Karalama defteri..

+alo kardeşler kebap salonu buyrun
-bize iki adana
+evet abi
-üç edirne, dört ceyhan
+lütfen ayrılmayın fırın küreğiyle geliyorum

E kime ne? Sana ne? Ona ne?

Benim hayatim benim tercihim. Kimseyi ilgilendirmez, hele ki hayatimin disinda kalanlari hic!

Saçlarımı acıyorum artık,deli cesaretim geldi herşey hazır

Hangi rennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnk!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bebeeeğim acılınca bakır olcam o kesinde üstüne 2 kutu boyam var küllü kumral ve griyi karıştırmayı planlıyorum şimdi birde mavi boya almaya incem renk küllüsünü korusun diye Acaba boyaları değiştirsem miii bilemedim

3 4 boyamada istediğime ulaşıcamda yıpranma olmazsa,umarım hindistancvz.yağı işe yarar o ka uzamasını bekledimVallahi yanarsa boyarım siyaha öylede cinsim

Gözlerin ela mı bebeşim, öyleyse bal köpüğü falan yap göz renginle çok güzel olur bakır olunca üzerine küllü yapınca yeşermiyo mu saç kuzucum ondan mı mavi alıyosun ?

3 4 boyamada istediğime ulaşıcamda yıpranma olmazsa,umarım hindistancvz.yağı işe yarar o ka uzamasını bekledimVallahi yanarsa boyarım siyaha öylede cinsim

Saçların şimdi simsiyah dimiiii ? o açıcıyı bulamazsan paletteninkini al kuzucum. Ayyy yanarsa siyah yapma yine o kadar açtıkdan sonra çılgınnnnn palette yıpratmıyo öyle ya.. hatta ben annemin saçını açtım fotoda koydum gördün mü sen onu ?? bak burda.. http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...-tecrubelerinizi-bekliyorum.html#post29047053

Son düzenleme:
sen şimdi gidiyorsun ya
cehenneme kadar yolun var!..

ıııııı simsiyah değil dipler açık gerisi koyu kahve kestane arası ,hadiiii canıııım o halden o halemi geldi yıpranmadan,ben başka markanınkini almıştım şimdi onu geri vereyim krem dedi iyi dedi beynimi yıkadı kadın ya

Maviyi küllü olsun diye alacağım kuzuum,direk üstüne küllü vurunca yeşillenme oluyor annem yeşermişti bir kaç yıkamada düzeldiŞimdi ben gidip bal rengiylemi dğeiştireyim bunları birde acıcımı paletteyle değiştircem giyindim şimdi yine gidiyorum en sonunda kovacak beni bugun 3 kere gittim Kesin değilmi öyle yapayım,zaaten önce bir kısmana sürücem eğer yanarsa ellemicem yanmazsa açılıyorum
Kapanmadan yetşeyim ayh

Çok heyecanlandım da kaç aydır aynı renk saçlarım zor dayandım,içimde kalmaz umarım

-Aşkım beni ne kadar seviyorsun?
+Buradan bizim ev kadar.
-Hiç romantik değilsin.
+Ne lan dört otobüsle geldim..

bu güzelmş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…