Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

nurum ya bende bi gelime yok daha 1 hafta oldu ne kadar da zamanda etkisini gösterir cnm

Bendede hicbir gelisme yok benimde bu carsamba 2 hafta olcak. Ben 29 yasindayim. galiba benim yasimdakilere ya hic etki etmiyor yada cok gec etkisini gostermeye basliyor bilmiyorum bakalim gorucez.
Canlarım sabırla bekleyin faydasını göreceksiniz hemen etkisini göstermez masajda yapın

benimde yaş 29 büyüyo hala seninde büyür canım yılmadan yiyin bnde bugün aldım başlıycam yine yemeyeeecokacimcoook
Dün gece çörekotu yağıyla masajyaptım. Bugün daha bir dolgunlarzemuszemus
Gerçi adet günüme az kaldı biraz da onun etkisi olabilir. Masaj etkili oluyor gerçekten düzenli yapmak lazımkaydirigubbakcemile

masajla daha iyi oluyo canım dolgunlaşır adetin yaklaştımı dewam et dahada etkili olur bitince anlarsınçok agrı olursa ya yapma yada yawaş yawaş yap tmm tatlımopuyorumnanaktan

Canlarım sabırla bekleyin faydasını göreceksiniz hemen etkisini göstermez masajda yapın

benimde yaş 29 büyüyo hala seninde büyür canım yılmadan yiyin bnde bugün aldım başlıycam yine yemeyeeecokacimcoook

masajla daha iyi oluyo canım dolgunlaşır adetin yaklaştımı dewam et dahada etkili olur bitince anlarsınçok agrı olursa ya yapma yada yawaş yawaş yap tmm tatlımopuyorumnanaktan

Geçen gece yaptım ama dün yine yapmadımohaoldumsmile
Senin hatırın için yapcam canımdelikafadulden
Çok teşekkürler inşallah sende de çok işe yarar.olumunekankayizsmile

Geçen gece yaptım ama dün yine yapmadımohaoldumsmile
Senin hatırın için yapcam canımdelikafadulden
Çok teşekkürler inşallah sende de çok işe yarar.olumunekankayizsmile

Aksatmadan yap canım yada ayarla haftada 4-5 kere yapmaya bak ayarla kendini işe yarar inş tatlım çok Şeniz

Kara üzüm çekirdeği yerine kara üzümün kurusunu yesek olur mu acaba?Bir de yağ olarakta herhangi bir yağı kullansak olur mu?mesela kakao yağı,buğday yağı,badem yağı,fındık yağı gibi..

Kara üzüm çekirdeği yerine kara üzümün kurusunu yesek olur mu acaba?Bir de yağ olarakta herhangi bir yağı kullansak olur mu?mesela kakao yağı,buğday yağı,badem yağı,fındık yağı gibi..

Canım üzüm de faydalı ama biz çekirdeğini yiyruz hergün yediğimizden üzümü yesek içinde şeker çok hem fayda hem zarar olur o yüzden çekirdeğini yesek daha iyi olur

Yağlara gelince yazdığın yağlarım göğüslere faydası pek yok memeişlere iyi gelen yağı kullansan daha iyi olur mesela mersin,, yılang yılanğ,,, çilek we son olarak çörekotu yağı bunlardan yap canım

canim ben hergun buzla ve bebe yagiyla masaj yapiyorum. Bide ben o mersin yagi falan bulamiyorum burda. Ingilterede yasiyorum ben ama belki cilek ozlu krem buldum ama yag degil. Oyle sizin kullandiginiz yaglarda bulamiyorum ben burda ama daha arastiricam turkbayragi

nur ummm sen hangi yağı kullanıyosun. bugün 2. kutuyu aldım küçün.. yağ denemiyodum denemek istiyorum

canim ben hergun buzla ve bebe yagiyla masaj yapiyorum. Bide ben o mersin yagi falan bulamiyorum burda. Ingilterede yasiyorum ben ama belki cilek ozlu krem buldum ama yag degil. Oyle sizin kullandiginiz yaglarda bulamiyorum ben burda ama daha arastiricam turkbayragi
Canım bebe yağıda olur badem we buğday yağı oluyo bebe yağının içinde kıllanma yapabilir belki dikkat et yağ bulamıyorsan krem olur ama yağ daha iyi önemli olan masaj dewam et yapmaya canımopuyorumnanaktan
nur ummm sen hangi yağı kullanıyosun. bugün 2. kutuyu aldım küçün.. yağ denemiyodum denemek istiyorum

Canım ben baya bir yağ kullanıyorum mersin çilek yılanğ yılanğ yağı çemen yağı we en son aldığım çörekotu yağı bunları ara ara yapıyorum ama şimdi çörekotu yağını her gece düzenli yapmaya başladım

sana önerim mersin yağı al yeni deniyorum ama çörekotu yağınıda alabilirsin bir arkadaş kullanmış işe yaramış demenkte fayda war canım sewgileropuyorumnanaktan

Canım üzüm de faydalı ama biz çekirdeğini yiyruz hergün yediğimizden üzümü yesek içinde şeker çok hem fayda hem zarar olur o yüzden çekirdeğini yesek daha iyi olur

Yağlara gelince yazdığın yağlarım göğüslere faydası pek yok memeişlere iyi gelen yağı kullansan daha iyi olur mesela mersin,, yılang yılanğ,,, çilek we son olarak çörekotu yağı bunlardan yap canım

Cevabın için teşekkürler...dediklerini dikkate alacağım yerimseniben

Küç'ü de yakın bi zamanda alıcam inş aktardan da ne kadar alacağımı bilemedim :uhm: açıkta mı satıyolar paket halinde mi? Yoksa ordan 1 kg verin falan mı dicem bilemedim ya :kedi:

Küç'ü de yakın bi zamanda alıcam inş aktardan da ne kadar alacağımı bilemedim :uhm: açıkta mı satıyolar paket halinde mi? Yoksa ordan 1 kg verin falan mı dicem bilemedim ya :kedi:

benim aldıgım paketti. sen küç almak istiyorum dediğinde paket olarak verirler heralde.. :hulya:

Ben aktara gidip kara üzüm çekirdeği tozu almak istiyorum dedim bana 200 gramlık kavanozun içinde verdiler. 3 gündür kullanmaya başladım tadı çok iğrenç hatta ilk denememde yuttuğum şeyi tekrar çıkardım ohaoldumsmile, şimdi ben meyve suyuna karıştırıp içiyorum zaten kavanozun üstünde de suyla yada meyve suyuyla sabah-akşam aç karnına için diyor, bakalım umarım faydasını görürüm

ben 2.ayım doldu bugün. ve 2 gündür acayip ağrılarım var. herhalde yeni etkili olmaya başladı. ayrıca artık 75 'i doldurmaya başladı.yola devam.

X