Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Ben çok kıskanıyorum ya kapıdan çıkarken kontrol var o derece :KK9:
Benimki de öküzüm dimi ben diyo bazen ben öyle diyince çok üzülüyorum yaaa sonrada yarıla yarıla gülüyoruz :KK9::KK9::KK9:

Kapıdan çıkarken neyi kontrol ediyorsun aşık hatun
ben anlamadım ki :44:

Ya ne şanssızım he konuştuğum biri vardı. Sabahlıcaz diye konuştuk cocuk mesajı kesti :26: Yeminle basiret bağlandı :KK31:

ne ekleyecektin ki kız :KK23:

ahaha yazık kız kıyamam yolarım bak iyi davran enişteye :KK4:

sonra senin isyanlarını çekemeyiz :KK52:

kendine güven hatun :KK14: ben diyorum daha iyisini bulursan güle güle :KK9:

yok diyor senden bir tane daha göremediğim için benimsin dedi :KK17:

ah ah yoksa oyarım bende onu bende çok kıskancım bakma :KK19:

Kendime güvenim tavan kuzum ondan değil o kontrol inadına biraz oda bana yapıyor şuran göründü burası böyle kıvırmadan yürüü :KK9:
İntikam alıyorum olmadı çıkar şunu giy diyorum ama sonunda anladı herkes bana baksa da ben ona bakıyorum:KK16:
:nazar::nazar:bugüne kadar hiç isyan etmedim ondan ötürü şeyy hiç demeyeyim de çok ilgilendiği zaman yeteeerrr diye isyan ediyorum o sayılır mı :KK9:

Kendime güvenim tavan kuzum ondan değil o kontrol inadına biraz oda bana yapıyor şuran göründü burası böyle kıvırmadan yürüü :KK9:
İntikam alıyorum olmadı çıkar şunu giy diyorum ama sonunda anladı herkes bana baksa da ben ona bakıyorum:KK16:
:nazar::nazar:bugüne kadar hiç isyan etmedim ondan ötürü şeyy hiç demeyeyim de çok ilgilendiği zaman yeteeerrr diye isyan ediyorum o sayılır mı :KK9:

kıvırma sende adamı hasta etme :KK14:

Ufak ama ilerde bulamama ihtimalim de var :KK70: Aday bari olaydı iyiydi :KK31:
Bulursun canım ya niye bulamayasın :KK12: Çok acele etme elbet beyaz atlı prensin gelir bulur seni . Sen hayırlısı olsun diye dua bise tutkulu bi aşık tabi :KK17:

Kapıdan çıkarken neyi kontrol ediyorsun aşık hatun
ben anlamadım ki :44:

Uyumlu giyinir genelde bağrını böğrünü açar karizma karizma yürür bende bana karışıyor diye..
Kapıdan çıkarken soruyor ya nasıl olmuş mu diye yok git çıkar bu olmamış diyorum :KK9:
Öperkende saçlarını karıştırıyorum uyuzluğuna çok hoşuna gidiyo zavallım ya :KK9:

X