kararsızım kızlar lütfen yardım edin...

iyi oku bakalım 2 çiçeğe tav mı olmuşum. aldatmanın ne şeklde oldugunu biz de bilioruz. eve aldım çünkü kararlıgımı gözlerine bakarak anlatmak istedim. eleştiriye açığım fakat mantık çerçevesnde. yine de düşüncelerinize saygı duyarım saolun.

gercekten cok kararliymissin

kızın bu kadar rahat olması ve 'biz' kelimesini kullanması beni de çok düşündürdü. haklısınz.
Sakın ama Sakın Attığın Adımdan Geriye Dönme Onu Affeder Devam edersen Beni Seviyor Bırakamaz bana alıştı zaten avucumun içinde Diğerinede veririm 3-5 bişiler istedim zaman gelir istedim zaman gider Diye Düşünmeye başlar hem burnu kalkar Hemde Seni Aşşalamış olur. Sakın ve Sakın Üzülme onun İçin Vicdan da yapma o sana karşı vicdanlı davrandımı onuda düşün

sizlerin düşünceleriyle kendim için en doğru olanı yapıcam çok tesk ederim

şimdi 5 yıllık ilişkine kıyamıyorsun arkadaşım ama tut ki adamı affettin ve evlendiniz üstünden çok uzun yıllar geçti ve bir baktın ki aynı kızla yıllarca görüşmeye devam etmiş.bu daha çok koymaz mı? ben de affetme diyorum.ayrıca da hala seviyorum falan deseydin tamam da zaten sen de sevmiyorum yapamıyorum üzülmesin diye ayrılamıyorum demişsin.seni haketmeyen ve saygı göstermeyen bi adam için kendi ruhunu yaralama derim ben.tabi hayat da karar da senin arkadaşım.

En Doğru Kararı Vereceğinden Eminim Hakkında Hayırlı olsun Senden Küçük bir Ricam var Sakın Üzülüpte Karamsarlığa Girme tamamı Güçlü ol Her zaman...

gerçekten çok tesk ederim. sadece geyik olsun diye bazı karaktersiz insanlar gibi olaya yaklaşmayıp ciddiye alıp yardım etmeniz beni çok mutlu etti. yaşadıklarımı,hissettiklerimi sadece ben bilirim. sizlerde anlattığım kadaryla elinizdn geldiğince yardımcı oluyorsunuz saoln. önce 'ben' demeyi öğrenip yola öle dewam edicem. ilerde acıncak hale düşmek bi ömüre maal olabilir.

eskiden deli gibi aşıktım. ama zamanla yaşanan kötü olaylar yıpratmıştı bizi. aşkım yerini sevgiye bırkmıştı. o devasa perde kalkıp yok oldu mantıgımla harekt etmeyi bu da benim düşüncem, isteğim demeyi öğrendm. hiç sevmio deilm çok az da olsa içimde bişeler var ya da bu cddi anlamda büyük bi alışknlk ve ben bu ikisini ayırt etmekte zorlanıo olablrm.

Ben Elimden Geldiği Kadar İnsanlara yardımcı olmayı severim Bugün Senin başına gelen yarın benimde başıma gelebilir. Küçümseyecek alay edilicek geyik yapılıcak bir Konu değil. Geyik yapmak İsteyenler Ana Sayfadan Mizah+Görsel Paylaşıma Tıklayıp Geyik muhabbeti yapabilir Takma Kafana

Ya ne denir cidden bilemedim.:26: Kızla görüşmesi,kızın ukala tavırları yenilir yutulur cinsten değil... Ama... Bilemiyorum yaaa kötü oldum,hakkında hayırlısı,umarım üzülmezsin bundan sonra.

Bence de en doğrusu bu.biraz bencilce belki ama önce sen varsın.ve emin ol senin başına bişey geldiğinde kimse senin hissettiklerini hissetmez kimse senin kadar acı çekmez.hem illa ki hayatında biri olması şart değil.doğru insan bi gün seni elbet bulacak.Rabbim hakkında hayırlı olanı versin.

:)) msj alınmıştrr umarımmm:))) tesklerrr:)

yazdıklarını okuyunca şöyle birşey düşündüm cnm senn telefonda konuştuğun kız okadar ukala devranmış ki demekki ona bu kadar rahat konuşma cesaretini veren de erkek arkadaşın olmuş ayrıca şöyle birşey de var siz demişsiniz ya yanında ben yokmuşum gibi konuşcaksın diye o hemen atik davranıp kıza yanında senn olduğunu söylemişki o kız pot kırmasın diye resmen danışıklı dövüş.benzerini yaşamış biri olarak söylüyorum ki affedildikçe onun gerisi gelecektir.bu erkek arkadaşının dediği gibi iyi niyet kurbanı olmak falan değil düpedüz karşısındakini aptal yerine koymak.kaç senelik evlilikler bitiyo sen en azından birşeylerin kıyısından dönüyorsun böyle düşün bnce hiç kimse senden değerli değil

Öncelikle yazdıklarından etkilendim ve çok zor bi durum ne yapardım düşünüp aynen yazıyorum.

- Erkek arkadaşın barıştığınız zaman onu silmesini istediğinde silyo sanıyosunuz..
- ve bi gün telefonu karıştırdığınızda onun numarasını buluyosunuz.
- Kız size sanki o 5 yıllık sevgilisiymiş havasında konuşuyor.
- Fatura dökümünde bu olayın çokta yeni olmadığı gözleniyor.

Ne denebilir ki? Ağzıyla kuş tutsa ve dünya kadar sevsen unutamayacağın her zaman aklına gelebilcek bişey...

sevgiliniz onu cinsellik amaçlı o da sevgilinizi para amaçlı kullanmış her iki tarafta birbirinden bu şekilde memnun yoksa hangi aklı başında kız sevgilisi olduğunu bile bile bir erkeğe böyle yanaşır.İyi ki Allah karşınıza çıkarmış ve fark etmişsiniz bunu diyebiliyorum sadece

bitti kızlar... hem de ben değil o benden ayrıldı dün gece. facebook hesabımı kapatmadığım şifremi vermediğim için. bundan sonra yolu açık olsun ben de tamam dedim.

yalan söylemiş daha ne olsun sürekli \yalan söylüyor\ mudur????? düşüncesi insanı yer bitirir... bence bitirmeliydin tamamen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…