Karalama defteri..

hiçbir şey beklediğim gibi olmuyor
üzülüyorum ya bıktım artık ağlamaktan
herşey tersine gidiyor dileklerim olmuyor
ve her zaman ki gibi kafam çatlıyor ağrıdan

deniz kızdı demiştim aynı gün aradı merak etmiş beni çokkızdım ama sesini duymadanda yapamıyorum dedi
ahhhhh ahhhhhhhhh
dün fatmalardaydım annesi teyzesi vardı hep beraber yemek yedik bayramlaştık çk güzel bir gündü yarın sabah 6 da kalkcam evrakları teslim etcem biliyomusun eylülde yada perşembe günü işe başlıyorum

İş bitsin, evime gideyim, ayaklarımı uzatıp laptopu kucağıma alayım, doyasıya blogları geziyim sonra köşeme geçip kitabımı okuyayım ve bunları yaparken huzur dolayım.

Çok mu be, çok mu?

Allah kahretsin. Çok özledim!

Bu site bana öyle güzel dostluklar kazandırdı ki.. Kim derdi bi telefonla bu kadar mutlu olacaksın? Oldum işte.. Sesindeki o sıcaklığı aldım neredeyse 1 yıl oldu. 1 yıldır her anımda yanımdaydın ve yarın senin en guzel en ozel günün. kendini eksik hissedeceksin farkındayım sevgilin askerde ama üzülme daha önce de milyon kez söyledim 2013 sizin yılınız
Herşey çok güzel olacak.
Seni seviyorum canım arkadaşım.

Son düzenleme:
kayınvalidem bana parfüm seti almış vay beeeeee
iş yerindeyim
5 te çıkıcam saçlarımı kestircem keske hırkayı alsaydım değiştirirdim ya
dnz vr bgn

hem huzur hissediyom hem de garip bir bıkkınlık
herşey güzel olsun, istediğim şeyler gerçekleşsin artık

Pes ediyorum ölmek istiyorum dedi ama yapamadı acaba ayrılınca bu düşüncesi kesinleşir mi. Ameliyattan sonra ayrılsam iyi olacak

dün akşam annem ben istedim diye ıspanaklı börek yaptı off off harikaydı 6 dilim yedim bu gidişle şişman olucam amannn ölümlü dünya aşkım beni böyle begeniyo zaten
sabah 6 bucuga binmem lazım yoksa yetişemiyorum işe ya
dün saçlarımı kesitrdimn biraz kısa oldu ama güzel oldu bence

Çirkin bi adamı seviyorum yaa ailem bana yakıştıramıyor mama ben seviyorum huyunu seviyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…