Karalama defteri..

Şu 2013 yılını bi atlatsak sonra pek birşey kalmıyor zaten şafak iyice düşüyor. İnşallah anneler günündede 12 aya düşerse seneye bu zamanlarda askerim 2 ay önce teskeresini almış oluyo

cAnım ,, İçimin gülen yüzü kızım........

....Her sabah seninle mutLU BAŞlıyorum güne .....şÜKrediyorUM rABBime seni bize verdi diye.....
.......

Bu sabah yine Çok tatlıydın uyandığında....
.....KOşa koşa geldin oDANdan yanıma....:116:.....

Çok heyecanlıydın ,, anne ben korktum derken......
....Neden kızım dediğimde gel de bak anne odamda ne var dedin....:26:

Odanın penceresine yansıyan ağaç yapraklarının GölGesiymiŞ SEni bu denli korkutan.......Çok güldürdün Yine beni bu halinle...
..

Her HAlin ayRI güzel ,, ayrı tatlI.....
..Beşiğinden çıkamaYInca anne BENi kurtaRR deyişin her an gülmeme sebep.........

Geçen gece uyurken babanla çOk sevDİK SENİ........
...gÜLDÜK ve de sonra sana...........Uykunda duyup bizi '' NedeN gülüYORSUnuz '' dedin ve bizi daha çok güldürdün gece yarısı..........

Dün baban ve benim Nİşan yıl DÖnümümüzdü....
......5. yılımızı doldurduk ,, oturup fotoğraflara bakarken yine sen Geldin aklIMIZA......

O yoKKen dünyamIZ boşmuş meğer deDik babanla........
:26:.

...o KADar çok değiŞtiki hayat SENinle.....
..AKlımızda Hiç yokken seN bizim OLdun kızım.... .....O tombul YAnakların var ya hani , ultrasoNDAKi görüntülerinde bile belli oluyordu.... ..
Baban seni o yüzden hep TOMbiş KIzım diye seviyor..
...Ben kızımdan ayrılamaM asla diyor....
Sen benim CANım ' sın ,, PRENSESim BUSEM sin.....
.... ..SEni çok seviyorum bebeğim...:89: :89:..İYiki varsIN....................

bebek çok hastaydı 4 gün önce zatürre teşhisi konuldu çok korktuk çok ilaçlarla iyi şimdi yarın kontrolü var ne günler geçirdim 4 günde gözlerim ağlamaktan şişti ama şimdi iyi allaha şükür yarında doktor iyileşme görüyorum derse rabbim ne olur bize yardım et... ben iyiyim ftm iyi mrk etme aaa bide kiraz var sen biliyorsun dime dile kolay 1 buçuk ay hadi hayırlısı
adetimin 1 günü mahfoldum bugün ağrıdan ama olsun sağlık herşeyden önemli herşeyden

Allasen bu mesajlarda ki 15 karakter zorunluluğu nedir ya.. Belki benim söylemek istediğim şey tek bir kelime..niye uzatayım? zorunda mıyımmmmmmmmm zorunda mıyımmmmmmmmmm....

zaten aşk ne zaman doğru zaman kollar hiçbi zaman dağ gibi duranı istemez ahh sever kalp kardan adam o erir üstüme erisin ben çoktan sırılsıklam olmuşum ölmüşüm bitmişim budur aşkta en cazip olan

iyi ki seninle evlenmişim. iyi ki yüreğimin en güzel köşesine kuruluvermişsin
içimdeki sıkıntılar da son bulsa benden mutlusu olmayacak

Ardına bakmadan çekip gidenlerin peşine düşmek için yaratılmadık biz. Bir görünüp bir kaybolmak ay ve yıldızların işidir. Sen insansın, hatırladın mı?

Bi kerede bana ihtiyacin olsun....
Bir alo de gelmezsen Gençliğim solsun....

ımmmmmmmmmm istediklerimin hiç biri olmyor evde olmaktan nefret ediyorum nolur izin versende çalışsam ya nolur baba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…