Karalama defteri..

HulyaGulsah'ın yazdıkları çok iyi geldi, Allah razı olsun

-"Nasıl yaptın? "sorusuna "yaparım ben" gibi cevap verenlerin ağızlarına çekiçle vurmak istiyorum. "Nasıl vurdun" derlerse "vururum ben" diyeceğim.

Makyaj;
Kadınların karıncalı olan görüntülerini,
'' Full HD '' yapma sanatıdır :)

Aslında Dünya Kadınlar Günü 7 Mart ama kadınların hazırlanamaması.ndan dolayı 8 Mart'ta Kutlanıyor.

Tüm bayanların kadınlar günü kutlu olsun..!

-Ben Bond,james Bond
-Ben Cemile, gubbak cemile,gaydırı gubbak cemile

"Gece korktuğumuzda; yorganı kafamıza kadar niye çekiyoruz? Hırsız ya da katil gelse "üzerinde yorgan var lan kıyamam, öldüremem" mi diyecek?

"Bir kadın bunalımı : Bunalım , Bunaalım , Bunu alıım , bunu alayım , bunu da alayım , bunu al bunu , al bunu da , bunu da.

-Off yaa bu saatte kim ders çalışacak yaaa!.. Neyse ki öğrenci değilim. Gidip uyuyayım

-Milletin telefonu şarj yüzde kaç kaldı diye gösteriyor, benimki pat diye kapanıyor. Saygısızlıktan başka bi şey değil.

- O kadar üşengecim ki yataktan düştüğüm de kalkıp tekrar yatağa geçmek yerine yastıği yorganı alıp düştüğüm yerde uykuma devam ediyorum

-Eğer sana mesaj atmıyorsa sinirlenme Pozitif düşün , belki de ölmüştür.

+Napıyosun aşkım?
-Seni düşünüyorum
+Günün nasıl geçti?
-Seni düşünerek
+Annenler napıyo?
-Ailecek seni düşünüyoruz..

-5.sınıftaydım babam teşekkür getir bilgisayarını yenilicem dedi bende getirdim geldi f5 e basıp gitti babamda zekiymş

Adama mont ne kadar dedim, 100 lira dedi, in biraz dedim olmaz dedi. O zaman çık dedim 120'ye verdi aldım. Pazarlık yapmadan hiçbişey almam.

Bazı kızlar öyle gözlük takıyolar ki sanırsın kaynakçının çırağı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…