Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

kızlar inanın etki edio bu tarz şeyler ama ben şuan küç adacayı rezene cemen otu nar çörek otu keçi boynuzu pekmezine daha gecemedim şuan sadece masaj yapıorum sınawdan sonraa bu yazdıklarımı guruplandırıp uygulyacağım burdan hep birlikte denemiş onaylanmış recete hazırayıp bi gün belirleyelim we düzenli kullanalım sonuçlarıa bece haftada 1 yazalım.mesela ben yukarda yazdıklarımın hepsini uygulayıp haftadan haftaya burya bedenimi azacağım. sizde öyle yapın arkadaşlar tabi bünye meselesi o şey herkeste aynı etkiyi etmeyebilir ama en azından kabaca bi recete çıkar we onu uyguları başka seylerle destekleriz. ama geri bildirim yapalım
çokk önemli bişi yazcam doktorlar bitsisel kürlerin büyüteceğini fakat en az 9 aylık bi masaj gerektiğini söyledi. yani 1 hafta 2 ay ws değil en az 1 sene yapalım kürleri düzenli olarak.. masaj bende etki etti 5 cm büyüdü diebilirm. kşke öçseydim daha net cm olarak ifade etseydim ama 70 iken şuan 75 sütyen takıorum destekli 80 taktım taşıo hoşuma gidio 2 aylık masaj denememin öncesinde ful destekli 80 de asla göükmüüodu şuan ölçüom 86 cm gelio 1 kaç hafta önce 82 idi masajı çok sık yapın.
Nışanlım geldi bugün :KK70::KK70: farketti çok sasırdı :) çok hoşuma gitii farketmesi.. asla masajdan ws bahsetmedim kilo aldım ondan diorum ::KK70::KK70::KK70: kızlar sizde uyguns düzenli olarak ölçüleri yazalım geri bildirim yapalım

KÜC nasil bisi arkadaslar yagmi tozmu ne gibi bisi anliyamadim ben pek:))

Sizce KÜC mü daha iyi yoksa Cörek otu yagimi bugn cörek otu yagini aldim bakalim baslicam hadi insallah hayirlisi olur..

canım aktara sor küç kara üzüm çekrdeği öğütülmüşü al su ile akşamları bir tatlı kaşıpı içwe benim msj daki tüm seyleri uygula bence

Kızlar bende bi 10 gündür falan kullanıyorum. İlk başta alışamadım karnıma çok ağrı yaptı niyeyse :KK43: ama inat ettim bırakmıycam dedim. ve sanırım sonuçlarını görmeye başlıyorum. hafif bir dolgunluk var. olucak hissediyorum, inanıyorum. ne olursa olsun bişeye inanıyosanız eğer pes etmeyin..

arkadaslar ben aktara gidip aldım ama adam bana kişniş tozu verdı ne yapayım kullanmalımıyım sizce:18:

kızlar çilek yağı kullanmaya başladım 15 gün oluyo we gözle görülür belirginleşme var. tabiki kısa bi süre istediğim ölçüye ulaşamadım ama devam edicm. 1-2 cm fark oldu kesinlkle fark edilir bi toparlanma war. umarım sizdede işe yarar bn daha önce çörek otu yağıda kullandım ama pek sonç alamadım. herhangi bi hap weya krem kullanmk istemiorum çünkü kalıcılığı yok ee kalıcılığı olmayan şeyler içinde op kdr para dökmeye hiç niyetim yok. kesinliği olsa eft kullanılabilr ama ztn hiç bişiye güven olmuo malum.. :) çilek yağını deneyim derim gece yatmadn önce 5 dk ka masaj yapıorum hemde çok güzel kokuyo ewde ayy bu çirkin koku ne gbi anne ve kızkardeş yorumlarına maruz kalmıosunz:) umarım işe yarar kızlar herkes istediği ölçüye kavuşur :KK43: :)

