Bisküvi - Kurabiye Tarifi Kaplumbağa Kurabiyesi- Sinangil Un Sponsorluğunda

Koca yürekli Choco kaynanasi ile başa çıkmayınca kendine ninja kaplumbağalar yapmaya karar verir lakin sonuc onu husrana uğratır ninja yapacam derken tatli mi tatli tosspikler yapmıştır ve kaynanasi bunlari görünce choco yu bir daha mutfaktan cikarmamistir. Kaynana yemis afiyetle choco oturmus dötünun üstüne. Okuduğunuz icin tisikir idirim. En Büyük KK

Son düzenleme:
Koca yürekli Choco kaynanasi ile başa çıkmayınca kendine ninja kaplumbağalar yapmaya karar verir lakin sonuc onu husrana uğratır ninja yapacam derken tatli mi tatli topikler yapmıştır ve kaynanasi bunlari görünce choco yu bir daha mutfaktan cikarmamistir. Kaynana yemis afiyetlw choco oturmus dötünun üstüne. Okuduğunuz icin tisikir idirim. En Büyük KK
Delii 🤣🤣

giphy.gif
Cohoco da ağladı sunuma bak kesin sende hazırlanıyorsun sinsi sinsi :KK70: :KK70:

Aman yarabbim bu ne kadar orijinal bir sunum olmuş 🤩
Ellerine emeğine sağlık canım yarışmada bol şans diliyorum ❤️🤩💕🌹
Teşekkür ederim nevooo 🥰🥰
Çok güzel görünüyor. 😍 Ellerinize emeğinize sağlık. Yarışmada başarılar dilerim. 👏🏾😍😊
Çok teşekkür ederim ❤️🥰
Sen ne yaptın böyle yaaa:skandal:
Survivor parkuru halt etmiş. :skandal:
Çok beğendim. Tosbiklerde çok şeker.

Ellerine emeğine sağlık. Yarışmada başarılar diliyorum 🤗 ❤️ 😍
Hemen yedik onları 😂😂

Hahahahhaha yaaaa yapma kıyamam 😟😂
Yaa çoko sen ne deli dolusun maşallah 🤩konsept harika tospikler çok tatliş olmuş 🐢ellerine emeğine sağlık bol şans yarışmada :KK36: :KK200:
Çok teşekkür ederim evosuum❤️
Sunumuna ba-yıl-dım 🤗
Ellerine, emeğine, fikrine sağlık canım. Yarışmada başarılar diliyorum 😍🤗🤭🎈😘
Çok teşekkür e-de-rim 🤗 balliko ❤️
Ay bunu yemesi çok zevkli olur. Önce bacaklarını ısıracaksın sonra kafasını 🤣
Çok güzel gözüküyor valla eline saglik 😍
Nagiferi bir yemisim sorma 🥰
Harika muhteşem allahımmm kablumbağalarla arkadaş olup güzel vakit geçirmişsiniz yemelere kıyamamışsınızdır ahahhaha :KK70:
Mezdeke açıp oynadılar sonra 😂
Fikren çok iddialı bir rakip geliyor Nevreste Nevreste 🤣🤣
Yandık bundan sonraki kategorilerde 🤣🤣
Heheeeeyyt 😂
Allaaaahhhıııımmmmmm bu nedir böyleeeeeee. HARİKA!!! 40 yıl düşünsem böyle sunum aklıma gelmez. Ellerine sağlık. başarılar dilerim :kk77::kk77::kk77:
Çok sağolun ❤️ 🥰 sizde katildiysaniz bende başarılar diliyorum
Ellerine sağlık canım bol şanslar 🤩
Tesekkurler canım 🥰🥰
Ellerine sağlık Choco'm,cok şirin olmuşlar 🤩Yarismada bol şanslar (Nagifer yanlislikla cok yanarsa belki evde oturur,sana gelmez ) :KK53:
Teşekkür ederim jennam 🥰
Süper olmuş
1. Belli ikinci aranıyor 😬😬😬
Hak eden kazansın 😅 teşekkür ederim
Ben 80 yıl düşünsem de gelmez. :cry:
Keşke daha az özen gosterseydim böyle de olmadı şimdi 😂
Koca yürekli Choco kaynanasi ile başa çıkmayınca kendine ninja kaplumbağalar yapmaya karar verir lakin sonuc onu husrana uğratır ninja yapacam derken tatli mi tatli tosspikler yapmıştır ve kaynanasi bunlari görünce choco yu bir daha mutfaktan cikarmamistir. Kaynana yemis afiyetlw choco oturmus dötünun üstüne. Okuduğunuz icin tisikir idirim. En Büyük KK
Yaa çok tatlişlar eline sağlık choom 😍🥰💗
Amanita hm sağolun kızlar 😂❤️ Amanita kaynanamı yedim kuzum kaplumbağalardan birine adını verdim. Kaynanam artık yok 🤪
Sen ne yaptin ciko ne yaptıııın🙈
Daha önce neden katılmadın sende ne cevherler varmışta göstermemissin 🤭 hele anlatım şekli süperdi🤩 bol şanslar diliyorum bana ve diger katılımcılara 🤭🤣🤣
Bende bol şanslar diliyorum 🥰😂 Yasmin bana önce İzmir bombasıni al demişti. Onu başkası alınca ben alamamıştım. Kaplumbağa alınca açılabildim bu şekilde 😅

Teşekkür ederim nevooo 🥰🥰

Çok teşekkür ederim ❤️🥰

Hemen yedik onları 😂😂

Hahahahhaha yaaaa yapma kıyamam 😟😂

Çok teşekkür ederim evosuum❤️

Çok teşekkür e-de-rim 🤗 balliko ❤️

Nagiferi bir yemisim sorma 🥰

Mezdeke açıp oynadılar sonra 😂

Heheeeeyyt 😂

Çok sağolun ❤️ 🥰 sizde katildiysaniz bende başarılar diliyorum

Tesekkurler canım 🥰🥰

Teşekkür ederim jennam 🥰

Hak eden kazansın 😅 teşekkür ederim

Keşke daha az özen gosterseydim böyle de olmadı şimdi 😂

Amanita hm sağolun kızlar 😂❤️ Amanita kaynanamı yedim kuzum kaplumbağalardan birine adını verdim. Kaynanam artık yok 🤪

Bende bol şanslar diliyorum 🥰😂 Yasmin bana önce İzmir bombasıni al demişti. Onu başkası alınca ben alamamıştım. Kaplumbağa alınca açılabildim bu şekilde 😅
Ama dediğini yaptın choco 😍🤗
“Öyle bir sunacağım ki” dediğinde, böylesini hiç beklemiyordum 🤭

Sunumuna bayıldım :KK70:. İlk başta ben yapsam mı acaba diye düşünmüştüm ama sonra vaz geçmiştim, iyi ki de vaz gecmisim çok tatlı olmuş bunlar 💜💜
Sende güzel yapardin 🥰 teşekkür ederim redgilim
Ooo çoko sen neymissin yaa😍😍🤗🤗 içinde cevher varmış da haberimiz yokmuş 😍😍 ellerine düşüncene sağlık, başarılar dilerim çokocan😍🤩🤗🍒🍒🍒💋💋💋
Yaaaa teşekkür ederim 🤗🤗🤗❤️❤️❤️ bende size başarılar dilerim çiçeğim 🌺

X