Bisküvi - Kurabiye Tarifi Kaplumbağa Kurabiyesi- Sinangil Un Sponsorluğunda

Koca yürekli Choco kaynanasi ile başa çıkmayınca kendine ninja kaplumbağalar yapmaya karar verir lakin sonuc onu husrana uğratır ninja yapacam derken tatli mi tatli tosspikler yapmıştır ve kaynanasi bunlari görünce choco yu bir daha mutfaktan cikarmamistir. Kaynana yemis afiyetle choco oturmus dötünun üstüne. Okuduğunuz icin tisikir idirim.

Son düzenleme:
Delii

Aman yarabbim bu ne kadar orijinal bir sunum olmuş
Ellerine emeğine sağlık canım yarışmada bol şans diliyorum
Teşekkür ederim nevooo
Çok güzel görünüyor. Ellerinize emeğinize sağlık. Yarışmada başarılar dilerim.
Çok teşekkür ederim
Sen ne yaptın böyle yaaa
Survivor parkuru halt etmiş.
Çok beğendim. Tosbiklerde çok şeker.

Ellerine emeğine sağlık. Yarışmada başarılar diliyorum
Hemen yedik onları
Hahahahhaha yaaaa yapma kıyamam
Yaa çoko sen ne deli dolusun maşallah konsept harika tospikler çok tatliş olmuş ellerine emeğine sağlık bol şans yarışmada
Çok teşekkür ederim evosuum
Sunumuna ba-yıl-dım
Ellerine, emeğine, fikrine sağlık canım. Yarışmada başarılar diliyorum
Çok teşekkür e-de-rim balliko
Ay bunu yemesi çok zevkli olur. Önce bacaklarını ısıracaksın sonra kafasını
Çok güzel gözüküyor valla eline saglik
Nagiferi bir yemisim sorma
Harika muhteşem allahımmm kablumbağalarla arkadaş olup güzel vakit geçirmişsiniz yemelere kıyamamışsınızdır ahahhaha
Mezdeke açıp oynadılar sonra
Fikren çok iddialı bir rakip geliyor Nevreste
Yandık bundan sonraki kategorilerde
Heheeeeyyt
Allaaaahhhıııımmmmmm bu nedir böyleeeeeee. HARİKA!!! 40 yıl düşünsem böyle sunum aklıma gelmez. Ellerine sağlık. başarılar dilerim
Çok sağolun sizde katildiysaniz bende başarılar diliyorum
Ellerine sağlık canım bol şanslar
Tesekkurler canım
Ellerine sağlık Choco'm,cok şirin olmuşlar Yarismada bol şanslar (Nagifer yanlislikla cok yanarsa belki evde oturur,sana gelmez )
Teşekkür ederim jennam
Süper olmuş
1. Belli ikinci aranıyor
Hak eden kazansın teşekkür ederim
Ben 80 yıl düşünsem de gelmez.
Keşke daha az özen gosterseydim böyle de olmadı şimdi
Yaa çok tatlişlar eline sağlık choom
Amanita hm sağolun kızlar Amanita kaynanamı yedim kuzum kaplumbağalardan birine adını verdim. Kaynanam artık yok
Sen ne yaptin ciko ne yaptıııın
Daha önce neden katılmadın sende ne cevherler varmışta göstermemissin hele anlatım şekli süperdi bol şanslar diliyorum bana ve diger katılımcılara
Bende bol şanslar diliyorum Yasmin bana önce İzmir bombasıni al demişti. Onu başkası alınca ben alamamıştım. Kaplumbağa alınca açılabildim bu şekilde

Ama dediğini yaptın choco
“Öyle bir sunacağım ki” dediğinde, böylesini hiç beklemiyordum

Sunumuna bayıldım . İlk başta ben yapsam mı acaba diye düşünmüştüm ama sonra vaz geçmiştim, iyi ki de vaz gecmisim çok tatlı olmuş bunlar
Sende güzel yapardin teşekkür ederim redgilim
Ooo çoko sen neymissin yaa içinde cevher varmış da haberimiz yokmuş ellerine düşüncene sağlık, başarılar dilerim çokocan
Yaaaa teşekkür ederim bende size başarılar dilerim çiçeğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…