Karalama defteri..

Ne sporu yapıyosun cnm benim evde aletim yok.. :KK70:
Leslie nin videolarını indirdim flashıma.onu takıyorum televizyona.ordan yapıyorum. Cok faydalı leslie.tavsiye ederim. Bir de plates dvd lerim var.plates en faydalısı.onu daha çok tavsiye ederim canım :))

Leslie nin videolarını indirdim flashıma.onu takıyorum televizyona.ordan yapıyorum. Cok faydalı leslie.tavsiye ederim. Bir de plates dvd lerim var.plates en faydalısı.onu daha çok tavsiye ederim canım :))
sen ne için yapıyorsn canım benim kilom yok da belim ince popom da aksine büyük.. küçülsün istiyorum biraz ona da faydası olur mu :KK43:

sen ne için yapıyorsn canım benim kilom yok da belim ince popom da aksine büyük.. küçülsün istiyorum biraz ona da faydası olur mu :KK43:
Butun vücut için canım benimki.ben orantılı alip veririm.sen bölgesel plates videolarindan yapmalısın.sadece kalcayı çalıstiran video çok internette.bir arastır.kendime gunluk acmaya karar verdim.sana da haber veririm canim.ordan devam ederiz.bu topigi amacindan çikartmayalım:KK48:

Butun vücut için canım benimki.ben orantılı alip veririm.sen bölgesel plates videolarindan yapmalısın.sadece kalcayı çalıstiran video çok internette.bir arastır.kendime gunluk acmaya karar verdim.sana da haber veririm canim.ordan devam ederiz.bu topigi amacindan çikartmayalım:KK48:
ahahah tamam bekliyorum günlüğünü :KK70: etiketle beni açınca :p

Gerçekten istemediği, istemeyeceği bir insansa anlaşılır zaten de, bunun dışında instagram, twitter gibi yerlerde birinin takip edilince takip etmemesi nasıl bir havadır? :KK53: hay senin havana, ağırlığına diyesim geliyor. Arkadaş bu, tanıdık, çok uzak olsak çok alakasız hallerde olunsa yine neyse de. Çok önemli de değil ama düşünüyorum.
Sıcaklık kalmadı, uzaklık var, genel olarak...
Bana göreyse içtenliği, sıcaklığı, önemsenmeyi can sıkmayan, bu insanları kolay, zayıf görmeyen(alakası da yoktur) herkes hakeder... Önemseme konusunda cimrileşiyoruz. Tanımadığımız ya da uzak ama sorunumuz olmayan insanlara da bunu göstermek normal olabilmeli, tabi ki dengesizce değil...
Bunu söylesem anlam yükleyen ben olurum ufak şeylere ama bana kalırsa aslında çoktan anlam yüklenmiş ama bilerek ama bilmeyerek :KK51:

Kpss lisans.. Nasıl çalışcam bakalım? Çalışabilecek miyim? Çalışmam lazım...

Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın
Garanti bildin beni havalandın
Adın bensiz buralarda etkisiz eleman sıfır aldın
Yavrum kaldır kolları
Teslim ol etrafın sarılı
Sabret af çıksın sana
Ben öptürcem bu evin yollarını
Yavrum kaldır kolları
Teslim ol etrafın sarılı
Bunlar iyi günler
Sana gösterecem kıvrak oyunlarımı

:KK75::KK75::KK75:

Gece yaşıyor gündüz uyuyorum ama az kaldı işe gidince düzelecek mecbur :KK51:

Kıranın, kırılandan daha rahat ve huzur içinde uyuduğu bir dünyada kim kime nasıl güvensin?

Bunaldım... Çok sıcak :KK43:

Ben bazı şeyleri anlatamıyorum sanırım evet..
Biliyorum, farkındayım bir şeylerin ama öyle görünmüyor heralde...

X