Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

vee kaç ayda büyütüyor arkadaşlar bide tozu mu olması lazım???bide masajsız olmazmı çok sordum galiba:=)

ya b,işi srcam acaba cok küçük göğüsleride büyütuo mu?
Büyütüyor canım isteyerek inanarak yaparsanız büyürler
vee kaç ayda büyütüyor arkadaşlar bide tozu mu olması lazım???bide masajsız olmazmı çok sordum galiba:=)

Büyümesi kişiden kişiye değişiyor canım 2-3 aydan sonra belli oluyor daha erkende olur daha geçde olabilir

Küç toz olmalıdır çekirdeğini kırıp yemesi zordur öğütülmüş alırsanız sizin için yemesi daha iyi olur

Masaj masaj yaparsanız büyümeyi hızlandırırsınız göğüsünüzü hareket ettiriyorsunuz birnevi spor oluyor masaj memiş sporudur yapmanızı tawsiye ediyorum yağla

Sevgileropuyorumnanaktan

ben de bugün aktara gittim ve kara üzüm çekirdeği tozu aldım, 200gr cam kavanozda, 7 buçuk tl'ye... 1 tatlı kaşığı ağzıma atıp suyu diktim direk, bu ilk deneyimden sonra bi daha yiyemedim, yoğurda da karıştırdım yine yiyemedim, hayatımda gördüğüm en kötü tat... nasıl yiyebildiniz kızlar şaştım size...

Canım ilk yediğinde ewet kötü gelir tadı ama zamanla alışıyosun yogurtlada yiyemediysen neyi sewiyorsan tozu karıştırabilecek karıştır ye ben tatlıyı sewerim pudinğe karıştırıp yemiştim hazır küçük pudinğlere sonra zamanla alıştım tadına we suyla yutuyorum kolaylıkla biraz sabır lazım ama zamanla alışıyosun inan

meyveli yoğurtlar varya ufak onlara da karıştırıp yemeyi denedim ama midem çok bulandı, sanırım midem fazla hassas benim, pes ettim yapamıycam kullanmaya devam eden birine hediye edebilirim :)

meyveli yoğurtlar varya ufak onlara da karıştırıp yemeyi denedim ama midem çok bulandı, sanırım midem fazla hassas benim, pes ettim yapamıycam kullanmaya devam eden birine hediye edebilirim :)

valla iyi olur ne diyim =) bugün gittim aktara. elime aldım bıraktım, aldım bıraktım.. en son tekrar bıraktım.. kararsız kaldım alıyımmmııı, işe yarar mıııı diye...
melekler bi yandan, şeytanlar bi yandan sağımda solumda uçuşup söylenip durdular =)

sen gene de kullanmaya çalış. kullanmamakta ısrarcımısın =)

allah allah tadı bana hiç kötü gelmemişti. üzümden üzüme değişiyor mu acaba, farklı bişeler mi katıyorlar yoksa, farklı şekillerde mi imal ediyorlar anlamadım...

bende anlamadım, kavanozun içine bütün aktar kaçmış gibi çok ağır baharat ve acı acı kokuyor

kullanmak istedim çok hatta denemelerim yine devam ediyor ama yapamıyorummm

Canım bence sende kullan herkez kullansın git aktara al kararlı bir şekilde tmm kullanın küç ün çok faydası war

Tadı güzel bence.. Yani elbette ki hayatımın lezzeti değil ama yutarken hiç zorlanmıyorum şahsen. Markdan filan değğişiyor mu acep?

Kızlar nasıl gidiyor şimdi taze kara üzümün mevsimi bol bol yiyin ben başladım yemeye geçen senede bitene kadar yedim bu senede yiyicem inş sizde taze kara üzümü çekirdeklerini kırarak çiğniyerek yiyin
sewgileropuyorumnanaktan

bende başlayalı 4gn oluyo sabah ve aksam yagını içiyrum 1tatlı kaşıgı ıkı gundr de taze üzüm yıyorum cekırdrklerının bırazını ayırıyorum kaynatıp içmek mi yoksa ezıp yemek mı daha etkılı olur canm sen gecen yıl bı etkıısnı gordun mu???

kızlar dün aldım aktardan kapalı kutuda toz halinde olandan ,gece yatmadan önce bi tatlı kaşığı alıp suyla içtim,sabah felaket bi mide bulantısı ile uyandım ve ishal oldum şuan işyerindeyim mide bulantısı hapı,nane limon falan idare etmeye çalışıyorum ben sebebinin küç olduğunu düşünüyorum akşam bi daha içmeye cesaretim yok :sinifsinif: sanırım küç maceram başlamadan bitecek :gitme: nasıl da umutlanmıştım oysa ki:gitme:

aldığın markada bisey vardır ya da bozulmustur bisey olmustur :uhm: bence toz halinde olanını değilde çekirdek halinde olanını al ve aktara onu tazece öğüttür.ben öyle yaptım bi yan etkisini göremedim hos aldım ama yemeyi unutuyorum sürekli

Canım tarihine bi bak geçmiş olmasın birde yatmadan hemen önce içme tok karnına iç sonra bişeyler atıştır şimdiye kadar kimsede mide bulantısı yapmadı bide sabah almayı dene bırakma ama kullan faydasını görüceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…