurtadan kaşarlı tereyağlı omlet
2 zeytin
yarım kk peynir
domates, salatalık

su 2 litre oldu,
spor yok bütün gün ayaktaydım, sayılmaz ama yazayım dedim

Son düzenleme:

Rica ederim ne demek.

Bende soracaktım bunu arkadaşlara. Ben on gün önce carlson aldım ama pahalı 30 liraydı.Arkadaşlar 19 liradan falan bahsediyorlar hangisi ki o?Ayrıca sanıyorum gerçekten etkili ben başlayalı 10-12 gün oldu;hem kendimi daha enerjik hissediyorum,hem de saçlarımın,cildimin canlandığını düşünüyorum.

Ben bugün inceledim 60 tane var içinde 19 tl ve 12 tl olan 2 marka dedi ama ad sormayı unuttum.

selam kızlar, yorucu ve uzun bigün oldu, malum okul açıldı.
menüm biraz karışık bu yüzden.

1.öğün 7:30
2 yumurta
1 kk peynir
3 zeytin
3 zeviz
domates salatalık

2.öğün 12:00
3 bardak süt
5 ceviz
1 avuç badem

ara 19:00
8-10 badem
5-6 kayısı kurusu

3.öğün 20:00
1 yumurtadan kaşarlı tereyağlı omlet
2 zeytin
yarım kk peynir
domates, salatalık

su 2 litre oldu,
spor yok bütün gün ayaktaydım, sayılmaz ama yazayım dedim

Ne güzel bir menü olmuş.
Bitki çayı hiç tüketiyor musunuz ?
ödemlerin gitmesi açısından iyi olabilir.
Ödemler yağ hücrelerin içine girerek kalın bir yağ tabakası oluşmasını sağlıyor çünkü.

Ne güzel bir menü olmuş.
Bitki çayı hiç tüketiyor musunuz ?
ödemlerin gitmesi açısından iyi olabilir.
Ödemler yağ hücrelerin içine girerek kalın bir yağ tabakası oluşmasını sağlıyor çünkü.
uzun dönem kabızlık sorunu çektim, safra kesemde taş varmış, ondan oluyomuş.. yine de bitki çayları içmedim çok. içsem de düzenli içmemeye çalıştım.
bağırsakları tembelleştirmesinden korktum, yeşil çay içerim arada. normal çay içerim fırsat oldukça.
günde 3-4 fincan bitki çayını doğru bulmuyorum, bitkisel de olsa kimyasal sonuçta, ilaç gibi etkileri var.
arada sırada içsem iyi olur diye düşünüyorum ama alışkanlık işte.

ödem daha çok tuzla ilgili, bitki çayları suyu atıyo diye biliyorum. acaba ne kadar doğru biliyorum?
yumurtaya bile tuz atmamaya başladım:KK66:

X