Karalama defteri..

bugün eğitimimiz bitti çok üzgünüm ne güzel her günüm mutlu geçiyordu şimdi daireye gitme zamanı geldi benden kat kat büyük insanlar kafalarımız zaten uyuşmuyor of keşke hep eğitimde kalsaydım ya
neyse sertifka aldık çok mutluyum kredi kartımda geldi oh ohbugün fatma var çıkışta
neyse yarın annemle markete gitcez
bolonez makarna yoptm

Çok heyecanlıyım Aşk..
1 gün sonra evimizdesin..

inanıyorum tabii ki benım de olacak o gunlerım gelecek Allah buyuk hem de cokkk

su an burada kımsenın bılmedıgı bır sey var
ama bunu hakettıler
cunku benım sucum varsa cogu kişinin de vardı
ceza sadece bana işlemyor ya
oh olsun

babişle tv izliyoruz odamı toplamam lazım ütüleri yapmam lazım ama hiç kalkasım yok
lahmacun söyleme planlarım var

71 kilo olmuşum aman ya salla
akşama bolonez makarna fikirlerim var
birazdan çıkıcam işten koçtaşa gitcem iade işleri için offfffffffffffff

Yarın hastahaneye gidiyoruz ,
Bıktım ulan dıye sokaklara çıkıp bağırasım yok desem yalan olur ..

Sıkıldım hayat senden valla bak,şöyle bır uzaklassan benden ,
Ne bıleyım gıt bırazda baska ınsanların canını yak ..

ay gına geldi gına htce hnmn odasındayım yine of ne zaman benim yerim belli olcak ne zaman
neyse hayırlısı neyse o olsun yarın yşm ablnn verdiği kartla alışverişe gitcem öğlen kaçıcam 1 saat de şe f ten izin alırım oley oley

pazartesi gününden beri tek başımayım glr hnm iizn aldı haftaya yok dieğer haftada yok
cuma günü kına var cumartesi düğün pazartesi kendime abiye bakıcam

Güzel zaman geçirelim ve aramızda sorun olmasın ( yani benim dediklerime uy ) yeter. Başka hiçbir şey istemiyorum senden.

glr 4,5 ay gelmicekmiş yani ben tekim rahatsız kendisi üzüldüm inan ama tek bn olcm diyede çok mtlym
rabbim sana şükürler olsun
dün kim vardı bil mls vardı ilk kez yan yana geldik ilk kez o kadar güzeldiki sana anlaatamam bundan sonra sdce mls ve ftma var şermin deniz bilmem ne yok onlar çok oldu kapanalı ya bide sana bişi dicem bide ahsen var yani var mı bilmiyorum ama o kadar iui davranıyorki çok ilgnyya
neyse hayırlısı neyse o olsun yarın öğlene kadar uyuycam
kotondan dolu ayakkabı hırka aldım oley oleyyyyy maaşaımıda alsamda kredi kartlarını kapatsam

mls daha aramadı arasada açmıcam yeter ya 7 günde bir bir insan aranırmı neymiş işi varmış yoksa hep aklındaymışım hep bilmyrm inansam mı ya
bugün ahsen vardı çok çok güzeldi ya daha henüz bişiler söylenmedi karşılıklı ama hissediyoerum işte
şey dedi bana sen olmazsaydın ben bunları eve bırakmazdım dedi

Allah'ım !
Ne kadar yalnızım böyle ..
Uzaktan izlemek ne acı mutluluğu ..

Yüzüm gözüm şişene kadar aglamak istiyorum
içip sabaha kadar bagırmak istiyorum
müsadenle bu gece dagılmak istiyorum lann.

ahsn vardı bugün yine yine yine hep olsun hep
başkn 6 gün izinli oley
yarında ahsn var sbh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…