Karalama defteri..

Çook kara kışlar gördüm ben yine pes etmedim , çook ayrılıklar gördüm ben yine yenilmedim

aysa bugün bttgni syldm yk gnlk yk benm ftma dsnds dgrlrtn sdaca 1 hafta sürüyor anladım
melislede yarın konuşcam aslında dün konuşçaktım ama neyse bu arada perşimbe melis vardı beraber gittik eve

pazartesi günü alışveriş merkezine kesin gitmem lazım alışverişlerimi yapmam lazımmmmmmmmmmmmmm
bugün ftma vardı bizde
anlcıagın yeni yıl tk ftma

Bütün aşıklar gibi yürekli olmalı aşk bu kadar kolay mı ?

Allah kahretsin ! Ben ne istediysem o olmaz zaten hiç olmaz.
Hiç bi şey yolunda gitmeyecek benim hayatımda lanetli falanım ben

btti dmştm ya aysla bunun sülalesi beni aradı çok mahfolmuş çok üzülmüşte senin yüzündenmi dediler
tekrar brştm
4,5 gün oluyor ama şimdi yine söyldm bttgni ama sülalen armsn ltfn ddm
kesin kararlylm iyi biri ays tmm da yok ya yok
ötesi yok ftmdn
öğlen arasıo alışverişe gidicem şöyle bi geziyim
alışveriş yapim

evi süper temizledim yılbaşına mis gibi gircez
annem gelsin markete gitcez neyse ben o gelmeden yıkanıyım yarın iş var
yarın öğlen arası ftralı ht alıcam inşallah yeni yıl mis gibi gelsin hzur sağlık şans getirsin banaaaaaa:)

Evet belki hayatım boyunca yanıldım. İnandım. Hep sevdim. Herkesi.. Tüm insanları... Din ve ırk gözetmeksizin... Benden nefret edeni, bana beddua edeni, benim arkamdan konuşanı hep sevdim.
Yaralandım.. Kırıldım.. Kırdım da belki çoğu kez hatta kırıldığımdan fazla... Ama hiç pişman olmadım ben, insanlara yüreğimi açtım... Gizlemedim, saklamadım... Neysem o oldum. Yalan konuşmadım, herkesin yanında oldum herkesin! Sırtımdan vuranın, beni bir kalemde çizenin.. Hepsinin!

Pişman mıyım? Değilim!

Bugün olsa yine yaparım...

Belki ben bu yüzden hep çocuk kaldım, hiç büyümedim!

al amca bizde kzu
hep beraber yemek yedik çok güzel iimdi onlar recep ivdgiizlyr bende netteyim
demet akalının türkan şarkısına bayldm
bugn srvs bzldu eve taksiyle ylldlar

Sessizlik istiyorummm sadece odamda olmaak hava beni çok boğuyor bunalıyorummm hata kimin biliyorum ama böyle yapamıyoruuuum Çok deli uyarlamalar yapıyorum sıkıntı bastı iyice

msjla gelcek olan hbrin gelmemesi üzerine,haber vercek olan kişiyi msj bombandırmanına uğratmayı seviyorum

uyuz olduğunu düşündükçe daha çok seviyorum

aslında sadece yalın olarak uyuz etmeyide çok seviyorum ve sanırım en çok bunu seviyorum

Herkes uyumamak için Türk Kahvesi içer ben resmen Türk kahvesini yedim

öf be batak
öf be pes
bırakın sevdiceğimin peşinide benımle ılgılensın biraz

Çok su içiyorum,çok su içmemin bir sonucu olarak tuvalete gitmem gerekiyor.
Ama ben tuvalate gitmeye üşeniyorum.
Kendi kendi hasta edeceğim bu gidişle.Çok üşüyorum ne yapayım.
Çok soğuk hava.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…