Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canim agzindan bal damliyor. Insallah kiz...Ben burda fotolari paylassam 55 kilo ikenki halimle simdikini dilini falan yutarsin. beni esimin ablasi falan zanedenler cikti...:KK43::KK43::KK43:
Kilo o kadar yasli gösteriyor ki...Kurtulmak istiyorum yasimin kadini olmak istiyorum...

Kim tutar seni Petunyam cos cos kos canim...Hadi kolaygele....

sorma canım ben daha 21 yaşındayım ama minibüste yer verenler varrr:KK1::KK1:neyse makbule geçiyor ne yalan süleyim gerçi inceykende yer veriyolarda dikkatimi çekmek için yaaa neyse:KK1::KK1:yazın bende önce sonra resimlerimi paylaşıcammmm inşallah:21::21:

canım en çok amacımız incelmek düşük bedenler giymek değil mi hem,varsın olsun fazlalıklar ağır gitsin..acaba sporu çok mu abartıyosun,onu mu azaltsan kas oldu belki yağların ?

bilmiyorum ki ceylin,bi süre spor yapmasam mı acaba diyorum,sonra da eksileri görmüyorum derken bana + olarak dönmesinden korkuyorum

:KK1:cemile yılmaz senin bundan sonraki adınnn (kakılmıştır benim adımm gibi oldu :KK1: )

cemile yılmaz daha güzelmiş:KK52:

yaaa millet herkesin adımsayarı benim ki ses çıkarıyor muu patrona evrak götürdümmm zil sesi geliyor senden zil mi taktın dedii heee birazdan hamamda ayılar nasıl bayılır onuda göstericem dicektim ki haddimi bildim sustum malum zam dönemi:KK1::KK1:off değiştirmem gerek benim bunu petuş süleyince uyandım ben en çok arabada adım atıyormuşum da haberim yokmuş:KK5::KK5:

sorma canım ben daha 21 yaşındayım ama minibüste yer verenler varrr:KK1::KK1:neyse makbule geçiyor ne yalan süleyim gerçi inceykende yer veriyolarda dikkatimi çekmek için yaaa neyse:KK1::KK1:yazın bende önce sonra resimlerimi paylaşıcammmm inşallah:21::21:

:KK60::KK60::KK60:ay gözümden yaş geldi gülerken.ilahi jarna:KK16:

moral bozmak yok ama biliyorum çok sinir bozucu oluyor olsun varsın elbet inecek o gıcık tartıdaki rakamlar sabrett leylak sabret bugünler geçerrr gün olur o artılar eksi olur biterr

desteğin için sağol petunyam:KK16:
ne dimek canım ya hep destek tam destekk:KK34:

Saol canimcim... Seninde cabalarin gözardi edilemez. Kimileri gibi :KK33::KK33::KK33:ben calisiyorum falan bahane yok yani...Ögle arasi ne zaman toplanti odasi bossa Petunya orda dimi canim...aynen valla canim yilbasi öncesi 83,700 düm. Bir ciktim birdaha inemedim o kiloya. 2 gün insanin isini bu kadar mi berbat eder etti iste...Benimkide aynen böyleydi. Adam acayip sportif ama ben ona 2 hafta önce aaaa sen kilomu aldin falan diyince benim gibi basladi Karatay yapmaya. Günde hic yoksa 2 litre cola icen adam artik agzina almiyor...Artik Ailenecek Karatayliyiz..Kötü tarafida aldigim gün kuru kayisilar dayanmiyor ya, buradada acayip pahali saolsunlar...Hele organik tavuklar. Köy tavugu yok onun yerine organik tavuk bu gün baktim sadece kücük bir bacagi 9,85€ inanilmaz..Yani 3€ bütün Tavuk satilirken, organik Tavugun bacagina bak, yani sahsen o parayi veremem. Türkiyede olanlar o yüzden cok sanslilar...
ay dime tek bacak mı o para delirmiş bunlar tavuk besle bence :KK53:

Canim agzindan bal damliyor. Insallah kiz...Ben burda fotolari paylassam 55 kilo ikenki halimle simdikini dilini falan yutarsin. beni esimin ablasi falan zanedenler cikti...:KK43::KK43::KK43:
Kilo o kadar yasli gösteriyor ki...Kurtulmak istiyorum yasimin kadini olmak istiyorum...

