kararsızım kızlar lütfen yardım edin...

yalan söylemiş daha ne olsun sürekli \yalan söylüyor\ mudur????? düşüncesi insanı yer bitirir... bence bitirmeliydin tamamen...

dünkü olay artık vesile oldu ayrılmamıza iyi de oldu.şimdi onun içi rahat çünkü sebep benim benim inatçılıgım yüzünden sözde bitti. inanın içim çok rahat.

Konunun devamını okuyamadım hemen cevap verebilmek için, belki de sen onu affetmeye karar verdin ama bence yapma. Benim de 5 yılı aşkın bir süredir devam eden bir ilişkim var. Bazı sorunlar çıkıyor zaman zaman ama güven olmayınca olmuyor. Seni üzmüş ve eminim yine üzecektir. Adam bunca yıl bir şey yapmamış sonra gelmiş burada çaba sarfediyor. Madem o kadar pişman olacaktı yapmasaydı ne demek senin yanında aryor sen söyleme demene rağmen hemen kıza yanımda ... var diyor. Demek ki korkuyr belli birşeyden. Ben diğer kızı da suçlamak istemem ama bu seni biraz onun karşısında küçük düşürmek olmuş. Affetme yüz verme derim ben.

Böyle yardım mı olurmuş, gece vakti aramış kızı , gece vakti ne yardımı olur Allah aşkına. Bence bariz bir aldatılma var ortada. Hem o kız nesi oluyor ki onun, kızın ailesi yok mu yardım edecek, ona mı düşmüş yardım etmek? Bu kadar saf düşünmeyin herşeyi, şimdi affetseniz yarın öbür gün yine üzülürsünüz...

ayrıldım dün gece hatta bunlara ragmen bi face yüzündn o bendn ayrıldı. bugünde msj attı ama cwp wermedm.hislerim o kadar donuk ki neyin içinde oldugumun farkında bile değilim. yani anlıcanız btti kızlar. .

bitince bitior ya bence hiç barışmasaydın keşke ve bu yola sokmaya çalışan herkese de tavrını koysaydın net bi şekilde. çünkü bunu affettin yine yapacaktır ve o kızla ne için görüştüğünü hiç bi zaman bilemezsin kızın güveni olmasa sana o kadar atarlı konuşamazdı demek ki sevgilin o kıza o güveni verdi. lütfen güçlü ol ve çıkar hayatından onu.

ben de bu şekilde düşünüyorum ve çıkardım hayatımdan.

o seni uzdu diye ayrilmalisin
nasil yani onu uzemiyorum,iste burda kaybediyoruz biz kadinlar

o seni nasil uze bildi peki, burda anlaki verdigin degeri geri almiyosun o erkekten

o seni uzdu diye ayrilmalisin
nasil yani onu uzemiyorum,iste burda kaybediyoruz biz kadinlar

o seni nasil uze bildi peki, burda anlaki verdigin degeri geri almiyosun o erkekten

sanırım kıydım ya da o bana kıydı dün gece itibariyle bitti. bu gece tekrar msj attı seni her zaman bekleyeceğim sevgim bin kat daha artarak bana döneceğin günü bekleyeceğim yazmış. cvp vermedim.

sanırım kıydım ya da o bana kıydı dün gece itibariyle bitti. bu gece tekrar msj attı seni her zaman bekleyeceğim sevgim bin kat daha artarak bana döneceğin günü bekleyeceğim yazmış. cvp vermedim.

ne zavalli bu mahluklar ya,, tabi tabi bekliycekmis
bak gor hatta operatorunu takip et sifreyi hala biliyosan,max 1 hafta sonra ya o dul kiza yada bi baska kiza atlar

anlamadigm o ayrildi dun gece dedin,neden bugun geri seni bekliycem ayaklarinda?o ayrilalim demedimi zaten

evet o ayrılalım dedi ben de tamam dedim. bir daha birbirimizi hiç aramayalım dedi ben yine tamam dedim bu gece yine msj attı işte. ona güvenmediğimi bildiği için sanırım bekleyeceğim diye yazdı.

