Karalama defteri..

'' Unutma Beni '' dizisinin senaristini tebrik etmek lazım, dizi her gün yayınlanmasına rağmen senelerdir bitemedi gitti, bitecek gibi de değil vay arkadaş ya..

2 tane olsaydı iyiydi :)

Bir misafirliğe gitsem,Bana temiz yatak yapsalar;
Her şeyi, adımı bile unutup,Uyusam...

Bu koca şehirden çıkmak için en kestirme yol nasıl bulunur ?
Ruhum bu kadar yorgunken , nasıl dimdik dinç durmaya çalışıyorum ben :KK50:
Neden eskisi gibi bana destek olmuyorsun,tökezleyip düşmem için bir çelme de sen takıyorsun ?
Sabr diliyorum Rabbim den , bir çıkış yolu vardır elbet .
Elbet vardır . .:KK43:

Son düzenleme:
Neden siteye giriş yapamadım,hayret..

Son düzenleme:
Erkeklerden nefret ediyorum hepsi iğreenç, pislik, amaçsız, lanet, varlıklar !
Bu arada seni elime geçirirsem çok kötü olucak ! Allahın gerizekalısı !
Bütün insanlar kötü bi tane bile anlayışlı, kötü gününde bile yanında olan,bişeyleri yüzüne vurmayan kişi yok !
İnsanlardan nefret ediyorum, keşke benden bitane daha olsa.

Nasip olur gidebilirsem ve yarın dişimi çekerse yine gece uyku yok bana.:KK31:

bu kadarda olmaz ama yeter sıkıldım,bizimde bir özelimiz var.

Hayatın hiç bir zaman tıkırında gittiği yok,çok mutlu olursun ama yine de seni üzecek bişeyler çıkar mutlaka..hep böyle olmak zorunda mı ?

Çok yoğunumm çokk..şu dönem bir bitse de rahatlasam..bütün dersler mi uygulamalı olur :KK47::KK47::KK47:..Bilgisayarıma program yüklemekten hafıza kalmadıı..hergün okula ninja turtles gibi laptop çantası sırtımda gidiyorum :26::26::26: ayrılmaz bir bütün oldukk..uyurken de ona sarılıp uyursam tam olacak :KK52::KK52:

Ses tellerim kısık,başımda bir ton ağrı ve kırılmış grurum kalbim ve büsbütün ben.Ciğerlerime kadar kırgın hemde..

bi garibim bu aralar... koyvermişim herşeyi... bi boşluğa düşmüşüm sanki.. gün hangi gün aylardan hangisi..ayın kaçı bilmiyorum... ot gibi yaşıyorum tabiri caizse... dümdüz niye bilmiyorum ya... kaçsam nereye kadar kalsam neye yarar...

X