Kararsızım

mutlulukhuzur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2017
9
11
27
Kızlar 20 yaşındayım üniversite 1. Sınıfım bölümüm iyi yalnız hayalimde olan iki meslek var onlar olursa daha iyi olur odyoloji ve diyetisyenlik şuan fizik kimya matematik dersleri görüyorum ekstra çalışmayla bu bölümlerden birisini kazanabilir miyim yani 50 bin falan ortalama olmazsa üzülmem ama olursa iyi olur okulu bırakma gibi bi durumum yok yardımcı olur musunuz ne önerirsiniz? Ayrıca sınav sistemi değişti türkcem ve matematiğim iyidir.

okuldan okula 101 bile fark eder şuan gördüğünüz fizik kimya matematik üniversite sınavında etki etmeyebilir. ağırlık türkçe matematik olacağı için avantajlısınız. 40 fizik sorusundan 25 net bence sizi istediğiniz yere sokar matematiği iyi yaptığınızı farz ederek söylüyorum.

Başarılar :)

okuldan okula 101 bile fark eder şuan gördüğünüz fizik kimya matematik üniversite sınavında etki etmeyebilir. ağırlık türkçe matematik olacağı için avantajlısınız. 40 fizik sorusundan 25 net bence sizi istediğiniz yere sokar matematiği iyi yaptığınızı farz ederek söylüyorum.

Başarılar :)

Fizik sorusu 40 tane degil fizik kimya biyoloji toplamda 40 olmasi lazim soru sayisi azaldi ama biyolojimde iyi gerçekten yapabilir miyim

Yapabilirsin neden yapamayasin ki. Hatta yap. Diyetisyenlik çok rahat meslek valla. Ama odyoloji bana bir anda parlayıp sönen mesleklerden gibi geliyor.

Yapabilirsin neden yapamayasin ki. Hatta yap. Diyetisyenlik çok rahat meslek valla. Ama odyoloji bana bir anda parlayıp sönen mesleklerden gibi geliyor.
Herkes hevesimi kırıyor 20 yaşındasın bunca zaman yapamadın yapamazsın diye haklıda olabilirler mezuna kaldım yine olmamıştı ama çözüm yolu aramak istedim

Fizik sorusu 40 tane degil fizik kimya biyoloji toplamda 40 olmasi lazim soru sayisi azaldi ama biyolojimde iyi gerçekten yapabilir miyim

fen yazacaktım yahu,40 fen 14 fizik sorusu var bu biraz zorluyor işte şimdiki öğrenciler de tedirgin. Biyolojide değişen yok ygs lys ayrımı zaten yoktu konularda sadece soru sayısı azalmış oldu. tabiki diğer sisteme göre zor olacak ama sınava gireli çok olmamış bence baksanız hatırlarsınız.

fen yazacaktım yahu,40 fen 14 fizik sorusu var bu biraz zorluyor işte şimdiki öğrenciler de tedirgin. Biyolojide değişen yok ygs lys ayrımı zaten yoktu konularda sadece soru sayısı azalmış oldu. tabiki diğer sisteme göre zor olacak ama sınava gireli çok olmamış bence baksanız hatırlarsınız.

diyetisyenm git ögretmen ol tatili bol calısma saati az. bide atama oranı vok düsük işsizlik vok arkadasım 3 yıl sonra iş buldu

Unide gordugun fizik kimya matematikle sinavda cikan bir mi? Ayrica sistem degisti biliyorsun fizik kimya yerine turkce matematik etki ediyor.

Herkes hevesimi kırıyor 20 yaşındasın bunca zaman yapamadın yapamazsın diye haklıda olabilirler mezuna kaldım yine olmamıştı ama çözüm yolu aramak istedim
Milleti bosverin bence. Onlar heves kurmak için varlar. Bir arkadaşım var ilk yılında kazanmıştı ama üç yili öyle böyle geçirdi. İş bulamadı. 3 yıl sonra çalışmaya başladı. Ama mesela siz üni.ye biraz daha geç baslarsiniz ama belki hemen iş bulursunuz. Bilmiyorum demek istediğimi anlatabildim mi.
Şu an okuduğunuz bölümü sevmiyosanız bir daha hazırlanın bence. Ama iyi çalışın :)

X