Karalama defteri..

-"Nasıl yaptın? "sorusuna "yaparım ben" gibi cevap verenlerin ağızlarına çekiçle vurmak istiyorum. "Nasıl vurdun" derlerse "vururum ben" diyeceğim. :KK52:

Makyaj;
Kadınların karıncalı olan görüntülerini,
'' Full HD '' yapma sanatıdır :)

Aslında Dünya Kadınlar Günü 7 Mart ama kadınların hazırlanamaması.ndan dolayı 8 Mart'ta Kutlanıyor.

Tüm bayanların kadınlar günü kutlu olsun..! :KK52:

"Gece korktuğumuzda; yorganı kafamıza kadar niye çekiyoruz? Hırsız ya da katil gelse "üzerinde yorgan var lan kıyamam, öldüremem" mi diyecek? :KK52:

"Bir kadın bunalımı : Bunalım , Bunaalım , Bunu alıım , bunu alayım , bunu da alayım , bunu al bunu , al bunu da , bunu da. :KK70:

-Off yaa bu saatte kim ders çalışacak yaaa!.. Neyse ki öğrenci değilim. Gidip uyuyayım :KK52:

-Milletin telefonu şarj yüzde kaç kaldı diye gösteriyor, benimki pat diye kapanıyor. Saygısızlıktan başka bi şey değil. :KK70:

- O kadar üşengecim ki yataktan düştüğüm de kalkıp tekrar yatağa geçmek yerine yastıği yorganı alıp düştüğüm yerde uykuma devam ediyorum :KK70:

-Eğer sana mesaj atmıyorsa sinirlenme Pozitif düşün , belki de ölmüştür. :KK76:

+Napıyosun aşkım?
-Seni düşünüyorum
+Günün nasıl geçti?
-Seni düşünerek
+Annenler napıyo?
-Ailecek seni düşünüyoruz..

:KK52::KK52::KK52:

-5.sınıftaydım babam teşekkür getir bilgisayarını yenilicem dedi bende getirdim geldi f5 e basıp gitti babamda zekiymş :KK70:

Adama mont ne kadar dedim, 100 lira dedi, in biraz dedim olmaz dedi. O zaman çık dedim 120'ye verdi aldım. Pazarlık yapmadan hiçbişey almam. :KK70:

Bazı kızlar öyle gözlük takıyolar ki sanırsın kaynakçının çırağı. :KK53:

X