Karalama defteri..

bu merkür retrosu hiç hoş değil, sürekli de retro yapıyor.

Can Aksoy adlı ............ sana söyleyecek o kadar çook şeyim var ki, işkence yapıp öldürdüğün o yavru'nun bin katını yaşayarak acı çeke çeke geber inşallah.. bunu o kadar içten diliyorum ki bilemezsin..

Aminnnnnnnn... masumu, muhtacı, güçsüzü öldürüp bi de erkeklikmişşş gibi bunu yansıtan acınası zihniyet.. Allah sana bin katını versin acının ama öldürmesin.. ölüm bir dakka.. o acıyı bir ömür yaşa içinde... bir de demiş 300 tl verdim çıktım rahatım yazmış twitter hesabına... sana bu rahatlığı yaşatan yasayada zihniyetede lanet olsun.. çok doluydum esra görünce dayanamadım bende...

incirler olana kadar kalsaydın barii

umut da yorar bazen.. ama ha gayret!
umudun bir kolu da sabırdır zaten...

Senin gelmeni bekliyorum. Biliyorum sen gelince her sey daha guzel olucak. Sen de beni gormek istiyor musun?

istemezdim ama o kötü kelime de çıktı ağzımdan o sinir anında.. istemsiz bir şekilde...
ama valla sabır sınıyorsun...
anla artık anlaaa...

Son düzenleme:
hayat bize oyun oynuyor olabilir mi ?

İyi ki de seninle evlenmişim kocacığım.... Dünyaya bir kere daha gelsem yine seninle evlenirdim... Seni çok seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…