Karalama defteri..

dünz dnz aradı kabul etti istediğim şeyleri şimdi iyi:KK49::KK49:
çok ama çok hastayım 3 gündür yatak döşek yatıyorum grip olmuşum tüm ilaçlarımı içtim banamısın demedi zencefil yagı içtim yok fayda etmedi ya yarın iş var ve benim sesim çıkmıyor ne olur rabbim yardım et bana ya:KK43:

çok yoruldum haftasonu yarın iş var halim yok...

az önce yemek yedim ama top,tanem var aklım onda yesem zaten kilo almış başını gidiyor yemesem amaannn...

Gün gelir de böyle olurmuş demek ki..

Kendi kanından olanlar seni bir yabancı gibi görüp umursamazmış.. Asıl yabancı ise sana herkesden yakın olup sarar sarmalarmış...

Sen sevdiğim adamla olan aşkımı sevgimi koru Allahim...
Anladım.. Bir kez daha anladım kimin bana gerçekten değer verdiğini..

Kaderime alnima yazmış ol.. Bitmesin hiç...
Beni tek dinleyen ve anlayan insan gitmesin hiç....

Birazdan odana giricem, lütfen sigaranı bırakmış ol. Çünkü benim ki bitmiş. Hayır, evde içmiyorum biliyosun ama canım çekti :KK17::KK14:

yine özlem, yine beklemek, yine ayrılık, 30 yıl sonrasına gidlim hemende emekli ol yaaa :KK53::KK52::KK52::KK52:

1 haftadır tek çalışıyorum çok mutluyum diğer haftada tek çalışcam derken kahrolası eğitim varmış sınavlar filan işte offf keşke hep burda kalsam keşke:KK43::KK43:
babam hasta kaç gündür hatta 1 aydır rabbim büyüksün sen sevindir bizi sana yalvarıyorum:KK43:
onun dışında dnz şrmn ftma iyi bi sorun yok

aylardan sonra bütün olanlardan sonra bana sarılıp öpmen neydi acaba baba :26:
2 gündür düşünüyorum :18:
okadar alışmışım bak sesizliğe ufak bi öpücüğü yadırgıyorum altında sebep arıyorum :KK19::KK19:

Hatalı olduğun halde aramıyorsun.
Gönlümü almak için bir çaban da yok.
Arasan da açmıycam zaten.

dün yşm ablam geldi bize oely oley
bugünde pasta aldık kıymalı börek aldık afiyetle yedik şimdi odamı toplamam lazım sonrada oje sürücem saçlarımı düzelştriicem yarın iş var biliyorsun ben bilmem eşim bilir başlayan akadar işlerimi halettemm lazım:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Of insanın canının sıkılması berbat bişey bide sebepsizse
offf sabahtan beri bi ağırlık üzerimde bi sıkıntı napsam :S

Nereye kadar sürdüreceğiz mahkumiyetimizi ?
Ne sende huzur kaldı ,
Ne bende ..

Hayata dair umutlarımız yok artık değil mi...

1 yıl 1 ay 1. günümüze günaydın sevgilimm:KK16: diye attığım mesaja hç üşenmeden onumu saydın denirmi oduuunnn :KK53:
trip atıncada ölee bülbül gibi ötersinn güzel sözlerii işteee :KK9::KK9:

X