Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

bişey sorucam arkadaşlar. masaj neyle yapılıyo? yağ fln demişsiniz de.. ??

mersin yağı ve çilek yağı canım..

Kızlar ben geçen sene kara üzüm çekirdeğini uzunca bir süre kullandım memnun da kaldım bu açıdan.. ama masaja falan çok üşenmiştim yaa bilmiyorumkismile

bişey sorucam arkadaşlar. masaj neyle yapılıyo? yağ fln demişsiniz de.. ??

Yağla canım bitkisel yağlar war mersin yağı çilek yağı yılanğ yılanğ yağı lawanta yağı daha aklıma gelmeyen yağlar birisini şec al we masaj yapmanda kolaylık olur

kızlar ben yemeyi bıraktığımdan beri dolgunluğu kaybettim

arkadaslar herkese merhaba

ben butun sayfalari tek tek okudum bende kuc kullaniorum bu carsamba 2 hafta olacak. Ben ingilterede yasiyorum bu kuc u Turkiyeden gonderdiler bana. Cunku burda bulamadim. Benim gibi burda yasayan ve boyle seyleri nereden bulabilecegimi bilen arkadaslar varmi. Cunku ben adacayi da icmek istiyorum ama onuda bulamiyorum.

AVM'lerde hiç mi yok ? fisfisfis

Orda oyle seyler satiliyomu bilmiyodum:)) Daha cok teknolojik seyler satiliyor diye biliyorum. Cani sendemi Ingilterede yasiyorsun?

2 haftayı geçti hala bir etkisini göremedim.mafoldumben
Sabah-akşam hiç aksatmadan yedim hem de.:gitme:

canim bilmiyorum oyle bir reyonu varmi. Bugun zaten bir Turk markette buldum ada cayini :)))

kızlar ben yemeyi bıraktığımdan beri dolgunluğu kaybettim
Ne kadar kullandın canım hemen bırakmasaydın yawaş yawaş bıraksaydın uzun süre kullanırsan dolgunluğu gitmaz kaç ay kullandın :uhm:
ya kızlar bu arada badem yağı da olur mu acaba ?? CADIARZU

Canım badem yağı kullanmadık başka bir yağ seç istersen mersin yağı olabilir çilek yağıda opuyorumnanaktan

2 haftayı geçti hala bir etkisini göremedim.mafoldumben
Sabah-akşam hiç aksatmadan yedim hem de.:gitme:

Canım masajda yapıyomusun masajla birlikte daha hızlı etki ediyo aksatmıyormuşsun brawo sanaalkisalkisalkis aynen dewam et ama majsada yap tamam tatlımopuyorumnanaktan

Canım masajda yapıyomusun masajla birlikte daha hızlı etki ediyo aksatmıyormuşsun brawo sanaalkisalkisalkis aynen dewam et ama majsada yap tamam tatlımopuyorumnanaktan

Yok canım ya masaj olayını düzenli yapamadım hiç.
Birkaç gün yapıyorum sonra yine bırakıyorum.:mymeka:
Çörekotu yağıyla masaj yapın demiş bir arkadaşımız ona başlayayım bir de bakalım.:gitme:

Bende alıcam çörekotu yağını ama masaj yaparsan daha iyi olur canım başla bence arada yapsanda iyi

Bendede hicbir gelisme yok benimde bu carsamba 2 hafta olcak. Ben 29 yasindayim. galiba benim yasimdakilere ya hic etki etmiyor yada cok gec etkisini gostermeye basliyor bilmiyorum bakalim gorucez.

Bende alıcam çörekotu yağını ama masaj yaparsan daha iyi olur canım başla bence arada yapsanda iyi

Dün gece çörekotu yağıyla masajyaptım. Bugün daha bir dolgunlarzemuszemus
Gerçi adet günüme az kaldı biraz da onun etkisi olabilir. Masaj etkili oluyor gerçekten düzenli yapmak lazımkaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…