Kim tutar seni Petunyam cos cos kos canim...Hadi kolaygele....
valla tuttular burçincim yakalandım :) toplantı odasına stajerler baskın yaptı işleri varmış geçin oturun sessizce yapın işinizi dedim :)bende evrak bakıyormuş gibi bişiler yaptım ay rezillikti :) çaktılar herhalde ama ne edem yaaa
neyse sonra teldi maildi off yapamadım neyse akşam muhteşem sülü var onu izlerkene evde tepinicem artık bugünde böle oldii sağlık olsun

yaaa millet herkesin adımsayarı benim ki ses çıkarıyor muu patrona evrak götürdümmm zil sesi geliyor senden zil mi taktın dedii heee birazdan hamamda ayılar nasıl bayılır onuda göstericem dicektim ki haddimi bildim sustum malum zam dönemi:KK1::KK1:off değiştirmem gerek benim bunu petuş süleyince uyandım ben en çok arabada adım atıyormuşum da haberim yokmuş:KK5::KK5:
zil taktım zilimi takmadan çıkmıyorum evden deseydin cemile zilli :) zillisinide ilk defa duydum ayhh sen beni öldürücen kızz jarnii tam zillisin heee
sorma jarnim sorma arabada yürüyenler motorda depar atanlar varmış valla benimki hiç öle şeyler yapmıyor neyse oo hile hurda yok gerçek yürüyüş sallantısı ile diğerlerini ayırt ediyor sanırım bilemiyorum ama alırken çok araştırmıştım işe yaramış dimekki araştırmalarım

1. saphira...cuma
2. eski_bir_masal...
3.ceylin1907...cuma
4.mattika...
5.loxandra...
6.gul63...
7.idealist33...
8.profit...
9.papadiya...
10. ikiz81....
11.şekerkız67...
12.gamzeed...
13.gözleme...
14.alinyazimkaderimsin...
15.burçin79...
16.handan_06...
17.hayattanazicik...
18.zeynepfaz...
19.leylak70...
20.yosun30...
21.pepeti...
22.aslı72... pazartesi
23.pembekalp...pazartesi
24.tanem111...farketmez
25.jarnanaa...farketmez
26.Sibel80...
27.minyatür...farketmez

merhaba güzeller,nasılsınız bakalım?ben çok kötüyüm:KK14: 1 ay tartılmıycam demiştim ama dayanamadım,nerdeyse 3 hafta olunca belki değişiklik olmuştur dedim.ama nafile:KK50:kilom hala aynı.gram bile değişmemiş:KK43: 5. kattan atıciimm artık kendimi:84:neden böyle ya..............

hoşgeldin canm.kaçamakların mı oldu çok acaba?ya da sen de duraklama dönemine mi girdin acaba?lahana çorbası varmış çok güzel bu tür durumlr için.istersen netten bir araştır canım :KK16:

:KK60::KK60::KK60:ay gözümden yaş geldi gülerken.ilahi jarna:KK16:

:KK16:

ne dimek canım ya hep destek tam destekk:KK34:

ay dime tek bacak mı o para delirmiş bunlar tavuk besle bence :KK53:

valla tuttular burçincim yakalandım :) toplantı odasına stajerler baskın yaptı işleri varmış geçin oturun sessizce yapın işinizi dedim :)bende evrak bakıyormuş gibi bişiler yaptım ay rezillikti :) çaktılar herhalde ama ne edem yaaa
neyse sonra teldi maildi off yapamadım neyse akşam muhteşem sülü var onu izlerkene evde tepinicem artık bugünde böle oldii sağlık olsun

zil taktım zilimi takmadan çıkmıyorum evden deseydin cemile zilli :) zillisinide ilk defa duydum ayhh sen beni öldürücen kızz jarnii tam zillisin heee
sorma jarnim sorma arabada yürüyenler motorda depar atanlar varmış valla benimki hiç öle şeyler yapmıyor neyse oo hile hurda yok gerçek yürüyüş sallantısı ile diğerlerini ayırt ediyor sanırım bilemiyorum ama alırken çok araştırmıştım işe yaramış dimekki araştırmalarım

hahhaaaa tavuk besle iyiymiş:KK1::KK1::KK1:yaaa arabada motorda depar atsın razıyımda kendime acilen zilli olmayan bir adımsayar almam lazım:KK1::KK1:şöyle biraz inceleyimm masraflarım azalsın alicimmm en iyisinden inşallah:21:

hoşgeldin canm.kaçamakların mı oldu çok acaba?ya da sen de duraklama dönemine mi girdin acaba?lahana çorbası varmış çok güzel bu tür durumlr için.istersen netten bir araştır canım :KK16:

hb saphiracım.kaçamak yapmıyorum ki hiç bu sıralar.en son kaçamak yılbaşı gecesiydi,ondan önce de yoktu.aralık ayında ve bu ayda hiç eksi görmedim hep aynı kilodayım:KK50:sanırım duraklama dönemine girdim.aslında 2 günlük şok diyet falan yapıp vücudu şaşırtsam mı acaba diyorum.lahana çorbası fikri de süper,sağol canım:KK16::KK16:

gitme gidenlerinen
boyu fidanlarınan
nolur bir selam söyle
gelip gidenlerinen tombulum

oy tombulum tombulum
yoldan geldim yorgunum
alem ne derse desin
kız ben sana vurgunum

bebek geldi yaşına
şapka ister başına
ismarladım gelecek
bu haftanın başına tombulum

oy tombulum tombulum
yoldan geldim yorgunum
alem ne derse desin
kız ben sana vurgunum :KK52::KK52:

gitme gidenlerinen
boyu fidanlarınan
nolur bir selam söyle
gelip gidenlerinen tombulum

