Karalama defteri..

canım ders çalışmak istemiyor ve vicdan azabı çekiyorum :120:

yapan yaranıyor lafını boşa söylememişler çok fazla değer vermiyeceksin hiç kimseye bunu bu gün bir kez daha anladım çok kırıldım çoook

bundan sonra üzülmek yoookkk herkesin canı cehenneme :KK47: :KK4:

Sanırım bulaşık makinesi bozuldu.:26: 88 dakikada başlıyo, yarım saat sonra bakıyorum 75 dakikaya düşmüş. Sonra bir bakıyorum 100 dakikaya çıkmış. Noluyo anlamadım.

çok başım ağrıyor oldum olası sevmem şu gün işini zaten büyüklerden çok cocuk oluyor ne yediğimden ne konuştuğumdan bişey anlıyorum

piknikten döndük çok yorulduk ama akıllandık annemle haftaya pide yaptırcaz:KK1:
ay ben yarın ne giysemki krem eteğimi giycemde üstüne ne giycem uff:KK6:

Bazı insanlar hayatımı cennete çevirdi bazıları cehenneme!! Ama ben artık pislikleri sevmemeyi öğreniyorum. Yaptıkları kendilerini bulsun başka da bir şey istemiyorum.

rabbim ne olur hak yerini bulsun sana dua ediyorum her gün
ne kadar karaktersiz insan var ya daha çocuklarına terbiye bile verememiş 3 kuruşluk insanlarla neden bizi muhattap ediyorsun:KK43:
sabredim gözümle görücem onların yok oldugunu.

neyse güzel şeylerden bahsediyim az bugün anneler günü damla çikolatalı kek yaptm akşamada güzel bi sofra kurucam:KK52:
canım annem emektar annem allah senden razı olsun anneler günün kutlu olsun bitanem:KK16:
abim nişana gitti ben evdeyim:KK53::KK53:

kızcaksın bana dün mineyle karşılaştık yine aynı mine güzel söz bakımından ama merak etme ben eski beren değilim
4444 ü okudugumu unutmam asla
bugün babamın doğum günü:KK52:
kalkıyımda yemek hazırlıyım bi güzel annemde pasta alcak:nazar::nazar:
sabah markete gittik annmle yorgunum valaha:nazar::nazar::nazar:

yarın saçlarımı kestircem biraz kısalsın yaa:KK49:
evdeyim biraz temizliğe geçicem:KK1:

X