Karalama defteri..

Ölüm var. Bırakın inadı, sevin abi. Aşk dünyanın en güzel duygusu.

Aldığım en güzel mesaj :21:

gel be gökyüzüm, gratise götüreyim seni

öyle sabahtan akşama kadar söylesen bitmeyecek cümleleri hep içine atmanın vermiş olduğu o akıl almaz ızdırap

bi seyi cok istedigimde tüm kalbimle olmasını dileyip sabırla bekleyince aslında olacakmış gibi geliyo ama bi yandan da olmuyo dengesiz bi denge yani

iki insanın birbirini bulmasını hiçbir zaman tesadüf olarak göremedim. bir insan baştan aşağı hayatınıza dokunuyor, bir insan aynı zamanda baştan aşağı hayatınızı mahvedebiliyor. bunca şey tesadüf olamaz.

''Sevin birini işte.
İlk eviniz boynu olsun.
Kokusuyla yaşamayı öğretsin size.''

Bir evlat bu kadar mı değersiz olur..
Hakedicek ne yaptım bilmiyorum, tek bildiğim içimde bıraktığınız bir türlü kapanmayıp açılan koca boşluk..

Kuşlar.. Zarif, naif, asil, özgür bir de şirin...

konuşarak halledemeyeceğimiz şeyleri sarılarak hallediyoruz. sevginin iyileştirici etkisiyle o an her şey geçiveriyor birden.:KK74:

İsteyip de söyleyemediğim çok şey var.

toparlandım dedikçe her şey tekrar yerle bir oluyor ve yemin ederim ben tekrar aynı yere dönmekten yoruldum.

Her şeye rağmen hala seviyorsak birilerini, önemsiyorsak, unutamıyor, kıyamıyorsak ve ah etmiyorsak arkalarından;
Onların vazgeçilmez olduklarından değil, beslediğimiz sevginin temizliğindendir.
Boşverin gitsinler,
Neler için neleri feda ettiklerini elbet bir gün öğrenecekler..

Eskiden hep senin güzelliğini anlatırken, artık sadece eskiden senin ne kadar güzel hissettirdiğini anlatıyorum. İnsanları tanıdıkça, aslında güzel olanın karşındaki kişinin değil, senin ona yüklediğin anlamların olduğunu anlıyorsun sanırım.

Hani böyle seversin de artık bunu söylemek bile istemezsin, herkese her şeye duyduğun sevgiden soğursun ya, tam olarak böyle.

X