Karalama defteri..

İkimiz içinde üzgünüm...

Bu noktaya geleceğimizi bilseydim en başında hiç başlamazdım.

Çok güzel bir akşamdı.Senin gözlerinde ki mutluluk her şeye değer.

Her seferinde artık şaşırmayacağım diyorum, benzer durumlar görünce yine şaşırıyorum ama eskiye göre daha az tabi ki...

dnz olayını dün kapadım bazı şeyler söyledim onları kabul edersen ara dedim bakalım nolcak
neyse şermin fatma iyi merak etme
sabah annişkom patates yapmış iş yerine getirdim yedim güzelce
bugün sema hanımla kıızlaya incez alışveriş ypcaz
güzel ve huzurlu bir gün olması dileğiyle

uçsuz sonu olmayan bır tunelın içinde gıbı hissedıyorum kendımi belkı bır ışık görsem yürümeye devam edecegım ama olmuyor işte acılen bu psıkolojıden kurtulmam lazım

adetimin 1 günü ağrıdan ölüyorum
neyse bir ayda 5 kilo vermeye karar verdim doğum günümde 65 kilo olucam işte olucammmmmmmmm
kasımın sonundada 60 olucam eski halime geri dönücem kararlıyım

Yapmak istediklerim, yapmam gerekenler, yapabildiklerim, yapamadiklarim, kosullar, parametreler, olasiliklar... Kafam çok karisik...

pişmanım. aşkımı sevgimi senin gibi birine emanet etmekle cok büyük hata yaptım. geri dönüşümde yok. elimde degil senden de vazgecemiyorum.. ama birşey degiştirmek isteseydim eger seninle tanısmamayı isterdim..

Elimde değil... Seni çok ama çok kırdığımın farkındayım ama bazı konularda düşüncelerime ve ağzımdan çıkanlara engel olamıyorum.

1 ekim 2012 sigarayi birakmaya karar verdim su andan itibaren tek sigara içmicem... bunu yapabilirim... yapmaliyim...

Bu gece +sabah+gündüz hiç uyumamalıyım ki akşam erkenden uykum gelsin uykum düzene girsin

Offff bu ne laaaaaan kilom 54 boyum 1.65 ama göbeğim var
bırak beni artık kurtulmak istiyorum senden
ama tamamende gitme yaaaa azcık kal dümdüzde istemiyorum

Son düzenleme:
dostum,
kaç yaşına geldin hala kapris peşindesin
nedir derdin anlamadım ki
o tavırlarla ergen gibi duruyorsun
arkandan konuşmuyorum yüzüne de söylüyorum
fakat nato kafa nato mermer
hani derler ya anlaşıldığın kadarsın
ben o vakit bir hiçim...

Şaşırmayın benim ağladığıma,
Bakıp gülüşmeyin, moralim bozuk.
'Hayrola, ne oldu? ' diye sormayın,
Bana ilişmeyin, moralim bozuk.

Ne hayalim gerçek ne rüyalarım,
Bir bir küçülüyor umut dağlarım,
Boşuna geçiyor gençlik çağlarım,
Yaramı deşmeyin, moralim bozuk.

Yalandan dolandan nefret ederim,
Doğruyu söylerim, hep kaybederim.
Bir gün bu şehirden çekip giderim,
Peşime düşmeyin, moralim bozuk.

Derdini sormayın bu dertli kuldan,
Hiç medet ummadım ne sağ ne soldan.
Yine de yürürüm bildiğim yoldan,
Karşıma geçmeyin, moralim bozuk.

Zeki Çalar

hayat çok garip hersey yolundayken hiç beklemedigin bir anda bisey oluyo ve bu seni çokkkk mutsuz ediyor... boyle olunca biniceksin arabaya açicaksin muzigin sesini sonuna kadar ve gidiceksin hiçbiyere sarkilar soyleye soyleye, hayat umurumda degilsin der gibi, ona meydan okur gibi...

Hayat öyle bir şey ki ,hiç bir şey istediğin gibi gitmez yaşadıkça öğrenir olgunlaşırsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…