Karalama defteri..

Şu meditasyon şeysini yapmaya çalışacağım bir şekilde.. Her yalnız olduğum anda fırsatı değerlendirmeye çalışacağım. İnşallah olur. Odaklanmam falan çok zor :/

Retro olduğunu bilmeden önce içime çekilmiş olmam.. Bir anlamı var galiba.

İnşallah o faldaki evlenecek kişi ben değilimdir :KK53:

Sonunda mevsim geçişine yenilerek hasta oldum... Nefes alamıyorum :KK1:

Nerden nasil baslamali, ne yazmali bilmiyorum.
Yazmadan bosalamiyorum. Bunalımda ya yazmaliyim ya sarki soylemeliyim ben.
Fazla sorgulamaya izin vermemeli kendime.
Gecmisi de fazla düşünmemeli (yoksa deoresyondan hic çıkılmaz).

Salla Vind. Salla.. Öğren şu sallamayı artık, otomatik yap... Sen kendini biliyorsun. Hassas olma artık.
Ama insanın yanlış anlaşıldığını bile bile sallaması zor oluyor gerçekten.

Hayatımda bayadır istediği olmayınca laf çarpan, lafı başka yerlerden anlayan insan eksikliği vardı zaten, bir tutam ekleyelim dedi hayat heralde. Neyse "bir tutam" olarak kalsın bari. Kale alıp düzgün cevap veren de kabahat zaten, baştan belliydi de işte bazen hislerimi dinlemeyesim tutuyor.
Komedi resmen ya, cevap versem buna değer görmüyorum çünkü hiç tanımadığı birine sataşan insanların özellikle anlayacak tipler olma ihtimali yok gibi vermesem ayrı sinir oluyorum.

Son düzenleme:
kendini hep haklı çıkmak zorunda hisseden ve bunun için herşeyi yapan iş arkadaşıma sinir oluyorum.

Kırmayayım, sakin olayım diye dikkat etmeye çalışıyorum, bazı anlarda kırk kere düşünüyorum sözlerimi, telkin vermeye çalışıyorum kendime ama yok illa sert olmalıyım heralde. Gösterdiğimin karşılığını alamayınca da delleniyorum.

Bazen her şey yolunda olsa da kendimi kırlara bırakıp hiç bir şey düşünmeden öylece koşsam diyorum. Bir şeyler düşünmemin gerekmeyeceği huzur dolu o an gelecek mi acaba?

X