Karalama defteri..

kaçmam lazım, gitmem lazım.. insanları susturmam lazım...

Gunler bombos anlamsizca geciyor. Ders calisamiyorum :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

eskiden ve şimdi ben susarken bağır çağır suçla, ben patlayınca sus haklı ol.
yok haklı falan değilsin, asla.
sussam haksızım konuşsam da, hayret vallahi hayret!
bana "hep sen haklısın dimi" laflarını diyenler asıl kendilerini daima haklı gören insanların ta kendisidir... doğrular gerçekler işlerine gelmiyordur.

hayatımda gördüğüm en iyi niyetli, en temiz insanlardan birini istemeden üzecek olmanın ağırlığı ile kendimi kahrediyorum. her şey benim hatam.

Ne kotu bir gun bu ya .. hava kapali migrenim tutmus .. herkes gergin ...

Duygusal olup insanları kırmamaya çalışıp kendimi paramparça edeceğime keşke taş kalpli olup sadece kendimi önemseyebilsem.

Daha iyiyim.
dua etmeliyim...

2 ye kadar uykum kaçsa dedim ama ağlamaktan komple kaçtı.

Son düzenleme:
Ne mal insanlar var Allahim ya sen bunlari yaratirken bizi hicmi dusunmedin kurban oldgum ya

2 saat aof sinavi. 2 saat dershanede tarih 4 saat matematik. Pestilim cikti ayol :)

Halacim seni ve kokunu cok ozledim :KK43: ayrilalali 2 saat bile olmadi :KK43: minnakim benim <3

tarkan bildiğin ağzıma ettin. ya sen ya da şarkın. ne lanet şarkıymış ya. 50 kere dinlemişimdir en az. hayır birisi de yok neyin acısını çekiyorum acaba. bildiğin depresyondan depresyona sürüklendim gece gece.

Bütün gece gıcık insanlar rüyama girdi durdu bi raht yok bunlardan zaten gündüLeri 24saat tepemden beni dikizliyorlar...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X