Karalama defteri..

Orhan Pamuk nefret ettim senden bavulunu da al git

Ayy amorr autrtfughxkağxytv rosalinda ay amooooorrrr kustakiii rosalindaaa mxuegdefaj ay amorrrr çok sıkılıyom

Yok yokkkk hep elime yüzüme bulaştırıyorum nefret ediyorum şu huyumdan :84::84: :105::105: :99::99::99:

hadi ya ? hiç 24 lük durmuyorsun :) mutlu yıllar şimdiden :) kaç dogumlu oluyorsun hesaplayamadım galiba :)

19 - 20 gibi en fazla 21 hani üstünün ihtimali yok zaten fotograflarınada yazmıştım çok güzelsin bnce ten rengin saç rengin herşey mükemmel :) kaç dogumlusun

19 - 20 gibi en fazla 21 hani üstünün ihtimali yok zaten fotograflarınada yazmıştım çok güzelsin bnce ten rengin saç rengin herşey mükemmel :) kaç dogumlusun

Teşekkür ederim canım.. yüzüm biraz çocuksu ama bende bu boy varken çok da küçük gösteremiyorum malesef ama cevabın mutlu etti 89 doğumluyum ben

çok soru sordugumu düşüneceksin ama kilon kaç ? bu boy bu fizik bnde olsaydı direk manken olurdum: )

hadi ya ne sporu bnde zayıflamak aslında sıkılaşmak bacaklarımı falan inceltmek istiyorum :) ne yapıyorsun ki spor olarak link atsana :)

hadi ya ne sporu bnde zayıflamak aslında sıkılaşmak bacaklarımı falan inceltmek istiyorum :) ne yapıyorsun ki spor olarak link atsana :)

Spor salonuna gidiyorum canım.. ama link istiyorsan ''egzersiz'' konusu var forumda orada linkler vardı. bi bak oraya istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…