Karalama defteri..

Geçecek mi bilmiyorum..
Ben hiç böyle hayal etmemiştim,canım acımıcaktı.
Madem niyetin ayrılmaktı,neden benimle barıştın?Terk etmemi gururuna mı yediremedin de,sen terk ettin?
Ömrüm boyunca unutmayacağım bana yaşattığın bu acıyı..
Değmezmişsin,herkesi senin için karşıma almama değmezmişsin,gözyaşlarıma değmezmişsin,o kocaman aşkıma değmezmişsin.
Allahından bul.
Ah ediyorum sana.
İki yakan gelmesin bir araya,sen beni yaktın ya sende yan.
Sende eri,hiç sevmemişsin,sevseydin gitmezdin.
Bitmezdin,sevdiğim adamı öldürmezdin,bitti ama sen bitti dediğinde değil..
İşte şimdi bitti,içimdeki acılarım emanetimdir sana,hayallerim düşlerim bende kalsın.
Dönsende fark etmez artık,içimde öldün,öldürdün ya beni bana artık içimde yoksun dedin ya,canın çıksın
2 saat önce seni seviyorum,sonrası ayrılık.
Ne demiş can baba,bağlanmayacaksın

Ah şu sebepsiz iç sıkıntıları, daralmalar,oflamalar..nefes alırken insanın içi acır mı? acıyor işte.

Hayvanlara eziyet eden insan kılıklı yaratıkların Allah bin türlü belasını versin. Amin.

AMİİİİN be canım dilsiz masumlara eziyet eden insan kılıklılar heriki taraftada huzur bulamasınlar inşallahh..

Geçen haberlerde izlemiştim donan eşekleri.. biraz öncede bir barınak da köpeciklerin öldüğünü izledim.. önlerine koydukları su donmuş içemiyorlar.. ısınmak için bir kutunun içinde birbirlerine sarılmışlar.. nasıl bir insanlıkdır bu ya.. sinirden başım ağrıdı yemin ederim çatlıyorum sinirimden.. offfffffffffffffffffffffffff.. eziyet yapan insanlar gebersin hiç acımam.

aynen canım. o donan eşeklerin görnütüsü aklıma geldikce hala içim acıyo öuhtaçlar yaa.insanlar alıp temizlemeselerdi öylece donarak öleceklerdi.barınakların hali ise içler acısı. bunlar sadece bizim gördüğümüz bir iki haber.daha neler cekiyor o hayvancıklar .. aynen bende hiç acımam hem de acı çeke çeke gebersin hayvanlara zulmeden insanlar. sen de bendensin. hayvansever arkadasım benim :) evde 1 kedim 1 köpüşüm,bahcedede su an 12 kedi,ve (bir poşet içerisinde çöpe atılmış olarak bulduğumuz) 3tane köpek yavrularım var

Senin gibi düşünen insanları görmek beni mutlu ediyor. Zira ben de öyleyim. Duygularıma tercüman oldun.

Kurban olurum onlara ben.. benimde aşkımmm kedim var ^_^ ama sokak hayvanlarını da görmezden gelmiyorum.. hele bu kış aylarında...herkes duyarlı olabilse keşke ah ah.. içim acıyor onlar hakkında kötü şeyler gördükçe duydukça gözlerimi kapatıyorum dayanamıyorum izlemeye (((((((( Allah'a havale ediyorum pislik insanlar da eminim cezalarını bulacaklardır..

Senin gibi düşünen insanları görmek beni mutlu ediyor. Zira ben de öyleyim. Duygularıma tercüman oldun.

Canım benimm bende çok mutlu oldum bak şimdi.. Elimizden geldiğince yardımcı olalım onlar'a aç susuz bırakmayalım.. en önemlisi sevelim şefkat gösterelim ki mutlu olsunlar ^_^

ayne,sevmiyolarsa bile bir kap mama ve bir kap su koymak kapılarının önlerine hiç zor değil.sevmesinler ama yeterki zarar vermesinler.bu dünyada en az bizim kadar o masumlarında yaşam hakkı olduğunu unutmasınlar.lanet insanlar. bu arada kedişinin o pembiş burnuşundan benim için kooocaman öp annesii :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…