oy tombulum tombulum
yoldan geldim yorgunum
alem ne derse desin
kız ben sana vurgunum

bebek geldi yaşına
şapka ister başına
ismarladım gelecek
bu haftanın başına tombulum

oy tombulum tombulum
yoldan geldim yorgunum
alem ne derse desin
kız ben sana vurgunum :KK52::KK52:

tazmanya canavarı mısın sen yaaa:KK1::KK1:

jarni kız sen harbiden komiksin heee afrika zambağımm arkadaş olarak eklemek için profiline girdim çay içiyordum püskürttüm valla ayyhh ölecem gülmektenn kızlar ne yazmış biliyonuzmu saç rengi saç tipi vs.. soruyorlar ya profilde bu bizim çatlak jarni saç tipine ince telli yazmış parantez içinde de yağlı :)) diye eklemiş deli kız ya:))

1. saphira...cuma
2. eski_bir_masal...
3.ceylin1907...cuma
4.mattika...
5.loxandra...
6.gul63...
7.idealist33...
8.profit...
9.papadiya...
10. ikiz81....
11.şekerkız67...
12.gamzeed...
13.gözleme...
14.alinyazimkaderimsin...
15.burçin79...
16.handan_06...
17.hayattanazicik...
18.zeynepfaz...
19.leylak70...
20.yosun30...
21.pepeti...
22.aslı72... pazartesi
23.pembekalp...pazartesi
24.tanem111...farketmez
25.jarnanaa...farketmez
26.Sibel80...
27.minyatür...farketmez
28. MadamSembol....PAZARTESİ:nazar:

arkadaşlar kaç kişi pazartesi kaç kişi cuma şu ana kadar

jarni kız sen harbiden komiksin heee afrika zambağımm arkadaş olarak eklemek için profiline girdim çay içiyordum püskürttüm valla ayyhh ölecem gülmektenn kızlar ne yazmış biliyonuzmu saç rengi saç tipi vs.. soruyorlar ya profilde bu bizim çatlak jarni saç tipine ince telli yazmış parantez içinde de yağlı :)) diye eklemiş deli kız ya:))

:KK1::KK1:yaaa öneri falan göndertiyolar diye yazdıydım:KK1:yahuuu saç tipine süpürge gibin yazsaydım tamam da niye bu kaa güldünn loo anlamadım:KK1::KK1:

Minyatür ve madam sembol,bu ankete 1.sayfadaki listedeki arkadaşlar tercih bildirebiliyor..
Umarım yanlış anlamazsınız beni:KK17:

:KK1::KK1:yaaa öneri falan göndertiyolar diye yazdıydım:KK1:yahuuu saç tipine süpürge gibin yazsaydım tamam da niye bu kaa güldünn loo anlamadım:KK1::KK1:

ne bilem ya komik geldi bana ciddiyetle yazdığını düşünmedim şebelekk halada komik geliyor hehehe :))) yağlıymış :))

Arkadaşlar maalesef sarma yemekten dolayı eski kiloma geri döndüm sayılır :KK43:
Yaa ne bahtsızız. Makarna yasak pirinç yasak herşey yasak. En kötüsüde sürekli yumurta yemek sıkıldım artık başka alternatif yokmu? ben patatesi çok sewiyorum ve yiyememek üzüyo insanı :KK43:

arkadaşlar kaç kişi pazartesi kaç kişi cuma şu ana kadar
Merhaba :) madamcım listedekilerle veriyoruz kararı...
madamm sanırım herkez bildirmedi ama gördüğüm kadarıyla çoğunluk farketmez yazmış bence saphira belirlesin bu işi bizde kararına uyalım yoksa zor sonuç alınacak gibi

valla canım aklımda bir fikir var ama ortalık karışır mı ki diye düşünüyorum :KK76:

minyatürcüm seni listeye aday olarak yazdım canım.uzun zamandır yoktun ve haber de vermemiştin malum.Senin liste yapma sıran çoktan gelip geçmiş olurdu şimdiye kadar.Paylaşımın yine eskisi gibi sürekliliğini korursa haftaya cuma listeye girersin.Liste yapma sırasını da senin tercihine bırakıyorum,uygun olduğun bir hafta yaparsın listeyi :KK16:

Son düzenleme:
Arkadaşlar maalesef sarma yemekten dolayı eski kiloma geri döndüm sayılır :KK43:
Yaa ne bahtsızız. Makarna yasak pirinç yasak herşey yasak. En kötüsüde sürekli yumurta yemek sıkıldım artık başka alternatif yokmu? ben patatesi çok sewiyorum ve yiyememek üzüyo insanı :KK43:

istediğin kiloya inene kadar yemiyosun sonra arada sporunu yapmak ve abartmamak kaydıyla bu söylediklerinden yiyebilirsin yumurta yerinede muz yiyebilirsin değişik alternatifler yaratmaya çalış ayrıca hamur ileri ağırlık yapıyor alışınca çokta yemek istemessin belki

X