Kar gibi beze yapamıyorum, sönüyor diyenler!..

ay ben buna bayiliyorummmmmmmm
hep hazir satin aliyorum
hatta büyük babam saolsun makedonyadanda özel yollar benim icin
mutlaka denicem paylasimin icin tskler canimmmmmmmmm
ellerine emegine saglik

insallah benimkide sizinki gibi güzel olur yumurta akim kaldi gece görmüsdüm tarifi simdide yapmaya karar verdim hemen uygulicam :)
sonra resim yükleyip yazarim iyi olursa :)

incitanemtuana canım orada yazdığım püf noktalarına özellikle dikkat et ama, sadece malzemeleri birleştirmek yetmiyor. Afiyet olsun inşallah gönlündeki gibi olur....

canim malesef benimki sizinkiler gibi kabarmadi benneyaptımkiama tadi nefiss ve gercekden kar beyaz olducokacimcoookutandim resmini cekip koymamaya karar verdimama pess etmicem birdahakine daha iyi yapicamşakkıdıbuarada mikserlemi cirpiliyo yoksa elldemi???

canım çok güzel görünüyor.ben bugun yapmayı düşünüyorum guzel olursa fotolarını koyacagım

canım çok tesekkürler.senin sayende ilk beze denememde harika bir sonuç aldım.pastanedekıler gibi oldu.hatta daha da guzel dıyebılırım cunku bu kadar tazesi her zaman bulanazsın.ben extra olarak fırına vermeden önce kaşıkla damla çıkolata karıstırdım içine.düşük ısıda pişirdiğimiz için tıpkı pastanedekıler gıbı erimıdı bıle.bu arada cok hafifi bir sararma oldu.ee nede olsa ılk deneme.bir kaç dakika önce alsam süper olacaktı.ama lezzet gene de harıka.beze seviyorsanız mutlaka yapın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
ay harika olmuslar canim
canim cekdi valla
ellerine saglik
ben ilk denemede beceremedim yani kabarmadilar böyle ama tadi süperdi
insallah ikincide tutdururum ve resimleride paylasirim

tşk canım.eminim ikinci denemende tutturursun ve bızlerle paylaşırsın.sırrına gelince nesemesenin tarifindekileri harfıyen uygulamak.tariftede dediği gibi mikserle iyi karışması ve düşük ısıda pişmesi önemli.kızlar bu arada saat 12 yi gecmiş.zaten fotoları koymak için gelmiştim :) ben cıkayım artıkın .sizlere iyi geceler

ben yaptım demin.
çok güzel oldu bembeyaz oldu güzelce kabardı
ama kaşıkla koyduğum için pastanedekilerin şeklinden olmadı:)

Canım yılma, tarifte yazdıklarıma tam uyarsan olur inşallah...Mikserle çırp. Epeyce çıpr ama hiç pes etme..Zaten koyulaşınca anlarsın.

naylon poset cok zekıce mutlaka denıcem bugun yıne yapıcam ınsallah guzel olur bu sefer

Canım herzaman herşey tam olmuyor, yeterli sağlığımız iyi olsun. Bana da gönder son günlerde felaket hastayım midem ve bağırsaklarımdan hiçbirey yiyemez oldum. 3-4 gündür canım felaket portakallı kek çekiyor. Hastalıktan yapamadım da...

çok harika görünüyor...
eminim tadıda harikadır...
tarifini yazayımda bi ara yapayım...

canım ben yapmayı düşünüyorum da...
yaglı kagıt değilde folyo kagıt kullansam olurmu acaba?
bide mısır nişastası olurmu bi çay kaşıgı dedin dimi?
son olarak piştiğinde hemen fırından çıkaracakmıyız?bezeyi ara sıra kontrol etmek için fırının kapagını açsak bişey olmaz dimi?
çok soru sordum ceaplarsan sevinirim...

Canım folyo alimünyum ise olmaz çünkü hem de sağlık için zararlı hani şu marketlerdde satırlan fırın tepsisine koymak için yağlı kağıtlar oluyor ya onlardan olsun. Mısır nişastasını hiç bilmiyorum aa ben normal nişasta kulandım. Piştiğini mümkünse açmadan kontrol et canım, çünkü açıp kapatmak söndürebilir. Pişince ben dışarı çıkarmıştım. Afiyet olsun canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…