cern87 kullanma onu bnce kişniş farklı bişi bizim bahsettiğimz yağlarla ilgili diil. farklı bi etki yapmasn bide yada kullanr kullanr sonç alamazsn. o yüzden küç çörek otu yağı ve çilek yağı dene canım

slm ben de bugün aldım öğütülmüş siyah üzüm çekirdeği..bugün yedim çiğneyerek. tadı kötü gelmedi bana.bişeyle karıştırmadım sadece yanında bikaç tane kuru üzümle birlikte yedim. inş bir gelişme olur :KK3:

slm ben de bugün aldım öğütülmüş siyah üzüm çekirdeği..bugün yedim çiğneyerek. tadı kötü gelmedi bana.bişeyle karıştırmadım sadece yanında bikaç tane kuru üzümle birlikte yedim. inş bir gelişme olur :KK3:
kızz nasıl yedin onu öylee. neyle denesem olmuyor. dün yoğurtla yutmaya çalıştım varya ben yutuyom o geri geliyo ben yutuyom o geri geliyo, gözlerim doldu falan ama başardım sonunda yutmayı. bi kereyle bitmiyorki her akşam aynı işkence:KK53:

valla bana güzel geldi tadı:) tarçına benziyo sanki.belki senin aldığın kötüdür.ben markette buldum markası günvit.ögütülmüş siyah üzüm çekirdeği yazıyo.bir kutuda 50 paket var.hergün 1 paket yiyorum. bulabilirsen bi de bunu dene. ya da çekirdekli kuru siyah üzüm de alıp yiyebilirsin çekirdeklerini çiğneyerekk :KK61:

bizim bahçemizde asma var kara üzüm=) babam onları kesip üzümden sirke yapmıştı. babama söyledim bu çekirdekleri bana sakla diye kansızlık var bende doktor bunun iyi geleceğini söyledi dedim. adam onları bi güzel kuruttu ve öğüttü toz haline getirdi:KK70: baktım tadı çok keskin yiyemediim. bi de gittim aktardan aldım sonra ikisni karıştırdım. bi kaç gün yemeye çalışmıştım olmamıştı,bırakmıştım. şimdi tekrar devam edicem. söylediğini bulursam alıcam bi de onu deneyim

Canlarım suyla yutarsanız sizin için daha iyi olur koca bir bardak su alın lıkır lıkır için kalmaz çekirdekler :nazar:

Canlarım suyla yutarsanız sizin için daha iyi olur koca bir bardak su alın lıkır lıkır için kalmaz çekirdekler :nazar:
dün akşam suyla yutayı denedim ve daha iyi oldu ya tşekkür ederim. bu arada beni acayip acıktırıyor. akşamdan yiyorum sabah kavlatı yapıyorum hemde iştahla. öğleyi zor yapıyorum bu gidişle epey kilo alıcam:KK52:

dün akşam suyla yutayı denedim ve daha iyi oldu ya tşekkür ederim. bu arada beni acayip acıktırıyor. akşamdan yiyorum sabah kavlatı yapıyorum hemde iştahla. öğleyi zor yapıyorum bu gidişle epey kilo alıcam:KK52:
Rica ederim canım
Zamanla alışıyosun suyla daha iyi yutuluyo kilo aldırırmı bilmiyorum ama belki az alırsın kişiye göre değişiyo

Ya ben daha hiç birsey denemedim o kadar cok yorum var ki ne yapacağımı şaşırdım :KK70:
küç kilo aldırıyomu gercekten bu küç yağ şeklindemi toz mu nasıl birsey aktara gidip küç istesem hemen göğüs için olduğu anlaşılırmı acayip utanırım :KK70:Nasıl kullanıyo bi ayrıntılı anlatsanız çok sevinirim yaa

üzüm çekirdeğini dövmek gerekiomuş ben çekirdek haliyle yutuodum bu şekilde etkisi olmaz mı :S kafam karıştı

X