Karalama defteri..

Neden bu alaycılık?
Anlamıyorsunuz.. kesinlikle...
niye konuşmak isteyim ki...

Dam dam dam davul sesleri :sly:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yılışık kızlardan bunaltı geldi artık. sinirimi bozmamak için facebook'umu donduracağım yakında.

Ve cografya dersi baslasin

Yine uyuyacagiz yine sabah olacak yine lanet ise gdicem ve koca bi12 saat orda cile cekicem bu hayatmi be

Belim agriyo ya netimide kestiler lanetler ya ne kdr zorlasmaya basladi hersey bnm icin

Formasyon basvurumu sensiz yaptım bugun hayatım yanımda olmanı cok isterdim neyse sen gel daha birlikte cok basarılara imza atacagız değil mi bitaneciğim,, bekliyorum

Neden umrunda olmadığınız birinin hayranı olup, sabahtan akşama kadar onun sempatizanlığını yapıyorsunuz...

Bir insan kaç yaşına gelince adam olur Allah'ım?
Olmaz değil mi?
Kendisi istemedikçe, kendini düzeltmedikçe olmaz değil mi?
Sen büyüksün ya Rabbim!

Benim senden baska hic kimsem yok. Sen herseye kadirdin yarabbi. Sana sigindim sana guvendim. Ne olur yardim et :.....(

Allahim bi sen varsin.ailede bi yere kadar.korkuyorum.ilerde bi basina napcak bu kulun?is yok es yok....biseyler olsun artik...iyi biseyler..kul sıkısmayinca hizir yetismezmis yaa bu kulun cok darda artik bi cikis yolu aramakta..sen guldur yuzunu..insallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…