Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Ne demek hemen En kırmızısından getirecem hemde :KK9:

Üzerinde beyazımsı şeffaf taş olan altın yüzük görüyorum . Ablama aitmiş yüzük ama bizden saklamış. Güzel bir yüzüktü , bende saklamasının ne gereği var diye düşünüyorum rüyamda .

bu kadarını hatırlıyorum :KK1:

Senin koca nerde ? Sır mı yoksa ?

canım evlimisin ona göre yorum yapacağım ?

canım ablanın bir sevincine ortak olabilirsin, sende kafanda sıkıntılı şeyler kuruyorsan bir kenarıya bırakmalısın.
bir bebek müjdeside alabilirsiniz:emir_bebek:
Saol canım
ablam hamile , doğumu Ocak'ta bekliyoruz . Bunun haricinde bir bebek haberi mi gelecek , yoksa bu mu ?
kafam hakikaten son bir aydan beri feci karışık , nasıl kenara bırakıcam düşünceleri bilemiyorum. Şimdilik zor gözüküyor.

Saol canım
ablam hamile , doğumu Ocak'ta bekliyoruz . Bunun haricinde bir bebek haberi mi gelecek , yoksa bu mu ?
kafam hakikaten son bir aydan beri feci karışık , nasıl kenara bırakıcam düşünceleri bilemiyorum. Şimdilik zor gözüküyor.

bebek mi istiyorsun sen :26:

o kadar çok uyudum sanki hala uykusuzum ya, düzene sokmam lazım.

sen evi taşıyacakmısın?

uyku duzensızlıgı kotu bende oyleydım uzun sure sonradan duzeldı ınsallah senınde duzelır tasıycam ınsallah burda evden cıkamıyom hıc bısey yok ulasım yok cok zorlanıyoz ınsallah bagcılara tasıncaz ev bulabırsek kıs geldı buması zor olcak ama hayırlısı

o kadar çok uyudum sanki hala uykusuzum ya, düzene sokmam lazım.

sen evi taşıyacakmısın?

uyku duzensızlıgı kotu bende oyleydım uzun sure sonradan duzeldı ınsallah senınde duzelır tasıycam ınsallah burda evden cıkamıyom hıc bısey yok ulasım yok cok zorlanıyoz ınsallah bagcılara tasıncaz ev bulabırsek kıs geldı buması zor olcak ama hayırlısı

inşallah bulursun canım nefret ediyorum ev aramaktan ve taşınmaktan :18:

X