Çok ama çok talihsiz bir açıklama...
Ne evlenip boşananlar için böyle bir söz söyleyebilirsiniz ne de her 'bakire' olmayanlar için...
Potansiyel ....... olarak belirtmişsiniz neredeyse, söylemeye dilim bile varmadı.
Görüşülen hanım 'bakire' olsaydı, sarılıp öpmesinde sorun yoktu yani, 'dul' olduğu için tüm sorun.
Ne desem bilemiyorum, şaşkınlığımın son evresindeyim ama kadınların derdi yine kadınlarmış, bunu çok iyi anladım.

onu affedersen aynı hatayı defalarca kez yapması için fırsat vermiş olursun. çocuğunuz yok ortak eviniz yok soyadını taşımıyosun seviyo olabilirsin ama bırak başını taşlara vursun. sen de seni hak eden biriyle birlike olmanın tadını çıkar.

evet o ayrılalım dedi ben de tamam dedim. bir daha birbirimizi hiç aramayalım dedi ben yine tamam dedim bu gece yine msj attı işte. ona güvenmediğimi bildiği için sanırım bekleyeceğim diye yazdı.

kendide zaten ne mal oldugunu biliyo,ama sana suclu duygusu bindirmek istiyo,klasik konusmalar.
biyerde okumustum,'' bi erkek bi kadinin gozunde tamamen bittigini nasil anlar'"diye.
cevap '' eger kadinin diyecegi sozler bittiyse,hesap sormuyosa bitti artik demektir '"diye

aynen oyle yap,hesap sorma uzun uzun mesajlarla
o senin sevgine laik degil, kisa ve oz bi mesaj at ve noktayi koy,.

attığı mesajlara cvp vermeyerek kararlılığımı gösteriyorum zaten. ama çok eminim ki iki gün sonra yine kapıma gelicek ve ben onunla yüzyüze gelmek istemiyorum. resmen duygularımı sömürüyor.

herkes sıkışınca bekleyeceğim der, kimse beklemez. öyle biri için hayatı ertelemeye değmez. salla gitsin. yolun açık olsun

attığı mesajlara cvp vermeyerek kararlılığımı gösteriyorum zaten. ama çok eminim ki iki gün sonra yine kapıma gelicek ve ben onunla yüzyüze gelmek istemiyorum. resmen duygularımı sömürüyor.

evet yaptiginda uygun.
bence kacma kapiya dikildiginde, cunku yine gelir yine.
o senin canini acitti, 5 seneni heba etti, yuzune bak ve sertce bittigini soyle.
sakin goz yaslarina kanma, o gozlerinin ardinda ne hesaplar var kim bilir.

yuzune bakip konusulasak sadece bu kaldi de,'"artik ben senle bi gelecek istemiyorum,bitti'" de
canim sakin sakin kanma oyunlarina

canım bak sana attığı mesajın bir kısmını yazıyorum bu yazılandan sen ne anlarsın söyler misin?

"şunu bil ben o face var varken ve sen beni böyle istemezken, ne kadar sana güven vermek istesem de elimden bir şeyler gelip yapmaya çalışsam da biliyorum yine bu gündemde olacak ve birbirimizi üzücez. olur da ne zaman her şeyi bırakıp beni sevdiğini anlar ve doğrunun ben olduğuma inanırsan, beni özlediğini düşünürsen ben seni hep aynı şekilde çok sevip sevgim bir kat bile eksilmeden bekleyeceğim"

ben burdan kendi kendine beni affet sorunlarını kendi içinde çöz ben artık bir şey yapmıyorum dediğini çıkarıyorum :s sizce bu bencillik değil mi?

bu ne be, tamamen bencillik kesinlikle

sen yine donup bana geliceksin zaten kendini naza cekme, facebook tavirlarinada bi ceki duzen ver der gibi
o kadr iyi biliyo beyfendi onun senin icin en dogru kisi oldugunu.bana mecbursun ayaklari yapiyo.
hala ben hakliyim ayaklarinda

sanki durduk yere sen facebook i taslamak istedin bi neden yokken

lafın nereye gittiğinin farkında değil aslında söz de seni hep bekliyeceğim demeye çalışmış ya da ben olaylara çok optimistik bakıyorum :/ yüzünü görmesem dayanabiliyorum da yüzünü gördüğümde duygularımı sömürüyor. ben bu ilişki çok fedakarlık yaptım, kendimden ödün verdim, emek sarfettim ona yanıyorum geçen yıllarıma...

Kapıyı açtım...Karşımda erkek arkadaşım.

Sinemaya gittim...Yan koltukta erkek arkadaşım.

Eve geldim. Yine erkek arkadaşım.

Yani neredeyse "klozetin kapağını kaldırdım, aaa içeride erkek arkadaşım." diyeceksin diye bekledim, maşallah pek yüzsüzmüş o erkek arkadaşın. Adam senle barışıyor kızla görüşmeye devam. Sonra pişman, mantar gibi her yerden bitiyor. Hoop hemen arkasından sudan bir sebeple senden ayrılıyor.

Böyle dengesizlerden uzak durmak en iyisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…