Karalama defteri..

MArkete gidip gitmeme konusunda kararsızım ama sanırım üşengeçliğim ağır basıyo :KK52::KK52:

Ölü toprağı mı atıldı benm üstüme ya :KK53:

neler oldu neler ya kızım çok hastaydı 2 gündür sürekli kusuyordu doktora götürdük iki tane iğne yaptılar miğdesinde gastrt olmuş kızım bugün ama hiç kusmadı allahım inşallah bugün hiç kusmaz yarabbim ya
gönül var artık 7 maystn beri seviyorum ya çok hoşuma gidiyr npm mutsuz mu olayım böyle daha iyi
bu arada süpriz glşme istediğim bir şey vardı iş açısından o olcak inşallah çok mutluyum eğer istediğim iş olursa hemen haber vericem pazartesi salı belli olucak allah ım sen yardım et :KK52::KK52::KK52::KK52:

Çok istiyoruz bebeğim seni çok...
Nolur daha fazla bekletmeden gel.. Allahım sana emanetiz....

Sürekli Maldivlerin reklamı geliyor.Bir haftası 17.000 TLymiş ne kadar da uygun bir fiyat değil mi?Uyusam da bir Maldivlere gitsem.Anca rüyamda görürüm zaten

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bana noluyo anlam veremiyorum..istemedigim adami simdi kabullenir oldum alistim...nereye gider bu isin sonu hayir olsun..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

falcı biliyor işte.. hele o son cümle...
"Öncelikle çok inatçı , çok hırslı ve kesinlikle haksızlığa gelemeyen birisiniz . Herkesle kolay anlaşamaz ama anlaşabildiklerinizden de kolay kolay vazgeçmezsiniz . Kolay kolay aşık olmuyorsunuz ve birine delicesine aşık olmadan kesinlikle ilişki yaşamıyorsunuz . Ama ne olursa olsun hatanız yokken bile olaylarda hep siz suçlanıyorsunuz ."
(hırs yeni eklendi diyebiliriz)

Benimle kusmek ister misin? Ben isterim. Ama sen kus ki suclu sen ol. Gerci sensin suan ama en suclu sen ol. Senin icin siir bile yazdim. O kadar seviyorum seni.... dinle bak.

Afra tafra yapmak yakisiyor.
Uzak dur benden kalbim slkisiyor
Oyle nefret ediyorum ki senden
O pis kalbini farkettikce
Gonlum seni reddediyor
Laodike der ki kotu bir kadinsin
Uzaklas benden sen bir yilansin.

-laodike-

Hiccc aklima gelmezdi bu gunleri gorucegim..simdi dusundugum kisi neden ne icin niye boyleyim ben noluyo bana??olmiycaksa ugrastirma allahim nolur bi kirginligi daha kaldirmaz bu yurek dahadaa

Yalın ayak dikenlere,taşlara basa basa yürüdüm

Bu yükü sırtımdan attım

Aşkın gürültüsüyle sağır oldum yoruldum !!

Allah kahretsin yaa dogruymus evleniyomussun hemde sanirim hafyaya...ne bitmez cilem varmis benim yaa bu gunleri gorucek ne yaptim ben allahim sana??o kizin yerinde niye ben degilim niyee??zaten moral yoktu bide bunu gordum simdi allahim al canimi daha iyi yaa gozumden akan yasa bak..kim icin beni unutup 4ay icinde evlilik karari alan bi okuz icin...valla al canimi yasamak haram bana....

iş yönünden olanlar umrumda değil
çünkü gzm var onu görünce kalbim yerinden çıkıyor yerinden çok mutluyum iyiyim yani kıyamet de kopsa umrumda olmuyor:KK52:
bir haber bekliyorum o olursa çok mutlu olucam biliyorsunsen dngş sadece sabret biraz dedi sabredicem:KK49:

bu arada kızım iyleşti:KK53::KK53:

şimdi eve gidiyorum güzelce duş alıyım sonra survıor izlicem:KK52::KK52::KK52:
yarın ne giyceğimi seçiyim güzel olıyım çok güzel şu essencenin tranparn pudrasını almak istiyorum yarın gidip deniyim bu arada mac e dolu paralar verdim içim gitti diyebilirim çünkü hiç birini kullanmıyorum:KK43:

X