Karalama defteri..

ay üstteki sana koptum koptum koptuuuum çocuğun da ödü koptu hahaha zaten sıcak bayılıcam bu evde.napıcam tek başıma koca bayram bilmiyorum kocamda yok :KK53::KK53: temizlik yap otur aşağı silikonlarımda hala kocaman inmiyorlar beni çıldırtıcaklar.iki tane meme taktırıyım dedim onlarda kafalarına göre takılıyorlar bağımsız oldular benden ne biçim iş yaaa of sıcaktan bayılcam . hadi yürü git çamaşırları as yürrü ........................ve Tanrı kadını yarattııı :KK37:

Bu son olsun bu son!!!!!

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bugün itibariyle evde 10 gün boyunca yalnız olmanın verdiği hüzün ve yalnızlık korkusu sardı içimi
ev sessiz, bom boş ..
uzakta olacağına yanımda olsaydın da yalnız değil bu zamanı tatil yaparak değerlendirseydik
ama neticede iş dimi napalım :KK43:

Evlilik çağına gelmiş olmaktan nefret ettim.
Evlilik de evlilik, evlilik de evlilik. Hoş 23 de bana çok büyük gelmiyor ya neyse.
Olacak bir gün hayırlısıyla, sürekli lafını etmenin anlamı ne.
Öyle şu var tanışsın demekle de istemiyorum ben.
Daha şimdiden sıkıldım.
Ayrıca sevgili ablacım, bir şekilde zorunda kalmazsam, öğrenilmezse vs. sevgilim olunca aileme söylemem, söyler o dediniz o an bir şey diyemedim, annem kızabilirdi. Söylersem hemen bir sürü şey söylenir rahat edemem, gerek yok.
Başıma dert alamam... Bakıcaz, Allah'tan hayırlısı.
Baba tarafında da bir tek ben kaldım evet :KK53:

Başkalarına kafa yormak kendini unutmak, ihmal etmek gibi oluyor, zamanla anladım...

Hadi bana iyi yolculuklar 9-10 gün kadar yokum buralarda bakalım Kuşadası nasıl biryer?

Bıktım, vallahi bıktım..................
Neyime inanmıyorsun ya neyime.

Bir gün beni delirtmeyi başarırsanız, siz de muradınıza erersiniz aslında ben de tamamen yalnız kalarak muradıma ermiş sayılırım.

Hayatıma giren akreplerle hiç anlaşamadım, anlaşsam da bi yere kadar. Ani ve sinir bozucu fevrilikler, ardından özür gibi sözler kullanmadan hiç bir şey olmamış gibi davranmalar senden de bunu beklemeler her seferinde, sonra yine aynı, çok sık bunlar, garip geliyor bazı şeyler, soğutuyor, yoruyor. Yani tabi genellememek lazım ama hayatıma girenler böyle...

X