Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

İNSALLAH CANIM NASİP ALLAH YARDIM ETSİN HEPİMİZE.DÜN GİTTİM BAKTI YUMURTAM YOK ADETİMİN 15. GÜNÜOLMASI GEREKİRKEN YOK:KK14: İLAC BASLADIK SİMDİDEN.BAKALIM YASDA GECİYOR.KORKUYORUM NE YALAN DİYİM BEBEK GÖRÜNCE İÇİM Bİ GARİP OLYO GÖZÜM DOLYO BEN SİMDİDEN TAKYOM KAFAMA KAFAYA TAKMAMAK GEREK RELAKS OLMAMIZ LAZIM AMA COK KORKUYORUM.:KK30::KK14:İNSALLAH BENDE SASIRIRIM CANIM İNSALLAHALLAH HEPİMİZE HAMİŞ OLMAYI NASİP ETSİN SANADA TÜM BEBEK İSTEYENLEREDE AMİN:21::21:

amin amiinn inşallah canım:KK16:korkma canım yaa kafana da takma Allah hayırlısıyla hepimize tattırır inş o duyguyu:KK16::KK16:

canımın ıcı uzme sakın kendını sıtres yapmayasın daha cok genc sın yasım gecıyo felan dıyosun ne gcmesı canımın ıcı valla 40 yasında hamıle kalanlar var rabbım nasıp etsın yeterkı herkez anne olsun ınsallah amınnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16:

insallah canım benim insallah tamam öyle yağpcam relaks olcam demi rahat bırakalım kendimizi en güzeli.insallah herkes anne olsun aminnnnn

nasıl yani o nasıl oluyor canım :KK43:

anlamadım?

canım pcos var bende.oda yumurtlamayı engelliyor.benim olusmamıstı bu ay yumurtam.bakalım belki ilaçlar fayda eder:KK16:

amin amiinn inşallah canım:KK16:korkma canım yaa kafana da takma Allah hayırlısıyla hepimize tattırır inş o duyguyu:KK16::KK16:

İNSALLAH CANIM ÖNCE HAYIRLI YUVA SONRA HAYIRLI COCUK İNSALLAH

Son düzenleme:
İNSALLAH CANIM NASİP ALLAH YARDIM ETSİN HEPİMİZE.DÜN GİTTİM BAKTI YUMURTAM YOK ADETİMİN 15. GÜNÜOLMASI GEREKİRKEN YOK:KK14: İLAC BASLADIK SİMDİDEN.BAKALIM YASDA GECİYOR.KORKUYORUM NE YALAN DİYİM BEBEK GÖRÜNCE İÇİM Bİ GARİP OLYO GÖZÜM DOLYO BEN SİMDİDEN TAKYOM KAFAMA KAFAYA TAKMAMAK GEREK RELAKS OLMAMIZ LAZIM AMA COK KORKUYORUM.:KK30::KK14:İNSALLAH BENDE SASIRIRIM CANIM İNSALLAHALLAH HEPİMİZE HAMİŞ OLMAYI NASİP ETSİN SANADA TÜM BEBEK İSTEYENLEREDE AMİN:21::21:

Canim benim Rabbim insAllah hayirlisiyla o güzel duyguyu nasip edecek insAllah

insallah canım benim insallah tamam öyle yağpcam relaks olcam demi rahat bırakalım kendimizi en güzeli.insallah herkes anne olsun aminnnnn

canım pcos var bende.oda yumurtlamayı engelliyor.benim olusmamıstı bu ay yumurtam.bakalım belki ilaçlar fayda eder:KK16:

İNSALLAH CANIM ÖNCE HAYIRLI YUVA SONRA HAYIRLI COCUK İNSALLAH

evetttt sırayla hepsii:KK8:

Bende iyiyim :KK12:
Ewliyim 6 aylik evimdeyim calismyrm
Siz neler yapiyosunuz :KK12:

valla sizle konuşurken o arada yemek bile yaptım jet hızıyla, ev hanımıyım 1 yıl 7 aydır evliyim :KK16:

bol bol sohbetimize katıl öyleyse hem kaynaşırız hem canın sıkılmaz :KK54:

ne yemek yaptın sen :KK53:

he he :KK1: 25 yasindayim, hayatimda kimsecikler yok :KK70:. Genelde Salata yogurt yer icerim. Kamuda calisiyorum ve part-time okuyorum iktisat, ehem yarismaya Almanyadan katiliyorum yarismaci arkadaslara basarilar dierlim.

kim ben mi? Ay bari burada desifre etmeyeydin :KK36:

birşeycik olmaz biz bizeyiz :KK14:

YİNE GELLLLLLLLLLLLLLLLLLLL COK ÖPTÜMMMMMMMMMMMMMM

beklerim ama gel :)
kolay gelsin canım çok teşekkür ederiz :)

iyi yaptın her gün burada göreceğim nöbetleşe çalışacağız :KK9:

Amin Canim insaAllah. InsaAllah Rabbim isteyen herkeze böyle cici bir kiz nasip eder hayirlisiyla

Alintilamayi becerememisim :KK19:

kızlar soğan suyunu denediz mi ben yapacağım onu ?
çok işe yarıyormuş :26:

Son düzenleme:
kız sen şimdiden mi düşünmeye başladın :KK52:

yemek yaptım helvam :KK56:

5 dk da vallahi size yetişeyim diye :KK9:

sen çikolarımı ne yaptın yedin mi hepsini yoksaa :KK51:

ohh eline saglik. Ahh o cikolar cok severim ya bilirsin :KK53:bir kilo almisim vermem lazim, son zamanlar cok disardan yedim ondan bu kilo :KK14:

Son düzenleme:
canımın ıcı uzme sakın kendını sıtres yapmayasın daha cok genc sın yasım gecıyo felan dıyosun ne gcmesı canımın ıcı valla 40 yasında hamıle kalanlar var rabbım nasıp etsın yeterkı herkez anne olsun ınsallah amınnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16:

canım soğan kürünü denedin mi?

canım dukkana musterı gelmıs bıyandan duva edıyom bıyandan yazıları okyom oyuzden yazamıyomm:KK52::KK52::KK52::KK52:

canım soğan kürünü denedin mi?

3 ay denedım sogan kurunu canımın ıcı cok kısıya faydası var ama benım pcoslara faydası olmadı hormonlar bozuktu hayıt suyu ıctım hamıle kalmadan oncekı ay vesıle oldu hayıtıda ıcmenı tavsıye derım cok kısı hamıle kalmıs ıcıp

3 ay denedım sogan kurunu canımın ıcı cok kısıya faydası var ama benım pcoslara faydası olmadı hormonlar bozuktu hayıt suyu ıctım hamıle kalmadan oncekı ay vesıle oldu hayıtıda ıcmenı tavsıye derım cok kısı hamıle kalmıs ıcıp

aaaa ciddimisin tam olarak etkisi ne yumurtalıklara :26:

nasıl yapılır birde tarif versen :KK16:
yok canım evdeyım esım haber verdı bende basladım duva etmeye satılsın dıye:KK52::KK52:

ayyy İnşallahhhh hemen satar Aminnnnn...

bizede güzel haberler verrrr :KK19:

X