Karalama defteri..

dün varya dün ay maşallah aşkımla çok iyiydik ya bir mesaj atmalar filan aramalar:nazar::nazar::nazar: (mneeeeeeeee)

kusucam ama kusamıyorum :KK43:

dün konuştuk merak etme günlük beni:KK49:
lahmacun yedim bu saatte annemle marketten aldık:KK30: şimdi onlar fatmagülü seyrediyorlar bende pc deyim:KK16:
devam (mine::nazar:

ikisi de uyanık, bari biri uyusaydı... Böyle konuşmamalıyım ben anneyim. Doğurdum, bakıcam dimi !.. Canım yok benim... İnsan çık hava al der.Bi kriz geçiricem görecek gününü... :KK52:

Durup surup tartışıyoruz sonra dayanamıyoruz ve birbirimizden başka kimsemiz olmadığını görüyoruz ya o an ömre bedel.
Ama korkuyorum bende senin gibi sevgilim. Sıkılırsan,bunalırsan... Olmasın hiç hayıır. Böyle bir ihtimal olmamalı bile.
Seni seviyorum,seviliyorum. Mutluluk bizim olsun.
:nazar:

mine bişi yapmadı ben kendi kendime karar verdim en doğrusu en mantıklısı yani o devir kapandı hattımı değiştirdim bu arada şimdi anamla temizlik yapıcaz ben iyiyim fatmada iyi sen merak etme:KK49:

evi toplamam lazım sonrada patates haşlıcam akşama peynir domates filan yicez annişkomla:KK49:
şu anda siyah nokta maskesi yaptım onu yıkıcam kurumasını bekliyorum:KK1:
bide camerama format atıyorum bu arada flash disk aldım toshıba 30 tl ye midyeyede para verdim hiç param kalmadı neyse anamdan alırım yarın ben şimdi çıkıyorum ben iyiyim fatma iyi pmyoya çalışıyorum hadi bakalım hayırlısı:KK49:

sen yoksun artık dünyam karanlık sen yoksun artık kahrolsun ayrılık

hayatın ne getireceği hiç belli olmuyor 2 dk sonra ne olcagıda bu durumun mineyle alakası yok merak etme fatmaylada vicdanımla başbaşa kalmak istemiyorum o zaman üzülüyorum ya bize gelen misafirle alakalı:KK31:

biliyormusun unutamam onsuz yapamam dediğim peşinden nasıl koştugum şahsiyet şimdi beni hiç ilgilendirmiyor :KK50:gördüğümde bile bişi hissetmiyorum :KK31:hayat çok garip ama bu benim hayatım için çok güzel bir adım rabbim mutluluğumu daim etsin ftmyla amin:nazar::nazar::nazar:

X