Karalama defteri..

Sen nasıl başardın
Yüz yıllık ağaç gibisin
Nasıl böyle kaldın
Büyürken eskimeyen eskise de değerlenen

çok mutluyum böyle şeylere giriştik sonunda aşkım 3 elbiseden hangisi olsa die düşünüp duruyorum hoplayıp zıplıyorum tarihler kesinleşiyor mutluyum Rabbime şükürler olsun yatıp kalkıp şükrediyorum sen yanımd aolda gerisi boş diyeeee kem gözlerden korusun Allah bizi

Son düzenleme:
Bu dusuncelerı kendım sokuyorum aklıma ... sonrada ınanıp kendı kendımı uzuyorum , psıkolojı fılan yok bende

düşün düşün nereye kadar olacak olan oluyor zaten kimse önüne geçemiyor ki.

hastalık derecesinde beni takıntı haline getirmiş insanlara sadece gülüyorum

cahil ile sohbet etmek güçtür bilene,çünkü cahil ne gelirse söyler diline

atasözü bu gün benim için daha bir anlam kazandı kimin ne olduğu ortada

Son düzenleme:
başıma birde mte çıktı ya perşembe günü kdni msj attı ama nsl ykn msj nysr knştk hafta sno hiç atmdm bugnde atmdı bnde atmyrm msj bklm nlck ilk kim atck
hastalıgımın birinci günü sancıdan ölüyorum çarşmba dktr frrh kontrolüm var öyle işte

Yastığın soğuk tarafını arayarak, elleri yastığın altına koyarak ve ayağı duvara yapıştırarak uyunan geceler başladı, hadi hayırlısı

Yolda tanıdık görünce sırf "naber?" töresinden kurtulmak için yere bakıp görmemiş gibi yapan milyonlarca insandan biriyim.

Pırasanın piştiği günlerde masada 3 kişi olurduk çocukken. ben, annem bir de oklavası.

Trip atmayan kadın mı arıyorsun ? Sen hiç halay çekmeyen Mahmut Tuncer , espri yapmayan Cem Yılmaz,gol atmayan Messi gördün mü ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…