Karalama defteri..

Çok zorlanıyorum bu duygu yoğunluğundan çıkmak konusunda, çırpınıyorum..
Of...

"Teşekkür ederim pembe kanatlı böcek."
Kitaptan değil, rüyamdan...

İmkan bulursam İspanyolca öğreneceğim galiba bu gidişle daha İngilizce bilmeden, bir süredir ayrı hoş geliyor kulağıma :)

Annesi de küserse insanin kimi kalır ki hayatta..

Hayatımda kalıcı bir şekilde kimseyi enerjimi çok düşürecek derecede önemsemek istemiyorum artık.

Zamanında baya saf bir niyetle söylediğim sözlerimin farklı anlaşıldığındaki girdiğim şokları hatırladım...
Zerre aksini düşünmezdim.. Duyunca çok kırılırdım.
Çok zor alıştım bu duruma. Bir süre "benimki normal" diye inat etmiştim ama ne çare.
Sürekli düşünmek zorunda kaldım...
Ahh hayat...

Mesele kendine değer vermekmiş gerçekten, bir süredir bu konuda daha iyiyim ama değişecek diye korkmuyor da değilim. Ara ara ufak bir düşüp kalkıyorum...

Ne olursa olsun, önce tatlı bir şarkı sonra dua ve gözlerin kapanışı.. İyi geceler...
İyi sınavlar...

Bugün köyde son günümüz. Bebişlerim uyudu ve benimde uyku vaktim geldi. Hemen sabah olsun evime gideyim istiyorum.

Hiç kimse göründüğü gibi degilmis. Pencesini saklayan ne çok insan varmış etrafta.

Aslanların doğum günü kutlu olsun:KK6:
İçimden geliverdi öyle bir aslan olarak :)

Bir şey yapmalıyım, bir şey yapmalıyım, bir şey yapmalıyım!
Şu uranüs, jüpiter, satürn etkileri bitmeden bir şeyler yapmalıyım :)

O adamla muhatap olmanız beni rahatsız etti. Ne bilim onun gibi biri sizin yanınıza yakışmadı sanki. o_O hem o kadar saçma lafından sonra nasıl muhatap oluyorsunuz beynim almıyor!

X