Karalama defteri..

Oooof of.
Derin bir of çekesim geldi, insanlardan...

Kpss sonuçlarını beklerken haber siteleri bir komik oluyor.
Bayramdan sonra dediler tutmadı, sonra baktım cumaya dediler tutmadı, bu p.tesi dediler tutmadı, şimdi de bugün yarın olmadı bu hafta içi diyorlar

Kpss sonuçlarını beklerken haber siteleri bir komik oluyor.
Bayramdan sonra dediler tutmadı, sonra baktım cumaya dediler tutmadı, bu p.tesi dediler tutmadı, şimdi de bugün yarın olmadı bu hafta içi diyorlar

Kanka naber?

Sesin çıkmıyor.

Sanırım dediğiniz gibi olacak, çok çabalamam gerekecek..
Ama uzun süre tek başıma yapabilir miyim?
Anlayan birileri olmalı...

Sen benim hüzün yanımsın.Güneşin vurmadığı gölgede kalan yanım.Kimselerin bilmediği kendime sakladığım.en çok ayazda kalmış olup da rüzgara savuramadığım,alıp alıp defalarca sineme sardığım yanımsın.En çok kanayan yarama sarmaya çalıştığımsın.Sardıkça kanayan kanadıkça sardığımsın....
Sen benim hüzün yanımsın.Her doğan günle bir kez daha ümidimi yıkan tarafımsın.''Olmadı olmayacak'' dedirten hain düşmanımsın.''Ah çıksa gelse şimdi'' diyecek kadar kendimi kaptırdığım saflığımsın......
................................................SEN BENİM HÜZÜN YANIMSIN.................................................

Sabah nasıl kalkacaksın acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…