Kararsızım yardım edin??

Zoraki00

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
144
0
Merhaba kızlar,
Sözlüm askerdeydi geldi ama iş yok  aileside yok yanında kalan bir kardesi var. Durumları vahim 
Zaten annemler sözlenmemizemafoldumben basta mırın kırın yapmıslardı sırf para yüzünden  ama istediğim için kabul etmişlerdi . su anda sözlüm cok farklı en ufak seyi büyütüo bana kzııyıo. Bende hani büyütmüyor değilim ama o kadar kötüki artık bana kötü söz sarfediyo  cok zor bi durum anlatırken bile içim acıyo 4 senemi verdiğim beklediğim insan bana bunu yapıyo cok korkuyorum sonucu kötü olur diye kötü olursa ailemede bişey diyemeyeceğim kendim istedim çünkü ya biticek ya devam edicek. Yakın arkadaslarım onu tanıyo ve beni sevdiğini cok iyi biliolar ama hersey sevgi değil bana kötü konusma dediğimde sen kendini değiştir sacma konusma o sekilde düzelirim ancak diyor simdi ne konusuyorum diye sıorcaksınız sacma dediğim romantizim istemem cevremde okadar insan varki neler yapıolar en azından bi şiir yazabilir bişi yapabilir hiçbişey yapmıyo kafasında bircok sey dşündüğünü bu sebeple böyle seyleri düşünmenin zamansız oldugunu sürekli birşeyler istediğim için cok kızıyor bana anlamıyorum diye onu  bide son zamanda söyle bir durum oldu bunun bir teyzesi var bi olay oldu bana cok küçük seylere takılıyosun siz evlenmeyi düşünüyosun böyle olmaz dedi  cok zoruma gitti kızlar kafam cok karısık ne yapmalıyım en zoruma giden bana kötü laf söylemesi ve teyzesinide haklı cıkardıgım için bana kızması millete koz veriyosun dedi annemde olsa teyzemde olsaa birsey yasanırsa aramızda kalmalı diyor yansıtırsan sonradan sorun olur diyor ama ne anneme ne onun teyzesine birşey diyemiyorum cok zor günler yasıyorum en son herkesin fikrini almak için buraya yazmaya karar verdim.içimdeki ses seviyorum diyor bırakma diyo ama bi yandanda bırak bitsin diyor ailene ya kötü durumda kalırsan diyo cok korkuyorum işide yok bu sebepten cok kızgın sinirli napcagımı bilemiyorum 

Son düzenleyen: Moderatör:
ne gibi kötü sözler sarfediyor?
arkadaşının maddi durumu kötüymüş
insanın maddi durumu kötü olabilir ama gayretlimi önemli olan bu
onunla bir ömür hayat yaşabilirmisin
durumu kötü olsa bile bunu sana hissettirmeyecek senin benimseyebilecek yapıdamı
bunları sor kendine arkadaşım

Bakın arkadaşım,
bence siz çok farklı yapıda iki kişisiniz...
daha şimdiden çatışıyorsunuz ve kırıcı sözler söylüyorsunuz birbirinize...
şimdi bir sorumluluğunuz yok diyelim,
evlilikte her zaman laylay lom olmuyor maalesef...
maddi sıkıntı çektiğinizde ya da farklı bir sorun
yaşadığınızda sizi nelerin beklediğini bizden çok
siz iyi bilirsiniz...
peki şimdi böyleyken,ileride nasıl olmasını bekliyorsunuz...
bir insan 7 sinde neyse,70 inde de odur diye boşuna dememişler...
aileniz sizin kötülüğünüzü istemez,bence
bildikleri birşey var ki,istememişler...
çok iyi düşünün ve karar verin,
ileri de keşke dememek için...
sevgiler...

sözlünün işide olmadığı için şu an depresyonda olabilir ve isteklerini gereksiz görebilir. şu an eminim çok büyük bir çıkmazda yuva kurcak ama işi yok.tabi bu kırıcı sözler söylemesini gerektirmez. söz nişan birbirini tanıma zamanıdır.aileme rezil olcam ben istedim diye bütün hayatını mahvedemezsin.bu olanlar sana evlenince nasıl olcak sorusuna cevap veriyor bence.hakkında hayırlısı olsun

sözlünün işide olmadığı için şu an depresyonda olabilir ve isteklerini gereksiz görebilir. şu an eminim çok büyük bir çıkmazda yuva kurcak ama işi yok.tabi bu kırıcı sözler söylemesini gerektirmez. söz nişan birbirini tanıma zamanıdır.aileme rezil olcam ben istedim diye bütün hayatını mahvedemezsin.bu olanlar sana evlenince nasıl olcak sorusuna cevap veriyor bence.hakkında hayırlısı olsun

Aynen katılıyorum :nazar:

ya bnce sözlün şuan aşırı derece zorluk çekiyor
sakın ama sakın üstüne gitme
erkekler böyle para mevzularını haklı olarak çok sorun yapıyorlar ve kendilerini çok bunaltıyorlar.
sabırlı ol
kaç yaşındasınız?

