Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım buradn bir arkadaş kuzu kulağı önermişti kabızlığa iyi gelirmiş bi de onu dene istersen.

öğlenki menüm
salata
fırında mantarlı tavuk
yarım kaseden az kabak çorbası (çok yağlıydı yiyemedim)
yarım kase yoğurt

slm kızlar bügün benim 3 günüm gayet iyi gidiyor yanlız bügün itibariyle yüzüm bütür bütür olmaya başladı benim cocuklugumda yumurtaya karşı alerjim vardı acaba omu tekrardan nüks ediyo yoksa gecici bişeymi bu böle bişeyi ilk başlarda yaşıyan oldumu ?

yorumları okudumda bazılarında işe yaramamıs gerçekten ay nebilim ya bi deniym diye düsünmüstüm:26:

evet canım bende bisi olursa diye korkuyorum sonuçta dısardan alacağım bir madde yanı

canım evet ama ben 1 senedir bu kilolardayım. sı kıl dım ya inan 5 li kiloları ucundanda olsa görmek istiyorum. ha tabi bu kilo verememin tek etkisi metabolizmam değil bir ramazan boyunca tatlı yedim hem iftarda hem canım istediğian iftardan sonra. tek eksiğim sabır ama bazen iyiyim bazen geliyor bu kaos anları düzenli spor ve tatlı hamurişi yemezzek verilir vermemek imkansız yanı

tamam canım kullnmıycam zaten inan korkarım ya

canım onu alcam sen adını bi yolla fikir olsun bana ilaç değil sonuçta
Ben özel mesaj atamıyormuşum yav mesaj sayım 100 ü geçmediği için. burda rtük lü yazarım ismini ama akşam yazabilirim şu anda işteyim ve kutu evde hatırlayamadım ismini.
ok canım aksam yollarsın

doğru canım ya sabır sabır ya sabırr insallah vercez bu arada dün yürüdüm 4 km sonrada 20 dk egzersiz

yumurta dokunmuş olabilir bence

bende öle tahmin ediyorum daha kitabı alamadım kahvaltıda yumurta yemesem olurmu acaba ?

kızlar merhaba,

bu sabah doktora gittim..bazı şikayetlerim vardı.ultrason çekildim allaha şükür hiçbirşeyim yok..yani karaciğer,dalak,safra kesesi hepsi sorunsuzancak idrar tahlilimde bi madde + çıkmış..henüz sonucu doktora göstermedim ama netten araştırdığım kadarıyla bişeyler öğrendim..bi yerde vücut enerji için yağ hücrelerini kullandığı zaman artarmış diye yazıyor.birindede vücut yetersiz beslendiğinde vitamin depoları yıkılıyo o yüzden artar diye yazıyo.ilk seçeneğin olmasını çok istiyorum ama ...bakalım doktor ne diyecek..4 gibi gidip sonuçlarımı göstereceğim.size sonucu burdan yazarım kızlar..

sabah kahvaltım
3 kuru kayısı 2 kuru incir
1 çay bardağı yer fıstığı ellerimle kırdım
2 yumurta
2 domates
3 tane pötibör bisküvi:18:

bir şey soracağım arkadaşlar.üçgen peynir katkı maddeli diye önerilmedi.ama diğer peynirlerde pastörize fabrikasyon alıyorum ben.siz nasıl alıyorsunuz.?

bende öle tahmin ediyorum daha kitabı alamadım kahvaltıda yumurta yemesem olurmu acaba ?
ben de yumurta tiyemiyorum yerine 2 küçük yerli muz ya da 1 büyük muz yiyebilirsin.

geçmiş olsun canım şikayetlerin neydi merak ettim sonucu bildir merak ederiz.

bir şey soracağım arkadaşlar.üçgen peynir katkı maddeli diye önerilmedi.ama diğer peynirlerde pastörize fabrikasyon alıyorum ben.siz nasıl alıyorsunuz.?
merhaba en doğalını bulmaya çalış canım ben kaşarı karstan getirttim,çökelek ve peyniri güvendiğim bir mandıradan alıyorum çökeleği kendi yapan arkadaşlar var.

SİBELCİM

Ben çoğunlukla lor tüketiyorum.
Beyaz peynir yiyen arkadaşlar takip ettiğim kadarıyla keçi peyniri tüketiyorlar.
Üçgen peynir,krem peynir bunlar aslında ne olduğu belirsiz,artıklardan üretilen ürünler.
diyet haricinde de bu tarz ürünlerin tüketilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

.

ben de yumurta tiyemiyorum yerine 2 küçük yerli muz ya da 1 büyük muz yiyebilirsin.

geçmiş olsun canım şikayetlerin neydi merak ettim sonucu bildir merak ederiz.

saol handancım..ya aslında benim bu şikayetlerim uzun zamandır vardı..kasıklarımda inanılmaz bir ağrı var..bazı durumlardada ağrı dahada artıyor..bende kadın doğuma gittim..jinekolojik olarak ağrıya sebep olacak bir sıkıntın yok dedi..ürolojiye falan git dedi.ben de gittim bugün ama sanırım yine bu kasık ağrımla ilgili bir sonuç çıkmayacak..olmadı iç hastalıklarına gidicem.bulmam lazım bu ağrımın sebebini..ama idrar tahlilimde konuyla lakasız bir durum çıktı işte ortaya..umarım iyi yönde bir değişimdir..sonucu mutlaka yazarım canım..saol..

merhabalar herkesee
1.öğünüm

1 bardak süt
1 küçük muz
1 avuç çökelek
2 kk kutusu beyaz peynir+kaşar peyniri
1 mandalina
10 zeytin
3 omega 3
1 çay bardağı karışık kuruyemiş
tere roka maydonoz kuzu kulağı dolu bir tabak

2.öğünüm

1 tabak zeytinyağlı taze fasulye(buzluktan)
1 kase yoğurt
tere roka maydonoz kuzu kulağı dolu bir tabak
3 ceviz,3 badem 4 yerfıstığı,2 kayısı 3 üzüm.

Slam arkadaşlar ,10 aylık bir bebeğim var ve emziriyorum.Bu diyeti emzirirken yapabiliyormuyuz bilgilendirirseniz sevinirim..

öğleden sonra 1saat 20 dakika yürüdüm.....bugün toplam:2saat 30 dakika oldu...
canım maşallah nazar değmesin ben de yazabilecekmiyim buralara yürüdüm spor yaptım da geldim diyeee

Slam arkadaşlar ,10 aylık bir bebeğim var ve emziriyorum.Bu diyeti emzirirken yapabiliyormuyuz bilgilendirirseniz sevinirim..

ben kızm 12 aylıkken başladım emzirmeye herhangi bir olumsuz etkisi olmadı bende.

bugün doktora gittiğim için sabah kahvaltımı yapamadım.sadece ultrason için aç karnına 2 litre su içtim..heralde hayatımda ilk defa aç karnına bu kadar su içmişimdir.
öğlene doğru 4 ceviz ve 2 mandalina yedim..sonra 1,5 saat sonrada 1,5 tabak yoğurtlu ıspanak yedim..üzerinede 1 fincan türk kahvesi içtim tabiki şekersiz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…