Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

üzüm çekirdeğini dövmek gerekiomuş ben çekirdek haliyle yutuodum bu şekilde etkisi olmaz mı :S kafam karıştı

Canım öğütülmüş şekliyle etkisi daha fazla olur aldığın aktara götürüp öğüttür canım yerken kıramassın öğütülmüşü daha kolay suyla yutarsın tmm canım sewgiler:80:

Kızlar bende başlamak istiyorum yardım eder misiniz? Küç ü sabah akşam yiyeceğim yanında hangi yağı sürmeliyim? ve bir anda hem adaçayı içip küç yememin sakıncası olur mu?

ben 3 ay kadar kullanmıstım. sonra ara verdim. ama aslında faydası olmuştu,dolgunlaşmıştı. yağ falan da sürmemiştim. burayı okuyunca tekrar başladım. bakalım yola devaam.

ben bugün aldım ama öğütülmemiş yanımdaki bi abla öğütülürse gitmez mi vitamini dedi, tadi gayet güzel geldi bana üzümü andırıyor zaten yiyorum canım sıkıldıkça

Size birkaç sorum olacak;
1)Ben ergenlik dönemindeyim şuan sadece küç yiyorum ama zamansız yani sabah akşamüstü gece yatmadan önce bunun bir zararı var mı?
2) 3gündür yiyorum ve ağrı var çok hafif göğüslerimde ama normale göre yumuşadı sanki biri beni bilgilendirebilir mi?
3) yanında nasıl bi masaj uygulayabilirim ben bir sürü yağ var şaşırdım napacağımı? Bir yandan adaçayı içmemin sakıncası olur mu?
Bu kadar yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim:2:

kızlar kilo aldrmıyo dımı :S
Kilo aldırmıyo canım rahatlıkla ye
.canım sabah akşam düzenli olarak öğütülmüş küç ye öğütülmüşü daha etkili düzenli ye canım tnn

Agrın warsa işe yarıyo demektir dewam et ama ergenlik dönemindeysen sadece küç kullan gelişim olacaktır zaten cnm tmm

Adacayyı arada iç haftada 2-3 kere iç istersen cnm tmm sewgiler:80:

selam. bende daha önce 3ay düzenli kullanmıştım. şimdi tekrar başladım. bakalım şimdi ağrı var.işe yarayacak tekrar. bence düzenli kullanın küçü.

ya bana küç dokunuyor olabilir mi ( aldığım her gecenin sabahını zor yapıorm, midemde yanmalar ve ishalle ara vermim diorm ama midem toparlanmıo, 2günde 1 alıorm artk o bile midemi alt üst ediyor... başka midesine dokunan var mı ((2::2:

Şimdiye kadar kimseden böyle şikayet gelmedi cnm sana dokunmuş olabilir miden bulandıysa tiksinme falan piskolojik olabilir 2 günde bir al cnm ishalde yapmıyodu kimseyi sende ters tepki werdi galiba biraz dinlendir bide sabhları al akşam alma canım geçmiş olsun :80:

bende diyorum küç ne herkes diyor küç küç küç forumda :)))

bende deneyeyim bari bunu da :)))

slm kızlar. kalıcı sonuç alan var mı acaba bilgi verirseniz sevinirim

bir haftadır yiyorum ben de rezene çayı da içiyorum gerçekten bende de en başta karın ağrısı yaptı sabaha doğru. hangisi yaptı bilmiyorum ama çay da olabilir.. neyse sonuçta şuan bi gelişme yok napalım ben de çok faydalıymış diye yemeye devam etcem kan için...

ben çörek otu ve küç yedim. yaklaşık 1 ay faydasını gördüm üzerinden yaklaşık 5 6 ay gecti ama inmediler yani gecici değil.. yine başlıcam.. cildede cok iyi

ben 2 haftadır yiyorum en fazla ama farkettim ki dolgunlaşmışlar:)))) yuppi:) yemeye devam ediyorum. çörek otu da yiyim ben de inşallah 1 ay sonra büyüme de olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…