bide askerden yeni geldiyse onun stresi vardır doğal olarak
azcık rahat bırak düzelirsiniz...

başkasıyla sakın sevgilini kıyaslama
buna herkez kızar

Askerden yeni gelen bir erkek, işsiz ve ailesi de yanında yok. Zor durumda olan bence sözlünüz. O, bu sıkıntıları yaşarken sizin bana şiir yaz, romantik yaklaş demeniz bence bencilce. Dört yılı paylaşmışsınız, bu tip şeyleri yaşamış ve bir nebze de olsun doymuş olmalısınız. Teyzesinin eleştirisini de haklı buluyorum, küçük şeyleri büyüterek ilişkiyi zora sokmak da sizin elinizde. Ona destek olup sıkıntılı dönemi atlatmak da.

Maddiyatı kafasına taktıgı ıcın bunu sanada yansıtmış.

ama daha kavusmadan dahı böyle kırıcı sözler,uyarılar,sorunlar yaşarsınz,evliliktede dönem dönem maddi sorunlar olursa,daha kötü olur,belkı boşanmaya gıder.

Evınız ayrı,yemeniz içmenız ayrı,şimdiden sorun var ilersi pek parlak değil sanki.

Hayırlısı olsun:Saruboceq:

niaşn yada söz herneyse bu dönemi ne kadar uzun tutarsan o kadar iiii olur derim zaten çokta sağlıklı bir ilişki gibi gelmedi bana her zaman aşk sevgi karın doyurmuyor paran yoksa olmuyor olmuyor tabiki herşey para demek değil ama başkaları giyiynir özenirsin yer özenirsin tatile çıkmak isterin şimdi saman lık seyransa sonra zindan olur

Kötü sözler durumunun dışındaki konularda haksızsınız bence...
İşsiz olan o siz değilsiniz ki.
Hem onun ailesiyle onla yaşadıgın problemleri neden paylaşıyosunki.
Kendi ailende hiç bi allahın kulu yok mu?

bence evlilik için erken karar vermişsin arkadaşım iş güç olmadan evlenme derim
ayrıca her ilişki zaman aşımına uğrar 4 senedir berabersiniz yanılmıyorsam e birde
iş güç derdi var bu durumda romantik olamaması çok normal ve sadece benim isteğimle oldu diye
kendini mecbur hissetme eğer bir yanlış varsa zararın neresinden dönersen kardır

Herkese teşekkürler yorumlarınız için ben gerekli cevabı aldım

Sevgili Cadı 25, lütfen mesaj içeriğini boşaltmayınız, yasaktır.

Konunun kapatılmasını istiyorsanız ilgili moddan yardım isteyebiilirsiniz. kafanıza göre işlem yapmayın lütfen.

ee yardım istemş neye istemiş arkadaş o kelimenin çevirisine galiba....sileceksen nie yazdın yazdın nie sildinkaydirigubbakcemile

Herkese teşekkürler yorumlarınız için ben gerekli cevabı aldım

Gerekli cevabı aldım diye konu içeriklerini editleyemezsiniz..Editör arkadaşım da uyarıyı yapmış size..
Sileceğiniz konuları açmayınız yada açtığınız konuyu silmeyiniz..Edit tuşu silmek için değil,imla hataları içindir..

Bu uyarıyı her zaman yapıyoruz artık sizlerde bu konu içeriklerini silme konusunda gereken hassasiyeti gösteriniz..
Silmiş olduğunuz içerik tarafımdan geri getirilmiştir yani silmiş olsanız bile içeriği yerine getirmek mümkün..Sadece bizlerin zamanını çalmaktan başka bişey değil yaptığınız işlem..

Bundan sonra daha dikkatli ve bu uyarıya uygun paylaşım yapmanızı istiyoruz..

Saygılar
Kadınlar Kulübü

Sevgili Cadı 25, lütfen mesaj içeriğini boşaltmayınız, yasaktır.

Konunun kapatılmasını istiyorsanız ilgili moddan yardım isteyebiilirsiniz. kafanıza göre işlem yapmayın lütfen.

konu yok cevaplar var,töbe töbeeeee:kahve:

konu nere gitmiş ki :1ninca:

Arkadaşlar yukarıdaki kelime nece yazılmış, anlamadım anlayan anlatsın. Boşuna dememişler bir dil bir insan diye. Zamanında dil öğrenseydim şimdi yorum yapabilirdim.
Tövbe yarabbim yaaaaaa delikafadulden

ee yardım istemş neye istemiş arkadaş o kelimenin çevirisine galiba....sileceksen nie yazdın yazdın nie sildinkaydirigubbakcemile

Mesajlarınızda haklısınız arkadaşlar..Üyemize gereken açıklama yapıldı..
Konuyu sadece okumaya açıktır..Yorumlara kapatılmıştır..(Editlendiği için)

Sevgiler..

X