Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

küçü deneyip denememe konusunda çok kararsızım kızlar. büyüdü diyen de var hiç birşey olmadı diyen de var. kafam karıştı vallahi :uhm: çörek otu yağı ile masaja başlıcam. bu sadece yeterli olur mu acaba? küçü her gün yiyebieceğimden de emin değilim zaten. unuturum hep sempatiksalakcinni . bir de sürekli kullanımda sağlığı bozmasından korkuyorum.

ben 13 gündr sadce çörk otu yağıyla masaj yapıyrum ve 1 buçuk cm lik bi büyğme var bşka hç bşy yapmıyrum tabi masajla brlikte süryrum a.s.

ben 13 gündr sadce çörk otu yağıyla masaj yapıyrum ve 1 buçuk cm lik bi büyğme var bşka hç bşy yapmıyrum tabi masajla brlikte süryrum a.s.

o zaman bende sadece masajla başlıyım. küç içime sinmedi pek. teşekkürler. :1hug:

skantaron ve nur ummm teşkkür ederim ilgilendiğiniz için.. aktar açık olarak almanı tavsiye etmem dediği için kapalı kutu aldım zaten iki aktara sormuştum çekirdek hali yoktu bende kapalı toz halinde olanı aldım kutunun üzerindede tarih yazmıyo..her neyse ben dün mesajı yazdıktan sonra acillik oldum zaten kızlar çok fenalaştım ama sanırım bunda küç'ün suçu yok,idrar yolları enfeksiyonundan böyle olmuşum.. tesadüf oldu küç'le sanırım ben ilk ondan bildim ama,şimdi küçü yine kullanayım bu akşam bakalım ama cesaretimde yok kimseyi de etkilemek istemem sonucta memnun kalan bircok arkadasımız var ...

2sorum var=)
1.si bu küç memişleri büyütüoda başka yerleride büyütmesn?:1shok:

2.si masajı nasl yapcaz bilmiyorumkismile

2sorum var=)
1.si bu küç memişleri büyütüoda başka yerleride büyütmesn?:1shok:

2.si masajı nasl yapcaz bilmiyorumkismile

Memişleri büyütüyor ewet ama başka biryerlerimi büyütmedi popom büyüktür ama dahada büyütmedi büyütmüyo kiloda aldırmıyor rahatlıkla kullan canım

Masaja gelince yağı göğsüne sür iki elinle dönüşümlü olarak
aşşağıdan yukarı we dıştan içe doğru masaj yapıyosun canım

kesinlikle yukardan aşşağı yapma tatlım sarkma yapar tmm mı canım sewgileropuyorumnanaktan

ayyy çok saol canım nurum
peki hangi yağı kullancam desem?zemuszemus

arkadaslar aktara gittim,ilk girdigim kazıkçı bi arkadastı.ve kutuda satıyordu.acık almak gerekiyor diye okumuştum cıktım ordan.baska bi aktara girdim,taze taze çekiyorlarmış kutuda falan değil.ve ,istediğin kadar alıyosun.2 tl lik aldım denemek için.sabah aksam 1 tatlı kaşığı ilaç gibi içtim suyla.faydasını gördüm.daha 2 hafta olmadı bile.gözle görülür bi dolgunluk var.hem karaüzüzm cekirdeginin faydaları cok.saglıklı bişey.ve karanlık yerde yada siyah poşette muhafaza edin lütfen hihoyyyt

hangi yağı kullanıyoruz cnm ve kaç dk masaj yapıyoruz acaba:enbuyukkk:

ew cnm haklısın kilo aldırıyo kaydirigubbakcemile2aslında iştahı acıyo ben sürekli yemek yiyorum bu ararlar,boğazıma kadar tok olsamda yine cnm bişiler istiyo durmadan tıkınıyorum.ama benim için daha iyi oldu bu zaten ben zayıfım ,hem küç işe yaramasa bile kilo aldığım zaman zaten göğüslerimde büyüyo dolgunlaşıyo

masaj derken acaba şu titreşimli masaj aletleride iş görürmü kızlar ne dersiniz

KÜC nasil bisi arkadaslar yagmi tozmu ne gibi bisi anliyamadim ben pek:))

Sizce KÜC mü daha iyi yoksa Cörek otu yagimi bugn cörek otu yagini aldim bakalim baslicam hadi insallah hayirlisi olur..

kızlar küç adacayı ve çörekotu kullansam fazla mı kacar??snra ktü bşy olmasın??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…