KARANTİNADA SEVGİLİYLE UZAKTAN YAPILABİLECEK ŞEYLER

eykoronasenkimsinyav

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2020
19
9
26
Merhaba arkadaşlar,

Karantina yüzünden erkek arkadaşımla görüşemiyoruz ve bu durum bizi yıpratmaya başladı.
İnternetten oynayabileceğimiz oyun, izlenecek film yanı uzaktan beraber yapabileceğimiz şeyler önerebilir misiniz?

Beraber olmanız ne şanslı :) hahah teşekkürler denenicek:))
Bide espirisine sanki gurbette gibi mesaj ata bilirsin şoyle en komiginden 🤣 adam dicekki ne diyor bu kiz en azindan hos sohbet edicek iki cift lafiniz olmus olur. Ben cok yaparim 🤣 adam salonda ben mutfakta ey gidi yillar gencligimi curuttun beyy yazarim oda bana sende benim saclarimi doktun ben laf ediyormuyum der. Sana telefon alacam boyle ellemeli yazar 🤣🤣🤣 ahaha vallahi cildirdik karantna gunlerinde

Ben eski sevgilimle konuşuyorum bu aralar.
Beraberken en sevdiği şey okey ve tavla oynamakti. İkisini de ben öğrettim,ikisini de bilen başka kimsesi yok :)
Bu aralar onun ülke de karantinada. Akşamları okey oynuyoruz. Kazanan-kaybeden birşey yapiyor.
Mesela geçen hafta kaybetti, Tarkan'dan seni gidi fındıkkiran söyledi (onu da ben öğretmiştim zamanında), dün yine kaybetti. İçinde ismim geçen bir şarkı var,tabii ki Türkçe. Onu gönderdim öğrenip bana söylesin diye 🐒
O da genelde fotoğraf istiyor kazanınca (çok kazanamıyor da, işte)
Hem oyalanmis oluyoruz bu zor dönemde hem de keyifli oluyor.
O yuzden tavsiye ederim. Okeypro bizim uygulamanın adı. Bir kod var aynı masada beraber oynuyorsun arkadaşlarla, baska kimse olmuyor.
(Güzel tavla uygulaması bulamadım. Bilen varsa yazarsa çok sevinirim,onu da deneyek)

Onun dışında, ne güzel aynı dili konuşuyorsunuz. Bir sürü uygulama var.
Kelimelik oynayabilirsiniz (sbrabble gibi) , Trivia crack oynayabilirsiniz,bil ve fethet oynayabilirsiniz...işin içine kazanan-kaybeden girince keyifli oluyor.
Ya da canınız jest yapmak isterse yemek sepetinden evine yemek gönderebilirsiniz, internetten yapboz gönderebilirsiniz,oyalansin diye...
Salak videolar çekebilirsiniz.mesela bu çocuk czn Burak aşığı.
Bayiliyor adamin videolarına . Ne zaman bana yazmaya bahanesi olmasa czn Burak videosu atar :) ben de geçen yuzume en salak czn Burak gülümsemesini kondurup bir yemek videosu çektim. Usenmedigim bir gün onları birleştirip arkasına o müziği ekleyip göndereceğim.bence çok komik olacak :)
Siz de böyle salak salak videolar cekebilrisiniz, birbirinizi güldürecek...
Ya da Netflix indirip aynı zamanlı diziye baslayabilrsiniz. Hakkında konuşmak eğlenceli olur. Mesela la casa de papel super. Ya da love,death&robots hakkında uzun uzun konuşmalik...

Valla biz ayni evdeyiz ama yaptigimiz seyler bir 🤣 biz muzik acip halay cekiyoruz dans ediyoruz çildirdik evde 🤣 sizde muzigi acip karsilikli goruntulu cildira bilirsiniz 🤙🏻

Çıldırın çıldır çıldır çıldırrrrrrr

Şaka bir yana ben de cuma müzik açtım dans ettim kendi kendime
Karantina bitmezse sonumuz iyi değil

Savaş oyunu severseniz pubg call of duty falan var online birlikte oynanıyor. Yine clash of clans clash of royal brawl stars kafa topuzula gibi gibi oyunları da tavsiye edebilirim. Eşimle nişanlı iken birbirimizden yılma döneminde bizi kurtardı :KK70:

X